Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

brisalek
11. pro 2010

@mamkamarketa my jsme byli v praze b nove prodejne , kde maji i Ecco i Viking a tvrdili nam, ze jsou superfit stejne teple jako vsechny. Me se teda ty detske ecco zdali trochu prezdobene tak pro pubertaky🙂. No asi je nemeli v nasi velikosti. Ach jo. Drahe mi prijdou vsechny stejne. Jestli zaplatim 1400,- nebo 1600,- to uz fakt neni rozdil🙂. A hlavne my spime dlouho i š hodiny v kocarku venku(jinak mi bohuzel neusne nez ujezdebim) takze ji musi byt teplo🙂. Dik za reakce.

mamkamarketa
11. pro 2010

@brisalek me zase tvrdily, ze ty vikingy jsou delany ve skandinavii tudiz jsou do extremnich mrazu. nevim,ale jak ctu prispevky, tak v superfitech maji deti (ne vsechny samozrejme) studene nozicky. Navic do superfitu se hur ,,leze,, nez do tech vikingu,ale to je muj nazor. Muzu se zeptat kde ste byly kupovat botky?

mamkamarketa
11. pro 2010

@petrasafr to jo bata je desnej 😒 ja ani nemam rada (vzhledove i cenove) obuv ze zdravotnickych prodejen. nekde jsem cetla,ze certifikat zirafy udeluje ceska sevcovska asociace, a za je to zaruka zdravotni nezavadnosti materialu, nikoli boty jako tako takove. jak nakej svec ve zline muze vedet co je pro moje dite dobry? Ja jsem nejvic byla spokojena s obuvi ciciban ( i malej ji mel nejradeji) jenze je desne spatne k sehnani, maji malou prodejnu daleko od nas...
ty ecca jsou moc pekny,ale Tomis nemuze mit tkanicky a vybiram boty s gumovou spickou, jinak je hned okope 😒

neu.sona
11. pro 2010

My máme superfity. Na suchý zip. Zatím v pohodě, malý studené nožky nemá. Ale uvidíme. Ale leze se nám do nich docela špatně :(. Jinak na Vikingi jsem taky koukala. Nevypadají špatně. U Baťi jsem koupila jednou a nikdy víc. Jsou hrozný. Vracela jsem je dvakrát a je fakt, že je vyměnili bez řečí. Malej z nich měl otlačenej jazyk a vůbec v nich nechtěl být.

brisalek
11. pro 2010

@mamkamarketa v Holesovicich obchod "detske boty"
http://www.detskeboty.cz/
ja jsem teda jine nez superfit zimni nezkousela, ale me prijde, ze se do nich leze dobre🙂. Ale mame je asi dost vetsi. Nozicku ma tak 21,5 a mame 23.
Koukala jsem dnes na ty viking v obchode, vypadaji tepleji. Ale ted dalsi kupovat nebudu. Mala se nechce oblekat, takze chodime ven jen jednou, tak to budou muset zvladnout ponozky a uvidime.

mamkamarketa
11. pro 2010

@brisalek 😀 v arealu holesovickeho pivovaru?Tam sme je kupovali taky 😀 aha, tak proste ponozku a puncosky, to vyresi. Tomis ma 23 nohu, tak sme koupili 24, do jara mu vydrzi a ve 25 smajdal a nebyl si tolik v chuzi jisty.
treba ma tvoje mala uzsi nozicku, nebi nizsi nart, nez ten muj divoch, kazdemu vyhovuje neco jineho 😉

skimr
12. pro 2010

My jsme velmi spokojení s nabídkou a přístupem prodejny/eshopu www.detske-boticky.cz . Rozhodně chválím - a nejsem sama! Vždy boty perfektní, doporučí, změří, poradí, výběr široký. Obuv byla doručena druhý den. Teď máme Vikingy. Jsou více zateplené, Gore-tex, chráněná špička, nožky v teple, suchu. Jsou trošku širší, tak se nám do nich lépe leze. Na běžné nošení jsou dobré Superfity. Nejsou tolik vyteplené, ale s dobrou ponožkou ideální.

neu.sona
13. pro 2010

Ahoj holky, kdybyste některá chtěla, tak prodám zimní botičky superfit 24 oceán, modré, vyšší sněhulky. Kupovala jsem je v říjnu, malý je měl na noze asi 6x a to v kočárku nebo na saních. Hrozně nám vyrostla noha a potřebujeme větší. Více je u mě v bazárku.

brisalek
13. pro 2010

@mamkamarketa jo,jo tam. Obsluhovala nas primo pani vedouci. a vikingy nam vubec nenabidla. Jinak byli vsichni mili i pri tom frmolu🙂.Ale koukala jsem, ze jsou vetsi, takze male stacili asi 22 a ty moc nikde nemaji🙂, tak je treba nemeli pro ni ve velikosti.

