Dětske boty z Deichmanna a stejné z trhu. Je to možné?

pumpicka
11. črc 2009

ahojky holky v patek jsem male koupila v deichmanu botasky ve slevě za 399kč a dnes jsme byli u kamaradky a mala se chlubyla jake ma botičky a kamaradka řekla je ty maš stejne jako naš peta jsem se ji ptala kde je koupila a ona že někde ve městě na trhu za 199kča že peta je ma jen na pisek tak jsem se naštvala a hned jela s botama do deichmanu i s kamaradkou a vše řekla prodavačce a ona se divila čemu se jako divim že tady spousta botu je z polska je to možne vubec???ja myslela že v deichmanu jsou pouze kvalitni boty a ona řekla že maji normalně nakej papir že je mužou prodavat 😒 tak asik přiště pujdu jen na trh ono to vyjde stejně a ještě levněji

sisstin
11. črc 2009

pumpička: v Deichmanu mají certifikovanou obuv Elefanten( ale ceny od 600kč a výše) a pak obyč běžnou obuv bez certifikace, která je levnější 😉

pumpicka
autor
11. črc 2009

puvodni cena byla 599kč
tak to prodavaji jako stejne boty jako na trhu???
a o 100% vic???
jak mam poznat teda ktere jsou dobre??

sisstin
11. črc 2009

pumpička: musí mít znak elefanten 😉 jinak oni si můžou prodávat, co chtějí, za jakoukoliv cenu 😉 tady není žádnej zákon na to, že určité zboží musí mít u všech prodejců stejnou cenu 😉

pumpicka
autor
11. črc 2009

no jak to tak vidim tak koupit boty v českem obchodě vyjde na stejno jak je koupit na trhu 😒
a určitě spousta maminek je na tom stejně jako ja taky nakupuje tak skvěle 😀 😀 😀

sisstin
11. črc 2009

pumpička: v Deicháči mají i boty za 250, takže tak 😉 na tržnice nechodim, takže nevim, jak to tam maj..ale věřim, že tyhle levný boty tam můžou mít klidně taky a ještě levnější 😉

pumpicka
autor
11. črc 2009

pořad někde čtu jak vietnamci prodavaji nekvalitni boty a najednou zjistim že prodavaji uplně stejne jak v deichmanu tak ja to fakt nechapu a to pry udajně dostavaji vietnamci za to pokuty tak nechapu proč ne i v českym obchodě fakt jsem z toho 😠 😠 😠 😠 😠

sisstin
11. črc 2009

pumpička: ty boty musí splnovat nějaké normy, ale nejsou certifikované 😉

jjaanca
11. črc 2009

pumpicka: moje kamarádka měla stánek a prodávala zboží od číňanů, takže ty věci moc dobře znala a říkala mi, že polovina věcí v buticích v centru Prahy, které tam stojí tisíce, je normálně z velkoskladu od číňanů. Vůbec se tomu nedivím. Když chceš kvalitní obuv, tak musí být značková.

sisstin
11. črc 2009

ono záleží, co si představite pod značkou, např. Adidas boty pro děti certifikované taky nejsou 😉

pumpicka
autor
11. črc 2009

jo tak tomu fakt věřim spousta lidi si mysli že když koupi boty za 1000kč že jsou kvalitni jo to jsou ale uplně stejně jak z trhu
budu kupovat asi jen tam jak vidim 😀 😀
a taky jsem četla někde članek od nakeho doktora co dělal pruzkum bot z obchodu a z trhu a došel k nazoru že jsou pro nožku nezavadne ale jako materialně moc nevydrži a že spousta lidi je kupuje na trhu a ani to nepřizna
ja se fakt nestačim divit 😔

sisstin
11. črc 2009

pumpička: já ty boty extrémně neřešim, máme nějaký Elefanty, i nějaký ty levnější, i Adidasy 😉 malej má blbou nohu, vysokej nárt, ale malou nožku..takže já jsem ráda, že seženu vůbec něco 😉

pumpicka
autor
11. črc 2009

ja to taky nikdy neřešila ale naštvalo mě že ty same boty jsou na trhu o 100% levnějšiiiiiiii
a taky jsem se divila když každy řika ja bych na trhu nikdy nic nekoupila ejhle je tam každy den 😀 😀

astrane
11. črc 2009

je to možný...tam mají kdejakej šunt 😠
Já kupuju jen český botky a to celokožený a s atestem nebo Essi-stojí od 500 a mám jistotu,že jsou kvalitní a malýmu nebudou ničit nožičky.Botasky nekupuju asi až do 5 let

ygreen
11. črc 2009

v deichmannoví jedině dětskou obuv Elephanten, je označená, má na sobě červeného slona a je super, stojí stejně jako Essi nebo Fare, ale myslím, že je to srovnatelná kvalita.

