Crocs sněhule, které jsou teplejší?

kovalcice
4. říj 2017

Holky, potřebuji poradit. Chci malé objednat crocks sněhule ale váhám mezi těmi co se dají nahoře ještě stáhnout a těmi co mají buřtíky. Které jsou teplejší a praktičtější? Děkuji

nikody
5. říj 2017

Zdravím, měli jsme oboje a je to asi jedno. Oboje byly super. Ty buřtíky měl, když byl menší, loni/letos měl ty zalepovací ... opravdu nebyl rozdíl ... ty stahovací jsem měla dojem byly akorát širší, myslím si, ale syn měl rád oboje a oboje odnosil celou zimu.

kovalcice
autor
5. říj 2017

@nikody dekuji za odpoved. Nakonec jarm objednala ty burzikove, tezko se ale shani uz je tu jen hodne malo a nakonec je posilaji z francie

stroble
23. říj 2017

Vím, že to je celkem věc každého, ale crocsy sněhule fakt nevypadají dobře...

kovalcice
autor
23. říj 2017

@stroble určitě je t na každém, ale oproti jiným klasickým sněhulím jsou asi nejhezčí a podle mě i nejužší, malá má úzkou nožku, takže sedí

nikody
3. únor 2018

@stroble nech mě prohodit oči v sloup 🙄

petrastudent
4. únor 2018

@kovalcice presne tak, jsou krasne uzke. Ja shanela hodne dlouho pro sebe-mam uzkou nohu a vse mi bylo strašně široké, ale tyto jsou jako bačkůrky. Ihned jsem objednala i synovi. Jsou super. Za nas ty burtikate. A nam se líbí a vic jde o prakticnost, zadne se jim nevyrovnaji ani keen ani columbia.

alcar
4. únor 2018

Ja jsem je mela jednou v ruce, byly hezke...to jo, ale byly to tvrde kopyta. Vubec nesla ohnout podrazka, takze jsem jejich koupi rovnou zavrhla. ☹

mates133
4. únor 2018

Ahoj,mohla bych se zeptat,jestli neklouzou?Me se moc libi,ale.dcera jednou mela podobny typ od jine znacky a hrozne ji to klouzalo,tak ted se bojim je koupit..

petrastudent
4. únor 2018

Určitě neklouzou

kovalcice
autor
4. únor 2018

Male teda klouzou, ale na naledi asi každé boty

petrastudent
4. únor 2018

@kovalcice tak na naledi neznam botu co neklouze! Na sněhu ani na udupanem snehu neklouzou. Jeste se to nestalo ani me ani synovi.