Dětske boty z Deichmanna a stejné z trhu. Je to možné?

pumpicka
11. črc 2009

ahojky holky v patek jsem male koupila v deichmanu botasky ve slevě za 399kč a dnes jsme byli u kamaradky a mala se chlubyla jake ma botičky a kamaradka řekla je ty maš stejne jako naš peta jsem se ji ptala kde je koupila a ona že někde ve městě na trhu za 199kča že peta je ma jen na pisek tak jsem se naštvala a hned jela s botama do deichmanu i s kamaradkou a vše řekla prodavačce a ona se divila čemu se jako divim že tady spousta botu je z polska je to možne vubec???ja myslela že v deichmanu jsou pouze kvalitni boty a ona řekla že maji normalně nakej papir že je mužou prodavat 😒 tak asik přiště pujdu jen na trh ono to vyjde stejně a ještě levněji

astrane
13. črc 2009

tak to je u vás celkem zbytečný vůbec ty botky kupovat 😀 😉
Jo dávám,máme něco takovýho http://www.detskeboty.cz/essi-2035-bezova-sandy...

astrane
13. črc 2009

na boso do bot-to u nás nehrozí-to by měl černý nohy a boty a všechno se to tím potem smíchá....to nee 😝 to už mám vyzkoušený,že to u nás nějak nefunguje 😀

majenka
13. črc 2009

sisstin: no jasně, to záleží na dítěti. Malá venku lítá jako čert, na všechno leze...ze všeho skáče... 😀 . I doma má ve většině případů kotníčkové bačkůrky. Ale je to věc každého rodiče...i když argument, že nejsou po městě žádné dvouleté a starší dítě v kotníkových botách, je dosti ubohý 😉

sisstin
13. črc 2009

astrane: my taky žádný boty šíleně dlouho neměli,akorát když uz nebyl fusak,tak jsem mu na ty nohy musela něco dat,aby to nevypadalo divně v kočáre🙂

astrane
13. črc 2009

siss-mrkni se ke mě do alba dětičky-jsem ti tam dala foto 😉 😀

majenka
13. črc 2009

Astrane: máme něco podobného jen od Santé a místo horního sucháče, také zapínání na přesku...Sisstin, to jsou přece normální sandálky, jen o trošku vyšší-proč by v tom bylo horko? A na boso nedávám, vždy ponožku...

astrane
13. črc 2009

my ťapem od 8 měsíců kolem nábytku a od 10 samostatně...takže první botky byly zimní 😀

astrane
13. črc 2009

majenka-mám tam taky přesku-úplně stejný jsem tak rychle nenašla 😉

sisstin
13. črc 2009

majenka:doma lítá,ale žádný boty mu nedávám,já slyším až tady prvně na konovi,že někdo dává kotníkové boty velkým dětem,tak proto jsem napsala to,o tom městě,já to že svého okolí neznám...tyhle boty nosí fakt jen mimina,který se učí chodit.Tygr tyhle boty nechce,tak mu je prostě dávat nebudu,navíc k tomu u nás fakt nevidím důvod...

astrane
13. črc 2009

já tě samozřejmě vůbec nenutím,jen jsem ti chtěla dokázat,že takový děti existují 😉 😀

sisstin
13. črc 2009

holky,pardon za překlepy,ale jsem z mobilu...já si ve 30 stupních neumím fusakle představit,teď je nenosí ani doma,okamžitě si je sunda,protože je mu horko...

majenka
13. črc 2009

Sisstin: ty myslíš, že nikdy nebude pořádně chodit, jezdit na kole, běhat s dětma 😀 ??? Já už to mám zakódované z dětství...na procházku jsme chodili v sandálkách, pantoflích..., ale jakmile jsme šli lítat s kamarádama, jezdit na kole...tak jsme se museli přezout do kotníčkových bot (tenkrát jen tenisek, to se kotníčkové sandálky ještě nedělali). Takže mě přijde úplně normální, že by se dětem měly chránit nohy před vyvrknutím 😉

astrane
13. črc 2009

to malej doma taky...ale už jsme měli u staršího syna nějaké problémy z chození na boso,tak nosíme fusky....měl boty od Bati a nebyly z pravé kůže-sandálky a šel naboso a zpotil se + ten prach aměl potničky a zanítili se....14 dní jsme chodili s fialovýma nohama a dávali to kvůli jedné procházce dokupy.Na rady naší dr chodíme od té doby v lepšíchz botkách+ ponožky a funguje to 🙂

sisstin
13. črc 2009

astrane:uz jsem mrkla,do terénu pěkný,ale na běžný chození po městě mi to přijde zbytečný,ale samozřejmě každého věc.Když jste přesvědčené,že je to to nejlepší,tak není,co řešit.

sisstin
13. črc 2009

maji:já uz v to pomalu přestávám věřit,jako na sport samozřejmě boty sportovní,o tom žádná,ale to koupím normální adidasy na běh...

astrane
13. črc 2009

tady je terén všude 😀

petule777
13. črc 2009

sisstin: já jsem dosud nepochopila o co ti jde?? Ty kotníčkové botky nebo sandálky nejsou žádné svěrače, jen drží správně nožku a jsou pro začínající chodce určitě lepší než nízké botky jen s pevnou patou. Tvůj malý nechodí po venku a co tedy dělá???