timbouctou
11. črc 2009

Teda děvčata, já se vám divím... Všude píšou, že levné dětské boty jsou plné jedovatých chemikálií a vy jdete do Deichmana, to je to samý jako Humanic, jenom jméno pod kterým se prodává to, co kvalitní obchody nevzaly. Já bych malému nic takového nekoupila, když levné boty na písek tak české zdravotní, i ochozené jsou zdravější a pevnější než tyhle. Adidas je sice značka, ale podle mě by děti aspoň do dvou let měly chodit buď bosy nebo v kotníkových botách. Za nás byly papíráky a osmdesát procent lidí z naší generace jsou "platfusáci"

pumpicka
autor
11. črc 2009

timbouctou:to nemysliš važně davat ditěti ochozene boty???to je to nejhorši a to ti řekne každy!!každe ditě si tu botku sešlapne jinak a dat to druhemu ditěti je fakt mazec!

astrane
11. črc 2009

já hlasuju pro kotníkový botky nebo nic až do 3 let!To je jedno jestli Deichmann,Humanic nebo nějakej hyper super market-pokud nemají pevnou patu,nejsou kotníkový,celokožený a pokud možno šněrovací(sandály na přezky) tak se na to ani nedívám...i papuče máme se žirafkou...jediný bez žirafy máme essi a elephanten,ale essi jsou o hodně lepší

astrane
11. črc 2009

pumpicka-to už máš jedno,jestli ochozený nebo blbý...na nohy není dobrý ani jedno

sisstin
11. črc 2009

tim:ve světě zas kotníkové boty a tvarovanou stelku nedoporučuji,dle nic má být bota hlavně lehká a mekka,tak si vyber...já spíš věřím tomuhle,malý v kotníkových botách neudělá ani krok...navíc já jsem ráda,že něco obuje,je mu jedna bota z 50.navíc venku skoro nechodí,boji se,takže v tom spíš jenom jezdí v kočárku...

astrane
11. črc 2009

myslím,že timbuctou to myslela tak,že je dá dítěti jen na chvilku na ten písek...na to taky mám náhradní po starším synovi-vždy měl dvoje tak ty co nosil málo má teď Staník jako náhradní,ale moc toho nevyužíváme...nebo když má svoje mokrý,tak má náhradní...použijeme je třeba 3x za měsíc a jindy 3 měsíce vůbec

pumpicka
autor
11. črc 2009

tak co to maji na trhu za papir že tu obuv mužou prodavat nebo i v deichmanu????když tam přijde čojka tak boty určitě kontroluje a kdyby byli špatne tak je stahne z prodeje ne????

sisstin
11. črc 2009

např.v Norsku se tvrdí,že kotníkova bota nedovoluje noze,aby se přirozeně posílily svaly a pak v dospělosti si lidi zvrkavaji kotník,já preferuju to,v čem jde synovi chodit,takže hlavně lehká bota,v kotníkových se ani nehne...myslím,že tady se to šíleně přehání...můj názor,každej vám řekne stejně něco jinýho...

astrane
11. črc 2009

siss-i kotníčkové botky pro začínající chodce jsou lehké a měkké,jen si musíš správně vybrat,jak jsou těžší,tak v nich děti nechcou chodit...my měli jedny a byli super-měli na podrážce housenku 🙂,tvarovanou stélku neměli,malé děti to tam prý mít nemají,mají tam tukový polštář 🙂
Ale když toho zatím moc nenachodí,tak to myslím tak nevadí 🙂
my měli zpočátku něco takovýho-je to jak papučky 😉 🙂
http://www.v-obuv.cz/stranka/boty/jv0008.htm

astrane
11. črc 2009

jo a je to na i hodně vysokej nárt....

astrane
11. črc 2009

no mě malej trochu vytáčí nohu v kotníku,takže to potřebujeme zpevnit,pokud nemáte žádnej problém,tak to opravdu nebude tak horký...však nějakej šmejd bys mu neobula,ne?

sisstin
11. črc 2009

astrane:on uz chodí skoro půl roku,ale je to posera,venku ho prostě nedostanu z kočáru,doma má protiskluzovy ponožky...kotníkova bota je specialita pouze Čr a Sr,a ty důvody proti ní mne přijdou logičtější...každý dělá,co uzná za vhodné,mne se ty pevný boty pomalu po kolena nezdaj prostě...

astrane
11. črc 2009

mys doma chodíme bosky-bez ponožek i bez bot-corá se na dvůr-má tam kamínky,písek,trávu a zase domů...(ať žije hygiena a čistá domácnost!se mi tak courá i druhý dítě,manžel a dva psi),na nohy je to myslím zdravý...a ny ven máme teda ty kotníkový...myslím,že by nám je ortoped stejně doporučil nebo přímo předepsal
jinak v kotníčkových botech se nechodí špatně,hodně nosím trkkový-tady je kam a v jiných to nějak není ono a je to pohodlný a dobrý při nějaké zátěži,tak to snad u těch špuntů taky není úplně od věci.A mě se teda většinou i líbí,teď máme takový frajerský s kopačákem na boku 😀

astrane
11. črc 2009

tak jsem si to po sobě přečetla a hlásím,že půjdu spát...tolik chyb!-se tak stydím 😔

sisstin
11. črc 2009

astrane:když je nějaký důvod,tak to chápu,že děti potřebují zpevnit,ale jinak mi to přijde zbytečný...já mam spíš schizu,co mu obuju v zimě,ještě jsem nenašla plnou botu,do který by se vešel.Loni žádný boty nepotřeboval...

astrane
11. črc 2009

v zimě asi sněhule,ne? 😀