Dětské botičky. Kde koupit kvalitu?

skimr
9. bře 2009

Začíná jaro a je čas se poohlédnout po nových botičkách. Problém je s prodejnami. Speciálek s kvalitní obuví je jako šafránu. Víte o nějaké, kde si na vás udělají čas a poradí? Neudávám město, aby se i ostatním dostala rada z jejich okolí.

gabka32
17. čer 2009

ahoj, jsme ted na pár dní v Praze, a tak jsem si na netu našla tenhle obchůdek http://www.detskaobuv.cz/ a dneska jsme v něm koupili první botičky a jsme spokojení - s přístupem - ochota, poradí, vyzkouší,... ceny asi nic extra levného, ale botky kvalitní 🙂

ijo
18. čer 2009

dobrý jsou www.outdoorbaby.cz

elin84
29. črc 2009

V Brně doporučuji boty od Žirafky: www.zirafka.com

kopeckapavlina
17. bře 2010

Ahoj holky, mam vybornou zkusenost s obchudkem Victoria Magic v Praze ve Fenixu, maji i webove stranky www.victoriamagic.cz. Prodavaji kvalitni boticky za rozumne ceny, prodavacka vyborne poradi, trpelive vyzkousi x modelu boticek, obchudek prijemny i pro deti, misto sedacek valeci polstare, nabizi i konzultace s orotopedy, kavu.... a kazde 10. boty zdarma....

skimr
autor
23. črc 2010

Otestovali jsme nákup přes internet z eshopu www.detske-boticky.cz. Druhý den byly botičky u nás na dovolené... 😨 Perfektní služba.

hojda
10. bře 2011

@kopeckapavlina Tam taky nakupujeme, jen je problém v tom, že jsou velikosti hrozně přebrané a většinou vyprodané☹. Neporadíte někdo nějaké dobré botičky na jaro? Cena tak do 1300,-. Díky

ustarana
9. pro 2011

Ahoj, prisiel cas, ked je potreba synovi kupit prve botky. Teoriu, ako maju vyzerat a tiez znacky mam nastudovane. Prosim, poradte, kde v Pardubiciach mi ochotne poradia a pomozu. Ja poznam len velkopredajne (bata, deichmann...), ale tam sa od ochoty nepretrhnu. Dakujem.

pusolamy
27. bře 2012

Ahoj poradite nejakou prodejnu s ochotnou obsluhou na nákup prvních botiček v Hradci Králové?

aneta15
27. bře 2012

V Kolíně "Koblížkovi botičky" moc pěkný výběr, dokonce i na kluky 🙂

marhulinka
27. bře 2012

@pusolamy v HK doporučuju např.zdravotní potřeby u Centrálu v ulici jak je Kulhánek /obchod s koly/ 😉 Tam poradí,změří nožku,jsou ochotné se věnovat. Jinak pak doporučuju Pardubice,tam je obchodů víc,větší výběr a obsluha super

verusinek
27. bře 2012

@pusolamy naproti skleněné věži, ráj botiček, mají tam převážně značku superfit, personál moc ochotný a nebo pak naproti polic. stanici v Malšovicích je obchod Pohodlíčko a tam taky fajn obsluha a výběr z více značek a na první botky možná větší výběr....

pusolamy
28. bře 2012

@verusinek : tak ráj botiček vyhrál.paní nám vybrala skvělé botky kteroé jdou snadno nazouvat a hlavne byly moc ochotny.jen ta cena je trošku vyšší ☹ ale co nožky má prdolka jen jedny

verusinek
28. bře 2012

@pusolamy tak super, hlavně, že jste spokojeni, my chodíme pro botičky od začátku jen tam a cena je sice vyšší tojo, ale ty botky jsou nezničitelné a vážně super.....

kids33
30. bře 2012

My jsme z Plzne a u nas ted otevreli novou prodejnu vylozene na detskou obuv a jako doplnek tam maji detsky textil. Na zimu jsme utratili penize za Primigi s goretexem a byli jsme moc spokojeni, kluk radil a boty drzi 🙂 na rozdil od predlonskych Superfitu ktere byli jako papir ☹ Ted na jaro jsme koupili celorocni vysoke trekovky, jsou lehke a pritom maji pevny opatek. Kluk ma problemy s vytacenim chodidel, jsme dlouho cvicili Vojtovu metodu. Male jsme koupili lehke, pruzne Jonapky. Fare tam maji take ale nam nesedeli, byli moc siroke. Slibila jsem majitelce ze jim udelam reklamu protoze kazdy kdo se registruje ma na porad slevu 15% na botky coz je prima kdyz chces koupit celokozene boty. Taky tam maji zdravotni boty Ciciban, nam je poradila fyzioterapeutka kam chodime s klukem ale jeste nevime. Jsou bez chyby po vsech strankach, ale nejdrazsi boty co jsem kdy videla. Obchod se jmenuje U beranka na Klatovske tride v Plzni. www.detskaobuvberanek.cz

eldwen
9. dub 2012

@skimr ahojky, prosim, mohla bys dat kontakt na tu ostravskou prodejnu? Diky moc

maja99
11. dub 2012

Ahoj, mohu Vám všem doporučit novou prodejnu obuvi AUDY v Brně, ulice Živného 1a, městská část Bystrc ( u přehrady ). Kdo máte možnost určitě navštivte. Mají velký výběr dětské obuvi s certifikací Žirafka od různých výrobců ( FARE, PEGRES, RAK, PROTETIKA, DPK , SUPERFIT a další značky .... ). A co je hlavné za velmi dobré ceny v porovnání s jinými prodejci v Brně. I na internetu jsem našla vyšší ceny než co mají u AUDY. Obsluha vstřícná a trpělivá. Mohu jen doporučit.

avantgarda
24. únor 2014

PRAHA - 2 prodejny DPK. Jedna je ve Francouzské 30 a druhá prodejna je v Lodžské 6.

DOBŘICHOVICE - prodejna Dětské botičky na adrese Palackého 20.

Já chodím do DPK do Francouzské nebo do Dobřichovic. V obou prodejnách vám paní prodavačky poradí, nechají boty v klidu vyzkoušet. Jsou to speciálky s dětskou obuví, takže paní prodavačky vědí, co je pro malou dětskou nohu potřebné zvolit.

clare01
16. dub 2014

My jsme hodně spokojení v obchodě v Brně, je to Žirafka zdravé dětské boty.
www.zirafka.com
Jsou tam ochotní, poradí, hlavně přeměří a vždycky vyberem, mají tam docela dost výrobců ,hlavně českých.

blahova_andrea
16. dub 2014

V Tišnově je nově Žirafka, jiná Žirafka je v Brně, tam je i Botičkárna, taky na Masarykové jsem zahlídla nějakou obuv spešl pro děti, na Husové...

clare01
17. dub 2014

Do Botičkárny jsem jednou zavítala spíš omylem. Rychle jsem odtud vypadla, protože tak neochotnou paní jsem nezažila.
Pořádně neporadí, nepomůže.
Na Masarykově jsou dost herdek baby, které zjevně obtěžuju, takže výběr botiček byl stejně na mně a velikost jsem musela hádat.
Teď už docela dlouho chodíme do té Žirafky a fakt ohromnej rozdíl, jsme moc spokojení a vždycky vyberem.
Hlavně změří nohu, takže s velikostí nemám problém 🙂

lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
25ka
27. čer 2014

ja mam dobre skusenosti s internetovím obchodom pp-servis.eu su špecializovany na zdravotnicku obuv kedysi som chcela aj prckovi u nich kupit ale take male cislo ako som chcela nemali tak mozno teraz budu mat

ilonik2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marrpa
22. zář 2014

Taky doporučuji v Brně Žirafku na nám 28. října. Mají tam super přístup a prodavačky jsou školené na zacházení s dětmi, takže je to vždy bez problému... 😎

verueu
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barar1
11. lis 2014

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s touto českou značkou. Certifikát od Žirafky boty mají a cena je taky zajímavá.
http://eshop.obuv-zirafka.cz/

clare01
14. lis 2014

A my jsme byli nakupovat opět v Žirafce na osmecu.
Jako vždy nezklamali a my jsme spokojení odcházeli domů s krásnýma botkama a jistotou, že nám padnou a velikost je správná.

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matilduska
13. pro 2014

Deti by meli chodit hodne na boso, doma v ponozkach, capackach a venku v ohebnych botach s tenkou podesvi, ohnout by se bota mela do vsech stran. Pozor i na sirku nohy, casto jsou bezne boty moc uzke.
Nam se osvedcili boty Biomecanics od Garvalin. A ted jsme obevili tuhle stranku a boty na boso, vypadaji super pro dite, tak chceme vyzkouset. 😉
http://eshop.nohynaboso.cz/store/default.asp?ln...