Crocsy sandále 17měsíčnímu dítěti, koupily byste?

petrakm
22. čer 2012

Koupily byste,myslim ty typicke originály?je mi jasné,ze to neni pro klenbu a vubec chuzi vhodne,ale myslim k moři jako doplněk ke kotnickovym..samozřejmě na muj syn zatím jen kotnickove,ovšem kozene sandale jsou pekne dlouho mokré:-/tak proto zvazuji,syn chodi dobre,od 11mes..diky za vás Cas..

neu.sona
22. čer 2012

To záleží na Tobě. My nemáme crocsi, ale máme coqui. Což je podobné. Syn má plochou nohu a jakmile v nich lítá nadvoře celé odpoledne, v noci nám brečí, že ho bolí nohy. Takže jsem mu na ven dala nazouváky, co měl na doma. Birkis, mají tvarovanou stélku, která mu drží klenbu.
Pokud má ale Tvůj syn nohy v pořádku, tak nevidím důvod, proč by je nemohl mít jako doplňěk k bazénu či k moři, jak píšeš.
A v podstatě by asi ani tvůj syn už nemusel mít kotníčkové, ale kvalitní sandálky kožené.

ja.na81
22. čer 2012

jo, ja bych ty originalni klidne koupila (k mori, k bazenku, na terasu, na plavco... taky jsem je pro synka chtela, ale bohuzel kdyz jsem je sli koupit, nemeli jeho vel. a my je potrebovali akutne, tak jsem vzala neco jineho...)

mamkamarketa
22. čer 2012

OrigInal crocsy urcite. Napodobeniny typu next a pod ne.
Urcite to neni na celodenni litani,ale na zahradu, kratsi prochazku,proc ne?
Syn je nosi roka a ma je desne rad.

ikarkulka
22. čer 2012

synovi je 22 měsíců a crocsy má gumáčky, dneska jsem mu koupila ty klasické nazouváky s páskem přes patu. na léto na zahradu k bazénu ideální.
celý den bych ho v tom chodit nenechala, na to má pevné sandále nebo tenisky.

weri1
23. čer 2012

já ne, ptž malej by se v tom "zabil" 🙂 a teda obdivuji, když v tom tak malý dítka umí chodit,když to není vlastně pevná bota

hrusti
23. čer 2012

Jako doplněk ke klasickým koženým sandálkům ano. Se synem jsme byli v jeho 18-ti měsících na dovolené u moře, v té době měl jen jedny zdravotní botičky- sandálky a šíleně je tam zničil od písku a mořské soli, jak v nich chodil na plázi a kolikrát do nalezl a neměl ještě úplně suchou botičku 😉

petruskaaa
23. čer 2012

Na stálé nošení ne,ale na občasné třeba k vodě...proč ne.

vorllinka
23. čer 2012

Já jsem proti nošení těchto bot. Pořád všichni řeší, jaké boty jsou dobré pro správný vývoj nožiček a crocsy podle mě nesplňují žádný požadavek na správné botky. Vypadají pěkně, to souhlasím, ale prostě si myslím, že to není ta správná bota pro malé nožičky. Jsem pro občasné nošení tak od 3 - 4 let 😉

eloana
23. čer 2012

Nosime na zahradu

petrajurinova
23. čer 2012

Jako nazouváky na pláž k moři úplně klidně - vždyť k tomu byly tyhle "boty" stvořené.

coxa
23. čer 2012

Vloni jsme je už mladšímu synovi taky koupili, podle mě je základ aby si byl prcek jistý při chůzi a pak na střídačku proč ne. Přesně jak píšeš - kožené sandálky jsou dlouho mokré, můžou pak dřít - my jsme je měli jen vysloveně k vodě a byla jsem za ně ráda. 🙂

myskin
5. črc 2012

Staršímu dítěti k moři možná, ale pro 17ti měsíční dítě mi přijdou nevhodné. Pro človíčka který v chození teprve získává jistotu mi přijdou k moři vhodnější klasický dětský botky do vody (jsou to takové jakoby neoprenové nazouváky). Měla jsem je k vodě pro dceru, na koupálku mají i tu výhodu, že se mrně na mokré dlažbě nesmekne.

zabinka88
5. črc 2012

Na běžné chození určitě ne, ale na zahradu k bazénu a k moři klidně.Taky je máme.Kupovala jsem mu je do plavání a teď v nich chodí na písek a do vody.A k moři je berem taky 😉

ladybugie
5. črc 2012

v 18m mi je dcera loni v létě odmítla, letos je nosí, ale nadšená není 🙂 osobně jako doplňkové boty k vodě je beru taky, lepší boty pro tuto příležitost neznám.

zazana81
8. črc 2012

Dcera je nosí. Na stránkách crocs je uvedeno, že jsou ortopedicky tvarované a mají i nějaký vnitřní vzorek pro prokrvení nožiček. I když stopro nenahradí pevnou koženou botičku, do ranní rosy, k bazénu nebo na písek se prostě kožená bota nehodí. Ale napodobeninu crocsů bych jí nedala, Crocs mj. zaručuje stálost tvaru materiálu, nesešlapou se.

cervena_vila
9. črc 2012

Moje nosila místo bačkůrek. Každopádně dětské sněhule a holinky jsou od nich bezkonkurenční.

blahova_andrea
9. črc 2012

jako botičky k vodě bych je klidně koupila, ale rozhodně ne na běžné nošení, ale to píšeš, že má klasické kotníčkové, tak v tom problém nevidím

rozarka65
9. črc 2012

Já jsem teď sháněla botky k vodě...Aninka je starší...jako malá měla napodobeniny crosíků...vadilo mi,jak ji v tom lítala nožička...teď jsem koupila tyto...
http://www.gadeo.cz/detail.php?zbozi=2459098
Koupila jsem jsem je v obchodě s botkami,kde mají samé dobré značky jako fare,jonap,essi,olang,superfit apod.
Jen teda velikost od č.25,to bude velké... 😒
K vodě myslím super...krom toho,tam toho tolik nenachodí...
Jinak než šly Anince crosíky,tak měla tyto...
http://www.outdoorbaby.cz/boty-do-vody-s-prezko...
Takže shrnuto, určitě pořiďte nějaké botky k vodě...jsou k tomu určené... 😉

luccii
9. črc 2012

my je mame do bazenu, ale jinak ma nas triletej lumpik stale kotnickovy boty a cim dele je bude mit, tim lepe... znama dala ctyrlete holcicce pred rokem obycejne, nekotnickove sandalky a od te doby smajda...

kristi
9. črc 2012

Mia ma asi paru - jak klasicky, tak balerinky. V lete nic jinyho netaha - i ja jsem asi let odolavala,ale nakonec jsem si je koupila a pomalu je nesundam z nohy. Na zahradu a k mori idealni bota. Ale je nutne koupit original

petruska_007
9. črc 2012

Ne a ne a ne

terkajesterka
9. črc 2012

jako doplněk ke kvalitním botám klidně - ale ne na normální nošení např. na procházku, to je podle mě nezdravé. My máme kvalitní sandály a crocsy máme jen na koupání do řeky, kam nevidím na dno. I když by v tom chtěli lítat i po koupání, nedovolím a musí se přezout.

lucifer1987
10. črc 2012

já bych je koupila... neříkám, aby v tom prcek ťapal denní tůru/túru :D (nevím, jaké tam je u), ale na chvilkové nošení snad neuškodí, ne? 😉 jak píšou ostatní, třeba k vodě nebo když běhá domů a ven, tak jako nazouváky