Dětské botičky. Kde koupit kvalitu?

skimr
9. bře 2009

Začíná jaro a je čas se poohlédnout po nových botičkách. Problém je s prodejnami. Speciálek s kvalitní obuví je jako šafránu. Víte o nějaké, kde si na vás udělají čas a poradí? Neudávám město, aby se i ostatním dostala rada z jejich okolí.

celoy1
1. srp 2015

My jsme koupili naší dceři boty v eshopu http://www.vlapa.cz a musím řict, že jsme zatím spokojený. Koupili jsme značku ktr a malá měla z bot velkou radost 🙂

witonka
6. srp 2015

Ahojky všem,
tak jsem se konečně dostala před dovčou s malou do té ulice Svornosti na Smíchově, jak tady radíte a koupila tam naší málé úžasné sandálky 🙂 a její vlastně první botičky 🙂 tak se na ně mrkněte, posílám fotečku http://www.kvalitniboticky.cz/obchod/detska-obu... A chci hlavně pochválit slečnu prodavačku, jak nás úžasně obsluhovala, musím se pŕiznat, že jsem se ještě nikde s takovým přístupem nesetkala. A naše malá se rozbrečela, když jsme asi po hodině vybírání odcházely a vůbec se nechtěla hnout z děckého koutku , musím hlavně podotknout, že naše Petruška neskutečně řve, když nakupujeme někde prvně v neznámém prostředí 🙂 Slečna tam má a na to, jak je to celkem menší prodejna opravdu slušný výběr a hlavně i všechny velikostí. Přeji všem krásný den 🙂

kimby
6. srp 2015

Doporucuji si neco precist. Nazory o opatku a pevne pate jsou jiz zastarale.Pro spravny vyvoj naopak....
www.nohynaboso.cz/certifikat-nebo-barefoot/

Barefoot a detska noha....vsude je plno informaci pro toho,kdo si chce zjistit

adela56
7. srp 2015

Muzu vrele doporučit www.boticky-misa.cz
Přístup, domluva a vstřícnost paní skvěla. Boty jsou s atestem za super cenu.

crazys
22. zář 2015

Holky a kupujete někdo dětem boty i přes net?

eficenka
22. zář 2015

@crazys
zrovna dneska jsem objednávala z Francie, ve stylu barefoot 😉

eficenka
22. zář 2015

@skimr
doporučuji se na FB ( pokud máš ) přidat do skupinky barefoot (nejen) pro děti.
99% prodavaček Ti doporučí špatné boty!
jsem dětská fyzioterapeutka a v obuvi trpím, teda už jsem tam rok nebyla, objednávám barefoot boty přes internet - když nesedí, klidně vrátím a prodejce vrací i poštovné.
zrovna dneska jsem objednávala botky pro obě dcerky až z Francie.

co je nejdůležitější pro první boty - co nejohebnější podrážka, aby se dala srolovat do ruličky, široký prostor pro prsty, nekotníčkové!!!
ale 99% prodejkyn ve speciálkách Ti doporučí opak a když se jich pak zeptáš otázkou, co ví o kineziologii intra a extrauterinním vývoji, tak na tebe čumí a vůbec neví, na co se ptáš 🙂

podívej se na internet -
kidofit, livie and lucia, jack and lily, vertbaudet, merrell, zeazoo ....

jo a první boty, až dítě samostaně chodí a jen na ven.
na doma stačí capáčky - nosí je pořád i moje 3 letá dcerka a má ukázkovou klenbu,
dadoos , nolen, liliputi, rebekaq ....

eficenka
22. zář 2015

@skimr
koukám, že už je to dávno, co jsi pokládala svůj dotaz, tak aspon pro ostatní 🙂

janaandjana
24. zář 2015

ja pro své dcerky kupuji stejné boty jak pro sebě, jenom měnší 😉
jsou to boty New Balance. Trochu dráhé, to ja vím, ale moc komfortní

moulinkaa
25. zář 2015

@janaandjana A kde je kupuješ?

celoy
8. říj 2015

My jsme koupili boty na zimu kotníčkový Fare z obchodu Vlapa. Vypadají krásně, uvidíme ale jak zvládnou zimu, snad nebudeme muset reklamovat.

