Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

fiallinka
22. říj 2010

@dagina 🙂 tak to jo, hlavně, že už jsou doma 🙂

mataharyy
22. říj 2010

@dagina Ještě ne!! Musí sníh počkat až dorazej i nám 😀

evikk
25. říj 2010

Ahoj holky,máte nekdo tady tyto boticky pro prcka?Chci je pro malyho na hory,tak se ptam jestli jsou kvalitni atd. http://www.detskyobchod-nellinka.cz/detskyobcho...

beruska2x
25. říj 2010

@evikk my mame od tyhle firmy gumacky, prijde mi divny ze maji lomenou velikost - je to veliky rozptyl....
jako prilezistostny (treba ty gumacky) asi dobry ale na denni noseni bych je nedala 😅

mataharyy
25. říj 2010

Ahoj holky po jak dlouhé době vám poslali platební příkaz na ty botky?? Zhruba? Díky 🙂

neu.sona
25. říj 2010

@mataharyy Nevím, kde si objednala, ale mně hned 😉

mataharyy
25. říj 2010

@neu.sona na detskeboty.cz

shaula
25. říj 2010

@evikk Na mě moc dobře z toho obrázku nepůsobí, vypadají moc měkce, že nebudou nožičku vůbec držet... I to číslování je zvláštní - pro tak malé děti jsem ještě neviděla číslování po dvou číslech 😕 Navíc vypadají mohutně, jestli tam nebude nožička moc lítat... (Asi ví, proč píšou "Tato obuv je vhodná především pro děti s vysokým nártem a baculatější nožičkou.") Podle mě se v nich moc dobře chodit nebude, obzvlášť tak malému dítěti, jako máš ty. Ale těžko říct, soudím jen z obrázku, v reálu jsem je neviděla, třeba se ozve někdo, kdo je má. 🙂

mataharyy
25. říj 2010

@evikk mě ty botky z obrázku připadají strašně objemné, asi bych se jich bála aby je dítko netahalo za sebou a nešmatlalo nožkama 😅 Ale těžko říct, jak píše shaula možná je to jen blbej obrázek a na živo jsou v pohodě 🙂

helcenka
25. říj 2010

@evikk - jak píší holky, mě se ty botky zdají moc měkké a mohutné. Já malýmu kupuju botky pevné, ale aby v nich nebyl moc upnutý. Tyhle se mi zdají, že by v nich dítě šmajdalo. Ale fakt nevím, podle fotky se dá těžko soudit.
Já botky kupuju jenom v kamenných obchodech, tam si je může vyzkoušet a proběhne se v nich a já vidím, jak mu sedí. I když je to s ním někdy o nervy... 😉

luckahr
25. říj 2010

@evikk mne to prijde na prvni pohled nekvalitni bota 😒 , nevim no.....

hojda
25. říj 2010

Ahoj, taky vybíráme zimní botičky (poprvé) a trošku tápu v tom, jak vysoké máme botičky vybrat. Líbí se mi tyto

http://www.victoriamagic.cz/superfit-snehulka-g...

nebo tyhle:

http://www.victoriamagic.cz/superfit-snehulky-g...

Myslíte, že ty první jsou moc nízké a poleze do nich sníh? Moc díky za postřehy🙂.

sarihy
25. říj 2010

Ahojky, já Ellče koupila na zimu Superfity (zavazovací)...na doporučení kamarádky a taky dle referencí z netu...tak snad nebudu zklamaná...teď má velikost 22, tak jsem jí vzala 24, ale se tam vešla s teplou ponožkou...snad vydrží celou zimu...jinak Ellča má na obou nohách "dvojitý" široký malíček a boty obula úplně v pohodě, takže asi tak úzký zase nebudou (ač podle vyndané vložky tak vypadají). Tož tak..

