Dětske boty z Deichmanna a stejné z trhu. Je to možné?

pumpicka
11. črc 2009

ahojky holky v patek jsem male koupila v deichmanu botasky ve slevě za 399kč a dnes jsme byli u kamaradky a mala se chlubyla jake ma botičky a kamaradka řekla je ty maš stejne jako naš peta jsem se ji ptala kde je koupila a ona že někde ve městě na trhu za 199kča že peta je ma jen na pisek tak jsem se naštvala a hned jela s botama do deichmanu i s kamaradkou a vše řekla prodavačce a ona se divila čemu se jako divim že tady spousta botu je z polska je to možne vubec???ja myslela že v deichmanu jsou pouze kvalitni boty a ona řekla že maji normalně nakej papir že je mužou prodavat 😒 tak asik přiště pujdu jen na trh ono to vyjde stejně a ještě levněji

astrane
11. črc 2009

neboj,ona ta nožka půjde už spíš do délky ,nárt už se mu zvyšovat nejspíš nebude a jak bude delší,tak bude potřebovat na stejnej nárt větší botky a ty jsou větší všude...za rok bude mít už asi celkem standartní nožku 🙂

sisstin
11. črc 2009

astrane:no já pochybuju,že bude chtít chodit venku nějak extra,respektive vůbec,z kočáru se ani nehne,tak třeba to ani nebudu muset řešit...jinak tady je sníh asi tak jednou za deset let...

astrane
11. črc 2009

jinak teda nevím jak deichmann,ale třeba Humanic má i hodně reklamací na botky a berou to fakt všude možně-není tak že by měli nějaký svoje

astrane
11. črc 2009

hm,tady ho bývá 3 letým dětem i po pas 😀 před 3 lety už nebyl ani kam hrnout,měla jsem před domem hromadu,že už přes ni nebylo vidět z okna 😀

sisstin
11. črc 2009

astrane:ty elefanti jsou myslím přímo Deichman,sice je hezky,že mají ty boty na čísla dle šířky,ale výběr je tam strašně malej,vůbec nemají botu a k tomu na výběr tři šířky,jak by měli správně mít...

sisstin
11. črc 2009

jinak žirafku si může zaplatit každý výrobce,který na to má,takže 100% záruka to taky není,spíš mi to přijde jako marketingový tah,jak vylákat z rodičů 1000a více za dětskou botu s tím,že jiná bota bez toho znaku jim nenávratně poškodí nohu,v cizině se to nikde takhle neřeší až takhle extemne...

soanpe
11. črc 2009

já sice Sofi ještě boty nedávám, ale pro mě bude směrodatný,aby byly kožený, měkká podrážka, plochá stélka
Co se týká daichmanu atd. ná si tam kupuju maximálně ponožky . Ne dělám si srandu. Sem tam se tam objeví i kůžený boty, ale za vyšší ceny než jinde.
Mám ráda boty Caprice, ta mají silikonový polštářky a tlumí nárazy. Jenže třeba i v blbým Globusu je maj levnější.
Prostě jednoduše řečeno. Každý i sebelepší shop bere, to co mu nabídnou voelkoobchody a bohužel se tu hraje na cenu 😖
To že v Daichm.maj boty jako na trhu asi ČOI nevyřeší, protože pokud nejsou zdraví a žuvotu nebezpečné, tak není co řešit.
Pro mě jsou třeba nebezpečné lodičky na 11cm štekli 😀 a naprosto mi vyhovujou žabky a kožený mokasin, nebo kožený Nike.
Nejdu po značce, ale prostě se držím stylu a pohodlí 😎

peppapig
11. črc 2009

Cau maminky, tak ja jsem taky pro dobre nezavadne botky, navic nedavno jsem se o tom zase presvedcila (M ma dvoje sandalky, z kozenych boticek, ktere mela jeste pred letem dobre vyrostla. Nechtela jsem utracet penize za dalsi kozene uzavrene botky, ktere by v rijnu mela zase male. Koupila jsem za par penez platenky v nextu, jsou neforemne, mala zakopava a po 2 tydnech smrdi jak blazen, podotykam, ze vzdy mela M ponozky). Male od 12ti mesicu kupuji botky u jednoho vyrobce, jsou drazsi, kvalitni, nozku nam vzdy zmeri, cca co 3 mesice kupujeme nove.
Jak uz siss psala, tady se ty kotnikove botky pro deti moc nevyrabeji, nikdo to tu nedoporucuje, tak nevim. M mela vzdy polobotky na presku ci na suchy zip. Ja zastavam nazor, kdykoliv je prilezitost a dite nema problem s rustem atd nohy, nechat deti bez bot a otravnych papuci, vsak boty budou nosit cely zivot.

