Dětská obuv Renbut, máte zkušenost?

map07
7. črc 2012

Máte někdo zkušenost? Zajímají mě momentálně nejvíc bačkůrky, vypadají dost podobně jako Befado, které teď kupuju, ale jsou ještě levnější. Píší o nich, že mají certifikát Zdrawa stopa nebo jak se to jmenuje, prý je to obdoba české žirafy. Vydrží něco? Látkové bačkory na doma hned "zrasí", ty jsou hned zničené, do školky pro nás nemyslitelné, Befado fakt drží, ale teď jsem objevila tyhle Ren but, jsou ještě levnější a vypadají podobně, tak by mě zajímalo, jestli něco vydrží? Máte s nimi někdo zkušenost? A co zimní od téhle značky? Díky za info! 🙂

stavba
7. črc 2012

@map07 ahoj, to je super, že jsi založila toto téma. Zrovna včera jsem na tuto značku také narazila a bačkůrky od nich se mi moc líbí, navíc jsou za lepší peníze, jak píšeš. Jsme ve fázi, že malý si už hodně stoupá, tak bych mu ráda pořídila první bačkůrky a potom i botičky, tak budu také moc ráda, když někdo napíše svou zkušenost. 🙂

neu.sona
7. črc 2012

@stavba
@map07 Nemám zkušenost ani s jednou značkou a to proto, že se mi nelíbí a ta cena mě dost odrazuje. Nepotřebuju, abych kupovala ty nejdražší, ale kvalitní.
Takže já dávám na doma a do školky dostane sandálky. Asi primigi. Ty se mi osvědčily zatím nejvíc. Jinak nosíme víceméně superfitky a teď kvůli jeho velké nožičce ( 3 roky a 29) jsem začala kupovat keeny. Ty mají dobré sandály a tenisky.
A bačkůrky jsem vzdala ihned po dvou koupených velikostech. Nejsem přesvědčena o tom, že dětem nějak prospívají. To sandálky udělají víc užitku.

timbouctou
7. črc 2012

my teda nedáme dopustit na Santé a Pegres. Starší kluk má ortopediceké vložky a tohle jsou jediné dvě firmy na českém trhu, které vyrábí vyhovující botky ve velikostech nad 26 😠 Kromě toho nemám dobré zkušenosti s kupováním bot po internetu.

map07
autor
9. črc 2012

neu.sona bohužel, to je pro mě jiný cenový level 😢 Mame také velkou nohu (3roky a 28) a nějak si nedovedu představit dát tisícovku za bačkůrky byť by to byly sandálky. Sandále máme Superfit a už i tam jsem se u ceny děsila. Celoroky teď Protetiky, předtím měl Santé (spokojenost)Kdybych na to měla, tak popravdě nekoukám na levnější varianty bačkůrek, ale bohužel nemám tolik, abych každých pár měsíců koupila sandálky jako bačkůrky do školky i na doma a to brzy pro dva raubíře, tak proto jsem se ptala na tady ty levnější. A popravdě, už jsem se přesvědčila několikrát o tom, že ne vždy drahé=kvalitní, bohužel. Ale nic ve zlém.

klostermanka
2. srp 2012

já jsem si objednala pro svá dvojčata bačkůrky i sandálky a jsem s nima spokojená. Obojí mají koženou stélku, což Befado u bačkůrek nemá a sandálky mají trošku nižší opatek, což je dobře, protože se Befada dost zarývala do kůžičky. Jdou dobře ohýbat, jsou měkoučké. Bačkůrky, které jsem si vybrala jsou i dost široké, vhodné pro širší nožičky (lepší než Befada). A to vše za ještě lepší cenu a mají také certifikát Zdrawa stopa. Já jednoznačně doporučuji všem, kteří jsou zvyklé na kvalitu Befada. Samozřejmě, ten který kupuje jen vyšší kvalitu jako je Superfit apod.,tak asi spokojen nebude.

aness
30. srp 2012

ahoj, dcerka mela loni papucky renbut do skolky a ted je marne shanime :( Byly vazne super 🙂 Kozena stelka a tvarovana klenba 🙂

l.frulova
30. zář 2013

Taky můžu doporučit, kupujeme jedině tyto...mají velké velikosti, máme 28....

lucca13
31. říj 2014

Ahoj 🙂
Jsou bačkůrky Renbut vhodné i jako první obuv?
máme tyto http://www.renbut.cz/detska-domaci-obuv/52-dets...

Malá ještě sama nechodí, ale postaví se v prostoru a chodí s aktivním chodítkem....bačkůrky ji dávám jen občas, aby si zvykla, ne na celý den

ivu_cha
31. říj 2014

@lucca13 S bačkůrkami Renbut nemám zkušenosti, ale jestli můžu poradit, tak bych jakékoliv bačkůrky nechala až na dobu, kdy bude chodit do školky a nebude zbytí. Děláš to správně, že jí je nedáváš na celý den. Na doma jsou ideální protiskluzové ponožky nebo, když jsou v zimě studené podlahy, tak celokožené capáčky s trojvrstvou podrážkou, jako např. Dadoos. I v době, kdy už děti samy chodí, tak většinu dne tráví hraním si na zemi a při tom různě dřepí a klečí na patách a bačkůrky jim akorát překážejí 🙂.

shali
27. lis 2014

S bačkůrkami i sandálkami mám zkušenost velmi dobrou. Dcera má úzkou nožku, ale tyto jí přesto sedí. Navíc letní sandálky měly zvýšenou gumu vpředu proti okopání - na odrážedlo ideální. Botky jsou velmi líbivé a bezpochyby pohodlné - nikde na nožičkách jsem nenašla otlaky. V budoucnu budu volit zase tuto značku, mohu jen doporučit.

jkur
8. bře 2016

Diskuze již není aktuální ale třeba ještě někomu pomůlže. Renbut jedeme prakticky od mala, bačkůrky naprosto super. Máme již několikáté asi jedny se odrbaly jinak jsem byla všechny schopna prodat ještě v tom stavu. Všem tuto značku doporučuji.

axa81
12. dub 2017

Dnes mi v prodejně nabídla paní prodavačka také papučky renbut, malému jsem je vyzkoušela a úplně super. Hned jsem je koupila a malý cupitá o sto šest. Sedí mu perfektně. Má vysoký nárt a širokou nožku. Určitě až mu vyroste nožka koupím další. Botička je velmi ohebná a poměrně lehká. Má koženou stélku ve které jsou dírky, aby nožka pěkně větrala. Všem doporučuji.

stroble
26. zář 2017

Díky za tipy, renbut značku neznám. Já mám celkem dobré zkušenosti s pepe jeans https://www.eobuv.cz/pepe_jeans.html. Je to trošku dražší, ale malému jsem jsem zkusila koupit plátěnky a vydržely. Sama jsem si potom objednala jedny botky a celkem fajn... no jen ta cena by mohla být nižší :/

zmatenakoala
31. bře 2018

Ahoj, hledam prezuvky pro prcka, precetla jsem si tudle diskuzi a nasla jsem tyhle https://www.eobuv.cz/sandaly-renbut-11-1433-pop... jen RenBut stale kvalitni znacka? Nezmenilo se nic? A co konkretne tydle botky? Diky

furiakova
8. lis 2019

Jsme take na backurkach Renbut a zatim jsme spokojeni 🙂. Maji pevnou patu i špičku a malemu nijak ani v lezeni neprekazi.