mataharyy
25. říj 2010

@hojda já bych asi preferovala ty vysoké, ale těžko říct jak to bude letos se sněhem 🙂 Navíc taky kupuji zimní botky prvně 😀

beruska2x
25. říj 2010

@hojda ja teda radsi vyssi ale je pravda ze u nas byva snehu habadej a ze ma ditko ve vetsine pripadu stejne pres boty jeste gumu z kalhot/kombinezy takze padat snih by tam nemel ani u nizsich... 😉

hojda
25. říj 2010

@sarihy já chci taky Superfity, jeli jsem pro ně o víkendu a byly totálně vyprodané☹ v naší velikost neměli nic, není to o dvě čísla už moc velké? nebudu o ně zakopávat??? Taky řeším velikost, člověk by rád, aby vydrželi celou zimu, ale zase mu nemůžu koupit lodě, ve kterých nebude moc chodit...

beruska2x
25. říj 2010

@hojda o dve cisla.. to je tezke, kazdy ma ten rizptyl ve znackach jiny.. kolik to je v mm? vic jak tech 17mm bych urco vetsi nebrala..

k.ate
25. říj 2010

zdravím, tak my máme zimní botičky koupený FARE. Malej má vysokej nárt, tak jsme byli ve výběru docela omezení, ale jsem ráda, že jsme sehnali 😀 Jinak nám říkali, že ve velikostech je rozdíl i ve značkách, že třeba DPK má menší boty než FARE ve stejné velikosti. Malej měl první botičky od DPK, ty jsme kupovali před měsícem, 21 a zimní má koupený 22, ale zdá se mi, že kdybychom koupili 21, chodilo by se mu v nich možná o něco líp... 😕 Ale to mi došlo až zpětně... No aspoň mám naději, že mu ty botky celou zimu vydrží. 🙂

beruska2x
25. říj 2010

@k.ate a jaky??

k.ate
25. říj 2010

@beruska2x http://www.detskabotka.cz/?p=productsMore&iProd... , chtěli jsme jinou barvu, ale v naší velikosti už neměli.. 🙄

beruska2x
25. říj 2010

@k.ate vzdyt jsou peeekny 🙂

mataharyy
26. říj 2010

Jupíí tak mi dnes poslali podklad k platbě tak hurá zaplatit a za pár dní budou botky 😵

dagina
26. říj 2010

Ahojky,

@mataharyy já čekala cca 3 dny na podklad k platbě, ale zdrželo se to tím, že neměli naše vybrané boty, tak jsem vybírala jiné. Pak jsem to nakonec stejně změnila na dobírku, bo už jsem nechtěla čekat než se jim peníze připíší na účet..., a přišly hned druhý den 🙂.

Jinak jsem ze superfitek stále nadšená, fakt dobrý kup, strašně lehoučké, uvidíme jak v pořádné zimě, věřím, že nohy studené mít nebude oproti koženým - to teda beru podle sebe - drahé kožené kozačky s kožichem a mrzla jsem jak blázen ☹.

mataharyy
26. říj 2010

@dagina tak mě poslali info k platbě dnes, tak jsem jim to hned poslala přes net, tak doufám že zítra, nebo pozítří už to budou mít a boty pošlou co nejrychleji, neb už je zima 🙂

hojda
26. říj 2010

@beruska2x musíme aktuálně přeměřit nožiku, pak se uvidí, bylo by to fajn, kdyby to o ty 2 číšla vyšlo, botky nám vydržely chvilku déle.

dagina
27. říj 2010

@mataharyy jj, dneska je pořádný samec 😀

skimr
27. říj 2010

My teda mrznout nebudeme. Koupili jsme malýmu Vikingy. Perfektně teplé s Goretexem. http://www.detske-boticky.cz/vyrobce/viking. Asi ani thermo ponožky nebudou potřeba 😉

sisa32
27. říj 2010

Ahoj, tak dnes dorazí botičky, nemůžu se dočkat. Jen se trochu bojím, aby seděly dobře. Taky Vikingy.

mataharyy
27. říj 2010

@dagina ani nemluv mám zaledované okna, na loužích se lze klouzat a ten teploměr je snad jako jedinej v celé zemi neúplatnej a prostě nahoru neleze 😲 Ale právě mi psali že boty jsou poslané, takže zítra nebo pozítří už je máme doma 😵

sisa32
27. říj 2010

Tak boty jsou doma, sedí perfektně a Adélce se líbí. Jsem nadšená. 🙂

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/sisa32/album...