astrane
12. črc 2009

no ono taky asi záleží i na tom,kde se to dítě nejvíc pohybuje-my po poli a polních cestách a po lese a tam jsou podle mě jednoznačně lepší kotníčkový botky,ale třeba ve městě a po chodníku je to zase jiný.... 😉 já si do lesa a po okolí beru taky kotníčkový boty(goretexky)...chodíme i přes potoky,tak abych byla v suchu 🙂 a přece jen je v tom ten kotník víc chráněnej jak před zvrtnutím,tak před klíšťatama...ve městě bych to třeba taky brala zase jinak...

sisstin
12. črc 2009

astrane: tak do terénu ano 😉 ale to nám tak asi 5let ještě nehrozí 😅 😅 😅 😅 😅 ono si to stejně každej udělá podle sebe, když je někdo přesvědčenej, že jedině kotníková bota, jinak hrozí poškození nohy...tak to je asi jasný...já o tom přesvědčená nejsem, kdyby to bylo tak nezbytně nutný, tak se to tak dělá v celým světe..a ne jenom tady nebo na Slovensku 😕

jak psala peppa, v UK o tom nikdo neví...

takže taky nejsem pro to, kupovat nějaký šmejdy za stovku..ale ty kotníkový mi jsou prostě proti srsti... 😉 v zimě jo, ale v létě dám klidně sandálky nebo tak 😉

hezký den 🙂

astrane
12. črc 2009

my máme i sandálky kotníkový...ale jak říkám-jsme furt v terénu a navíc ta jedna nožička není úplně 100%,právě ten kotník,tam to trochu vtáčí jakoby dovnitř a to mu ty botky nedovolí....myslím,že na těch pár hodin denně je snese,jinak je in natura v trávě apod,což myslím,je stejně pro nožičky o moc lepší než jakakoliv bota na světě

sisstin
12. črc 2009

astrane: no to je věc další, že Tygr má boty na nohou tak 3hodiny denně, a to v nich ještě 75 % času sedí 😅 , jinak na doma žádný boty nedávám 😝

astrane
12. črc 2009

Taky uvažuju,že na podzim už dostane vlastní,,goretexky"-teda nějaký turistický botky s membránou🙂 ,jinak by musel hodně v holinkách a to na delší chození není,tak na dvůr nebo na procházku se jít čvachtat do kaluží,ale na delší výlet nee 😖 Teď ještě vybrat nějaký slušný ve velikosti tak 26 😀

astrane
12. črc 2009

náš malej se taky rád vozí,ale už je to slítáním v opačném poměru než u vás a na podzim už asi kočárek zrušíme....přece jen je už dost velkej...

sisstin
12. črc 2009

astrane: no já doufám, že se přestane tak děsně bát, páč já fakt bez kočáru nedám ani ránu 😔 navíc má nohu sotva číslo 20..a na to dělaj šíleně úzký botičky 😒

astrane
12. črc 2009

nebo mají u vás špatnej výběr...fakt je,že já mám v dosahu asi 5 opravdu zásobených obuví,takže nakonec vždycky něco vyberem,s čím jsme spokojení...Jsem zvědavá,co bude tvůj malej dělat,jestli vám tam napadne sníh....jak se stím popasuje....

sisstin
12. črc 2009

astrane: tady je Deichman, Humanic, Ciciban, CCC a o ničem jiným nevim, ale výběr je teda fakt slabej...ty boty jsou všechny strašně nízký..narvu mu tam nohu tak do třetiny a pak konec 😔

peppapig
12. črc 2009

astrane, tak to chapu, ze kdyz jste stale v terenu. Na horach je treba si nohu chranit, taky mam na hory goretexy. Od jake velikosti se delaji pro deti? My taky hodne vyletujeme, ale tech hor a kopcu tady na jihu moc nemame, dokonce i k hradum vedou hladke cesty 😨 Na zimu jeste dodam, ze mela M prvni kozacky, ale moc je nevynosila neb mrzlo pouze tyden.

sisstin
12. črc 2009

holky, goratex pro prcky jsem viděla na netu 😉 stály okolo 1200, no..takže to ještě ujde 😉 akorát ted nevim, ten link...a my bysme si boty přes net objednat nemohli, páč by mu to určitě nebylo 😖 takže boty jenom zkoušet, vždycky jsem u toho zpocená až na prdeli, malej řve, nechce tam ty nohy strkat..uf uf 😅

peppapig
12. črc 2009

siss 😀 😀 😀, fakt az na prdeli 😀 😀 😀
taky bych pres net boty nekupovala ani sobe ani pro M

hancas
12. črc 2009

ahojky i já jsme přídám svůj názor'''!!!!V deichmanu mají super botik adidas,nike puma ale nejsou scvhálené,pak tam mají hodně výběr bot opět bez schválení a asi tak 10% se schválením a jěště k tomu předražené jak hrom.Mi první boty kupovali v obchodě KCS značky peddy byli schválené ale za týden okopané malej se v tom potila noha...takže v životě tuhl značku už ne!!!ted jsme jim koupila značku pregres a naprostá spokojenost mají pevný vysoký kotník a jsou pěkné.jinak papučky...kupuji jedině v děteké obuvi kde mi skvěle poradí,asi bych dětem a obzvlášt tak malým nekoupila boty z tržnice nebo neschválené už jen proto že by měli zkaženou nožku a na dosmrti by nějak kulhali nebo něco,raději si připlatím a koupím kvalitu.myslím si že to těch 3 let je to dost důležité,pak třeba pouvažuji po adidaskách které jsou tak roztomilé,ale za jakou cenu že jo??za cenu zničené nohy''