mataharyy
17. bře 2011

Ahoj sice název je mimo, ale chci se zeptat pořizujeme jarní/letní botky a nevím zda koupit nějaké vyšší, nebo tenisky když malému jsou dva?? Ale chodí dobře 😎

mamkamarketa
17. bře 2011

@mataharyy ja jsem cetla,ze do 3 let by meli mit kotnickovou obuv,aby byl zafixovany kotnik...

mataharyy
17. bře 2011

@mamkamarketa Právě taky jsem to někde četla, ale říkám si jestli mu v tom v létě nebude vedro 😅

mamkamarketa
17. bře 2011

@mataharyy my teda meli loni v lete kotnikovy sandalky s uzavrenou spickou jinak by si ten muj blazen ukopal palce 😅

mataharyy
17. bře 2011

@mamkamarketa Jo to chápu, mladej má sandále na doma a taky se špičkou, pač jináč už by neměl palce 😀

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy loni jsme meli sandale kotnickovy od Fare a super letos tam urco taky koupim...
jarni jsem ted koupila taky Fare http://outdoorkids.cz/index.php?321,detska-obuv...

... a jeste potrebuju nejaky spotrovnejsi.. to jeste nevim, pristi tyden vyrazim...

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x ty sandále jsou pěkné, ale právě musím koupit s uzavřenou špičkou... Já koukala na tyto jen ty jsou prý nižší http://www.detskeboty.cz/detske-celorocni-boty/...
pak tyto z těch vyšších http://www.detskeboty.cz/karta.php?id=29654&vel... nebo http://www.detskeboty.cz/detske-celorocni-boty/... a sandále http://www.detskeboty.cz/detske-letni-boty/kart... Jen teda nevím zda právě teď ještě na jaro koupit ty vyšší a pak k nim přikoupit jen sandálky, nebo i ty nizké... 😅

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy uplne prvni sandalky jsme v roce meli tyhle Essi a super taky spokojenost...

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy jinak my na zavazovani ne, to bych se s nim zblaznila.. ty Essi na suchac jsou moc pekny, asi bych koupila ty, pak nejaky tenisky na pisek a sandalky - aspon tak to udelam ja...

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x a neokopával si prstíky?? To naše zvířátko je jak neřízená střela a je schopnej si ty prsty ukopat i doma 😀

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy strela je taky a i nerizena ale prstiky si neukopnul nikdy... 😅 😀 on nosi sandale i doma misto backor - desne se mu poti noha a uzavrene mit proste nemuze...

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x Jo ty sucháčové jsou moc pěkné 😵 jen nemají goretex a u těch druhejch není zaznačen, ale je tam dole psanej, tak uvidím co mi poví prodejce a podle toho koupíme 🙂 Ale asi koupím jedny z těch vyších, pak ty tenisky a sandále... no hádám do podzimu vydržíme 😅

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x jo u nás taky na doma jedině sandále 🙂

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy no my predloni vydrzeli ale loni jsem kupovala na konci srpna podzimni nove a mel je pak parkrat nez zase sel do zimnich.. ale to nic nenadelas...

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy prijde mi ze v tech sandalech se spickou se bude desne drzet pisek 😀 - my tam byli skoro furt tak to by mi asi vadilo 😉 i kdyz nekde po pisku muze i bos...

ja zase uvazuju jaky koupit pantofle - jen na tyden k mori - jestli typ cros nebo klasiku.. jen na prejiti na plaz... 😕

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x No jsem zvědavá zda pak na podzim budem muset koupit další a pak zimní, nebo překlepem... Ale co už jednou si člověk dítě pořídí tak se musí starat 😎 U nás na vesnici není písek nikde, jen u nás na zahradě a tam bude bos 😀 Pantofle bych asi volila normální, v croskách se hrozně drží písek 😒

mamkamarketa
17. bře 2011

@mataharyy ty posledni sandale superfit, jsou spis na doma. maji hodne mekkou podrazku. a i ty prvni superfity sme meli, ale malej ma hodne vysoky nart,takze se mu strasne spatne nandavali. ..

beruska2x
17. bře 2011

@mataharyy nj jen ze bych potrebovala zjistit jestli si v tech normal nerozbije papulu - aby v tom umel chodit 😀 - to je fuuurt neco 😉
ja hlavne nevim co s tema botama - uz to nevim kam dat doma, 😝

mataharyy
17. bře 2011

@mamkamarketa a jak jsou ti první superfitky vysoké?? 😕 mě totiž přijde že jsou skoro stejně vysoké jako ty dvoje, i když tam podle těch obrázků je že jsou nízké... Neva tak ty sandále budou na doma a ven vyberem jiné 😀

mataharyy
17. bře 2011

@beruska2x hmm tak to nevím s těma pantoflema 😅 to mě nenapadlo, tak ty cros lepší písek než odřená papula 😎 No já je pak házím k prodji, pač to bych musela mít doma za chvíli botník jen na odložené skoro nepoužité boty 😀