witonka
14. pro 2015

Ahoj všem 🙂

Já jsem se naučila teď chodit do Kvalitních Botiček na Smíchov a jsem tam vždy po všech stránkách spokojená. Posílám fotečku sněhulek, které jsem malé koupila na hory ( hlavně, aby ten sníh už konečně napadl 🙂 ) http://www.kvalitniboticky.cz/obchod/detska-obu... Super, có ? 🙂 a ještě jsem tam malé koupila nějaké hračky pod stromeček 🙂
Mějte se všichni krásně a hezké svátky Vám přeji 🙂

celoy
5. dub 2016

My jsme kupovali pro syna botky v obuvi VLAPA, kousek od Jihlavy v městě Třešť. Mají dokonce i internetovej obchod, tak tam můžete mrknou www.vlapa.cz. My jsme kupovali faračky.

verakos
7. dub 2016

Dobrý den, je možné koupit certifikované první botičky i v Olomouci v Šantovce nebo v Olympii? Případně, ve které obuvi. Děkuji.

michaladudova
18. říj 2016

Dobrý den,
trošku bych potřebovala obnovit diskuzi. Jsme z Brna a potřebuji botičky pro roční dítko. Žirafka je předražená a botičkárna docela pro nás zruky. Někdo tu psal dobré zkušenosti s AUDY v Bystrci a taky Komín Svratecká. Mohl by tu někdo porovnat tyto prodejny- ochota prodavaček, hlavně s radou a změřením nožičky a cenu?
Díky

jipe
18. říj 2016

@michaladudova Hodně si chválí Neobuto

vandaanda
22. říj 2016

Pokud jste z Brna, v Medlánkách otevřeli nově prodejnu zdravých botiček Botičkomat. Je to Jabloňová ulice. Číslo si nepamatuji, ale asi najdeš na stránkách. Šly jsme s dcerkou náhodou kolem, tak jsme jen nakoukly. Paní mi nabídla udělat malé diagnostiku nožiček. To mě dost překvapilo. Prý to budou nabízet trvale, mají na to nějaký přístroj. Máme jen trošku vychýlenou levou patičku. Paní říkala, že běžně na tom děti teď bývají hůř. Měla jsem boty vybrané v Žirafce a tady je měli asi o stovku levnější. Tak ani nevím jak a koupila jsem na procházce boty.

eficenka
23. říj 2016

@vandaanda
přístroj na měření nožiček? ale notak 😀 tase jen tahák na rodiče co o tom nic nevědí 🙂

lenikh.
23. říj 2016

@eficenka jak to myslíš? 🙂

magdalenax
23. říj 2016

Známá kupuje boty pouze v bazaru, prostě nošené (nikdy nekoupila nové) a teď se diví, že má 4-leté dítě zničené nohy tak, že je dohromady nikdo nedá. Jo, a zažádala o zvýšení alimentů a když otec vytáhl důkazy kupř. těch botech, měla smůlu a naopak, ještě otec žádá o snížení. Mozek vyměnit nejde

janina8686
28. říj 2016

@andy80 já už teda Batu nikdy 😒

janina8686
28. říj 2016

nošené boty pro dětskou nožičku nevím, přece už je to vytvarované podle někoho jiného... já jsem si oblíbila značku primigi, http://www.spartoo.cz/Primigi-b1163.php, kupuji na internetu, prvně jsem netrefila velikost, tak jsme museli vyměnovat ale ted už vím, jako vzít a jak to odpovídá

zuzineckah
28. říj 2016

taky jsme koupili teď primigi, v outletu ve Štěrboholech

kimby
28. říj 2016

pro mé děti kupuji na Rovnovážce, možno najít na FB.
Značka, která dětem nejvíce sedí a jsem spokojená s kvalitou je D.D.Step (u mladšího syna řada 015 a u starší dcery řada 036)

barunkaaaa
7. únor 2017

Ahojky, já si vybírala dětskou obuv zde http://www.promenade.cz

pavla140
24. kvě 2017

Já jsem byla včera koupit první botičky pro dceru v Berušce v Brně Slatině. Je to nově otevřený obchod blízko zastávky Přemyslovo náměstí. Výběr dobrý a ceny mnohem lepší než v centru Brna, kam jsme dřív jezdili. Ještě tam paní má dětský bazárek, nějaké oblečení, ale to mě nezajímalo, sháněla jsem boty. Mají tam boty do 40, syn má 37, všude mívají jen do 35. Tak jsem ráda, že tam na něj seženu boty.