Boty pro mohutnější nožičku

herkules6969
9. zář 2017

Zdravím, chtěla bych se zeptat, kde nakupujete botky pro batolata s širší nožičkou a vyšším nartem, prostě taková ta mohutnější nožička 🙂 nemůžeme vůbec nikde sehnat :-/

frndafrrr
9. zář 2017

Elephant,superfit , nejlíp odzkoušet, praktické jsou s 1 širokým suchým zipem - člověk rozepne "nasune na kopýtko", přikreje jazykem a zalepí, než šněrovačky a pod.. Záleží i na věku z botasek jsou pak širší nike,než adidas, kotníkové botasky na obouvání peklo ..toť můj postřeh, jinak asi co noha, to originál. Já mám doma 2.děcka s " kopýtkama"...

23363
9. zář 2017

Mně osobně Superfity přijdou extrémně úzké, my máme dobrou zkušenost s Primigi. A nakupujeme ve speciálních obchodech s botami pro děti.

monni88
9. zář 2017

Ahoj, my kupujeme malýmu Fare, taky má širokou nožku, vysoký nárt.

monni88
9. zář 2017

Superfit za mě taky hodně úzké.

jitulina81
9. zář 2017

Little blue Lamb jsou na sirsi nozku. Ake spis se daji sehnat pres net.

usvitka
9. zář 2017

Nám nesedělo snad nic, prostě jsem ty první botičky nedokázala nazout, protože mi přišlo, že má obrovský nárt.. Po vyzkoušení asi 5 (mezi nimi i Fare a Superfit) značek v obchodě vyhrála slovenská značka Rak.

starbucks
9. zář 2017

Obkresli malému nožičku a změř šířku v nejsirsim místě. 🙂 Potom můžu něco poradit. Filii v w šířce, kidofit, froddo...

lucyp13
9. zář 2017

Určíte kidofit,shoeshoes,little blue lamb,tikky,z bezne konfekce nic,vse tvrde a uzke, v barefoot botách se dá dobře vybrat

verundice
9. zář 2017

Geox, Primigi a Bubblegummer (od Bati),myslím, že i Sante

anetka1701
9. zář 2017

Superfity jsou fakt úzký, ty jsem tedka náhodou sehnala jedinej kus pro mladší 🙂 Jinak jsem jí kupovala léta Fare, má ty nožky široký hodně.

verinikki
9. zář 2017

Superfity jsou opravdu úzké a geoxy mi později přišly taky užší. Malá má nožku taky takovou naducanou a jako první botky jsme měli Fare a Little blue lamb a teď jsme přešli na Essi.

annasmyckova
9. zář 2017

santé sandály, celoročky RAK, a pak některé primigi...ale taky nožka jak medvědí tlapka, tak jsme hledali dlouho, než něco sedlo...