majenka
13. črc 2009

sisstin, to je to, že ty nemáš v tomhle smyslu "normální" dítě...našemu dítěti je jedno, jestli jde na louce nebo po městě...chová se stejně...poskakuje...skáče z lavičky, z obrubníku...pro Ančí je i město terén 😅 . Až bude váš malej na procházkách trošku akčnější, tak to poznáš 😉

astrane
13. črc 2009

pro nás město není terén-tam sedí kluk v kočáře a čučí...no lonťák ve městě no! 😀 😀 😀

sisstin
13. črc 2009

petule:více v tématu Extrémně bojacne a citlivé batole...mne nejde o nic,jen si prostě nemyslím,že na běžný chození-nemluvím o sportu-nejsou kotníkové boty pro děti,které uz chodí správně,nutné.

astrane
13. črc 2009

myslím si taky že nutné to není....ale pokazit tím nic nemůžu...a mě se třeba i líbí,takže s tím neválčím 🙂

majenka
13. črc 2009

Astrane, no jestli nejste z města, tak se nedivím 😀 Kdybych vzala malou třeba do Prahy, tak tam taky bude sedět jak zařezaná a čučet na ten provoz 😅 . Tady to není nic moc město...to je pro ní už normál 😅

sisstin
13. črc 2009

maji:já si myslím,že takovej asi nebude nikdy,já taky venku nikdy nelitala,jen se způsobně držela za ruku a chodila.Malej je na tom bohužel hůř,toho z kočáru nedostanu vůbec,max.když sedím na lavičce,tak se vzdali tak na půl metru,ale většinou ani to...no valcime s tím,jak se dá...nejhorší je,že na něm je vidět,že venku být nechce,chce být doma...ale to sem uz fakt nepatří,kdyžtak kouknete do toho myho tématu,jestli vás to zajímá...

petule777
13. črc 2009

Sisstin: teď jsem si pročítala tvé téma, tak už chápu - sorry, neznám právě takové děti, já mám doma raráška a venku je jak ďas, tak jsem se podivila.....

peppapig
13. črc 2009

Take jsem precetla cely clanek, dokonce jsem si nasla par clanku napsanych tady v UK, vsechny rikaji to stejne (mekka podrazka, lehkost boty, dobry fit, pevna pata, kvalitni material, 'opora' pro kotnik, kdykoliv se da tak bez bot, vyvarovat se tvrdym podlaham). Naprosto chapu, ze u nekterych pripadaji v uvahu jen 'kontikove' boticky, ale asi bych nerekla, ze jsou nejlepsi pro vsechny deti a ze jsou to jedine dobre boty (ze zdravotniho hlediska). Navic obuv, kterou nosi nase M od prvnich krucku, ma vzdy odzkousenou trenovanyma prodavajicima, nikdy nemela 'kotnikove' snerovacky, ale vzdy mela boty s oporou pro kotnik (tezko se mi to pise, nevim, zda jsem to dobre popsala jako polobotky 🙄 tak poslu i foto). Mala taky nikdy a nikde neposedi, je jak kamzik od doby, co se poprve rozbehla a s nozkama nema/nemela problem (az na ten posledni drive zminovany par, ale to byla moje chyba).

Jeste jedna poznamka, nekdo tady psal, ze je to normalni chranit detske nozky pred vyronem kotniku. Ja mam osobni zkusenost, v 15ti jsem si vyvrtla nohu v kotniku, kdyz jsem sla po rovince sesnerovana v martenskach. ja myslim, ze ani v 'kotnikovych' botickach nejsou deti 100% chraneny. na druhou stranu by me pak zajimalo, jak dlouho by se diteti mela nozka chranit, tedy do ktereho roku by melo nosit pouze 'kotnikace' a co pak. 😒

http://www.facebook.com/photo.php?pid=661600&l=... (prvni botky)
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1611548&l...

astrane
14. črc 2009

to jsou pěkný botky a vypadají kvalitně....a jsou asi 2cm nižší než naše kotníčkový 😀 Máte je taky až ke kotníku,aby to tu nohu trochu zpevnilo....já myslím,že ze zdravotního hlediska jsou ok 🙂 Hlavně že se v nich malé dobře běhá 🙂

sisstin
14. črc 2009

ty jsou fakt krásný 🙂

astrane: koukala jsem na ten odkaz od tebe, mají tam fakt pěkný boty 🙂 ale já mám prostě strach si něco takhle objednat bez zkoušení 😒

sisstin
14. črc 2009

http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/celorocni-...

tyhle se mi líbí, ale vím prd, jak jsou široké a vysoké, aby se tam s tím nártem vešel 😒

sisstin
14. črc 2009

holky, a ten link, co jsem dala..to je teda kotníková obuv nebo není? 😕 Já už v tom mám fakt maglajz, u mě jsou kotníkové boty takové ty klasické nad kotník, zavazovací, jednobarevné...co jsme nosili už my... 😕 páč u těhlech bot píšou kotníková 😕 tak v tom případě máme teda kotníkový boty taky 😕 respektive sandály 😕

zuzik.3
14. črc 2009

sisstin, je to kontíková 😉