sisstin
12. črc 2009

hancas: jak píšu, např. žirafka je placený znak 😉 jde tam především o prachy 😉 ale každej si myslí, že když si koupí žirafku, že je to to nejlepší, co může bejt 😉

já to prostě nehrotim, nechodim pro boty do tržnice, ale adidasy klidně dám 😎 hlavně, že mu jde ta bota oblíct 😎

zimní uvažuju o těch Elefantích, ale najít botu s šířkou III, to zas bude něco... 😝

ale kotníková bota se žirafkou pro mě není záruka ničeho 😎

asi moc nemá cenu se o tom dohadovat, každej dělá to, co si myslí, že je pro jeho dítě nejlepší 😎

astrane
12. črc 2009

No je to placený,ale když nesplní ta bota nějaký normy,tak tu žirafu nedostane....my stejně většinou koupíme Essi,nemají žirafu,ale jsou dobrý a dost vydrží a cenově kolem té pětistovky,to ještě jde...
Goretexový boty teda s originál goretexovou membránou se dělají myslím až junior-velikostně tak 30 a víc...přesně nevím a jsou hodně drahý...je fakt,že to se na prcka nevyplatí...my začínali s 29 a membrána byla jiná,docela dlouho mu vydrželi,teď už máme třetí ve velikosti 31,zn Olangh(myslím 😔 )
Kupovala jsem všechny přes net,protože tady je nikde nemají a sobě bych koupila klidně taky-mám Garmisch už 6.rok,tak si je příští rok vezmu zase ty samý 😀 A asi je koupím i dětem,pokud ještě nějaký malý seženu.Náš mladej měla jako první Duras klondy kid a podruhé taky,ale tam byla pak špatná podrážka a já jsem zjistila,že jsme od nich ztratili lístek,tak jsem je musela vyhodit,proto máme teď jiný.taky Asolo dělaá dětský....malýmu asi jako první vezmu Fare s membránou za cca 1200 a pak se uvidí 😉

martinka81
12. črc 2009

Siss, zkus tyhle: http://www.detskeboty.cz/celorocni-boty/pegres-...
Jsou dělaný na vysokej nárt, my s nima byli spokojení, ale dnes jsem zjistila, že jsou nám malý po 3 měsících, škoda, jsou jak nový. Akorát nevím, když se Tygrovi blbě chodí v těch kotníkovejch...

timbouctou
12. črc 2009

Sisstin - nechápu, proč nejdeš do normální obuvi a nebo kupuju ve zdravotních potřebách. Tam mají vždycky výběr velikostí i šířek, náš malý má taky hodně vysoký nárt, první boty jsme mu kupovali Santé, jedna z nejdražších značek, jediné obul. U nás na malým městě Deichman ani Humanic není, ale ani tak bych tam nešla. Ty ochozený boty samozřejmě dávám jen na lítačku do mokrý trávy nebo na písek, holinky sice máme taky, ale právě díky tomu vysokému nártu mu pořád padají.

astrane - u nás je to taky jak tankodrom 😀 taky máme kotníkový i sandálky. Ale abych se přiznala, tak za 1200 boty nekupuju, to mi na dva nebo tři měsíce přijde už hodně. Tak kolem těch pěti až sedmi stovek, podle toho jestli sandály nebo pevné boty.

astrane
12. črc 2009

no já nad tím právě přemýšlím,jestli už letos nebo radši až napřesrok....přece jen mu ta noha zatím taky docela roste...staršímu jsme je brali poprvé v 5 letech,vydrželi mu rok...na tři měsíce by se to fakt nevyplatilo...taky bych tolik nedala
Jinak taky kupuju v menších soukromých obuvích,žádné řetězce to nejsou...ještě jsme měli slovobuv a taky to byly fajn botičky

motylek
12. črc 2009

Tak např. v humanicu prodávají i kvalitní botičky, zn. Superfit, my je máme a jsme spokojení a např. teď mají výprodej a dají se koupit i za 399,- z 999,-.

http://www.detskeboty.cz/vyrobce/superfit

motylek
12. črc 2009

A na žirafku a elefanta taky moc nehraju, z tržnice bych boty nekoupila ani sobě, ale deichmann nebo humanic klidně.

motylek
12. črc 2009

Siss, taky máme vysokej nárt, ale do této značky se vlezeme 😉 . Na zimu plánuju něco takovýho (jsou s gore-texem) http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/foto-superf...

jakoo
13. črc 2009

tak to je mazec....kam to spěje, polské a větnamské nás za chvíli zavalí....