Chodící botičky vel. 18-19. Kde je seženu?

dajinka.p
23. bře 2012

Maminky,nevíte prosím kde seženu chodící botičky ve vel.18-19?U nás žádné nemají (Česká Lípa) a synovi je 10.měs.a už chce cupitat,tak mi pak doktor řekl ať koupíme pevnou kotníčkovou obuv,ale má maličkou nožku,ma 17,5 a u nás dělají jen od vel.20.Moc děkuji za rady.

petamarketka
23. bře 2012

Moje holky začaly chodit na vel. 17. Takové velikosti jsem sehnala u výrobce Essi. V jednom obchodě mi je objednali a dovezli.

jijitka
23. bře 2012

ahoj, předně jsem si jistá, že se botičky pro chodící děti vyrábějí i v menších velikostech (18,19), malý určitě začínal na 19. Určitě bys je sehnala na netu, jenže se ti může stát, že nebudou sedět a budeš je posílat zpátky a můžeš takhle objednávat vícekrát, než narazíš na vhodné. Zkus zajet do nějakého většího města v okolí, nebo koupit u vás větší a doplnit ortopedickými vložkami, což by, myslím, nemuselo vadit, protože skoro žádné boty stejně nemají tvarovanou klenbu, což je chyba.

jainy007
23. bře 2012

@dajinka.p Zkus mrknout k Batovi, tam jsme kupovali prvni botky, kotnickove ceske s Zirafou...nebo do zravotnickych potreb nebo lekarny, pripadne zajet na vylet do Liberce, tady je vyber siroky az az 🙂 A stejne urcite pojedete do Zoo 🙂 Urcite boticky nepodcenit a vyzkouset, abyste si pak nezadelali na problem. My jsme zacinali s velikosti 19, ale jsou tu nabizeny i mensi, mozna se v Lipe blbe prodavaji, tak berou az ty vetsi...

detskahrabarna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz