Dětské botičky. Kde koupit kvalitu?

skimr
9. bře 2009

Začíná jaro a je čas se poohlédnout po nových botičkách. Problém je s prodejnami. Speciálek s kvalitní obuví je jako šafránu. Víte o nějaké, kde si na vás udělají čas a poradí? Neudávám město, aby se i ostatním dostala rada z jejich okolí.

miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berusinecka
18. pro 2014

Já doporučuji Botičkárnu, Čápková 7, Brno. Příjemní, poradí. Ráda zde kupuji hlavně botičky české kvality a s atestem Žirafka

clare01
19. led 2015

S Botičkárnou nemám zrovna nejlepší zkušenosti a nejsem sama. Velikost špatně vybraná a ten přístup se mi ani za mák nelíbil. Opravdu nechápu, co na nich vidíte.
Už se tam nevrátím a mohli by to zvětšovat a vylepšovat až nevím kam.

janicka217
18. únor 2015

A jak staré dítko máš? Žirafka určitě super, a ještě celkem nakupuji v Coqui, tam mají teď i slevy na zimní, my jsme objednali tyto: http://www.coqui.cz/detske/zimni-boty/detske-sn...
Ale dcerka má tedy přes 2 roky už..na malé mimino vypadají super ty naboso 🙂

jardina
4. bře 2015

Kupuji oběma holkám vždy certifikované botičky,myslím,že je to důležité.
Teď jsem kupovala už botičky na jaro, na Smíchově v ulici Svornosti a mohu všem doporučit.
Mají tam hrací koutek,tak se holky i zabavily a obsluha výborná.

milannn111
5. bře 2015

Jardino já bydlím na Smíchově a Svornosti je kousek od nás a vůbec nevím, že tam něco takového je, napiš prosím jak se ten obchod jmenuje a kde tam přesně je a jestli se tam dá zaparkovat ? Dík

smardik
5. bře 2015

souhlasím v Ostravě prodejna Dětské botičky MTG, jinde děckám nekupuju, ale jezdíme osobně

hojda
5. bře 2015

Já taky často nakupovala u MTG a žádný problém.

jardina
6. bře 2015

@milannn111 Milane,mají tam velkou reklamu Atestovaná dětská obuv,je to hned za rohem s Lidickou a já jsem parkovala přímo před obchodem.V nejbližší době se tam znovu vypravím.

witonka
6. bře 2015

Ahojky, nevíte někdo, jestli v té ulici Svornosti mají i certifikované capáčky se žirafou a nebo jen botky pro starší děcka, jsem z Košíř, ale tady se nic nedá sehnat ☹ jen na netu, ale ráda bych je malé osobně odzkoušela. Díky 🙂

jardina
10. bře 2015

@witonka ahojky,v tomto obchodě jsem již nakupovala první botičky od Fare a jsou skvělý.
Mohu vřele doporučit, jak značku tak i obchod,mají tam různé značky s logem žirafky.
Prodávají jak nejmenší tak i větší čísla.

lucca13
10. bře 2015

Ahoj 🙂
pokud jste někdo z Mladé Boleslavi a okolí, tak doporučuji obchod u Dráčka Bublinky 🙂 mají tam všemožné značky a HLAVNĚ poradí 🙂
Včera jsme tam pořídili malé celoroční botičky GEOX 🙂

ellar
10. bře 2015

Snad nebudu úplně mimo, ale na stránkách Žirafky píšou, že máme žádat kvalifikované přeměření nohou. Měří to naboso nebo může mít punčocháče? Ještě jsme boty nekupovaly a jsem ráda za vaše typy na obchody 🙂
V Hodoníně nemáte typ na dobrou obuv?

sedmiteckas
10. bře 2015

Doporučuji do botiček vložky od Hanáka. Víc info na netu. Máme s nimi dobré zkušenosti (mamka, tchyně), dělají i dětské vložky, a až bude mít dcera první botičky, určitě je pořídím.

lucietell
11. bře 2015

Ahoj všem, mám 2 letou holčičku a nakupuji pro ní pouze botičky označené žirafkou. V kamenných prodejnách, ale nemají moc výběr. Máte nějaké zkušenosti, kde botičky nakoupit? Nechci kupovat na internetu.Četla jsem tady na fóru o prodejně dětské atestované obuvi na Smíchově v ulici Svornosti. Určitě se tam zkusím zajet podívat. Děkuji moc za vaše rady a zkušenosti.

jardina
12. bře 2015

@lucietell Ahoj,tak dej vědět jestli jste něco nakoupily a pro jakou značku ses rozhodla.

milenahorakova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucietell
9. dub 2015

Tento týden jsem se byla podívat v obchodě s dětskou zdravou obuví na Smíchově v ulici Svornosti. Byla jsem opravdu moc spokojená. Paní prodavačka obuvi rozumí, mají tam velký výběr a hlavně všechny boty jsou označeny žirafkou. Koupila jsem hned dvoje botičky. V obchodě je malý dětský koutek, kde si mohou dětičky pohrát, dokonce jsem dostala i kávu 🙂 Vřele doporučuji.

veverka.terka
20. dub 2015

tak já se musím přidat s pochvalou na Botičkárnu v Brně! Vidím, že tady někdo píše, že špatný...my sme tam byli jednou a určitě s etam budem vracet už pořádk. Byla sem anprosto spokojená úplně se vším, super přístup, prostředí, poradí a hlavně ten obrovský výběr, to sem snad nikde jinde neviděla 😉 🙂 Jeli sme tam pro jarní botky cca před měsícem a když sme viděla ten výběr, koupily sme rovnou i papučky a gumáčky. A ceny mi přijdou taky fajn. 😉 🙂 Takže za mě určitě Botičkárna ANO 😵

veverka.terka
20. dub 2015

@clare01 žirafka v Brně mi přijde docela drahá, když srovnám stejný botky v jiným ocbhodě...

veverka.terka
1. kvě 2015

tak sme včera dcerce koupili botky v CCC, stály 399,- a sem docela spokojená. Nejsou celokoženné, ale mají tu vnitřní stélku koženou, klenbu mají taky a to mi docela stačí 😉 a mají tam i teda lepší botky, celokoženné za 600,- a ty vypadaly taky moc dobře. a obrovský výběr- Olympia Brno.

veverka.terka
1. kvě 2015

zapomněla sem napsat, že sou to sandálky 😉 🙂

xcere100
15. kvě 2015

Ahoj holky,
nemáte někdo zkušenost s reklamací botiček v Ráji botiček v Hradci Králové? Tak nepříjemná a neochotná paní, to je hrůza a děs. Nedala mi ani reklamační protokol, nemluvě o tom, že mi tam napsala špatné datum - přidala si den k dobru :(
Strašně mě to mrzí, navíc, Superfity nebudu synovi kupovat každé dva měsíce nové, jsou to dost drahé boty na to, aby sami prodavačky byly schopné ohodnotit obuv a určit, zda je či není reklamace oprávněná. Syn teď nemá boty, bude chodit asi v zimních nebo sandálkách.
Už tam botky nekoupím (letos jsme tam koupili 7 párů - dcerce vyrostla rychle noha :(
Opravdu, už pro Superfity jedině do Pardubic do Little Things.

wolfina
15. kvě 2015

@xcere100 ja si je tam vyzkousima objednam z netu

xcere100
15. kvě 2015

🙂 Asi to tak taky budu dělat. Se zimníma jsme to tak udělala, ale teď je synek potřeboval rychle, tak jsem je tam koupila a fakt jsem prohloupila ☹ Ty boty za nic nemůžou ... ale škoda, že tuto značku v okolí nenabízí více prodejen:(

madeila
24. kvě 2015

ECCO nebo Baťa

bclk
24. kvě 2015

Geox nebo "Veselá tkanička" Pha Kbely, mají i e-shop...

sast
1. čer 2015

Já se taky musím přidat k těm,co jsou spokojení v Botičkárně v Brně. S neochotou jsem se tam nesetkala nikdy, i když byl nával, usmívaly se. Zvládly v pohodě i autistickou dcerku mé kamarádky. Mají super výběr , teď už mají v nabídce konečně i superfity, dobře změří nohu a všechno vysvětlí, dětem dělají kašpárky, aby neplakali. Nechápu, jak tam někdo může udělat špatnou zkušenost. Každému asi vyhovuje něco jiného, nejlepší si všechno vyzkoušet sám.

608348
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spagetina
2. črc 2015

Super jsou KidOfit a Jackand Lily. Maji pouze eshopy,ale noha se da dobre zmerit a objednat.