• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětské zimní botičky

3. února 2012 
Ahojky maminy, a s tímto http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/superfit-5-00043-70-fire-kombi.htm internetovým obch. máte některá zkušenost??? Jsem jim poslala dotaz skrz velikost, tak jsem zvědavá jak poradí. Mají tam mnohem větší výběr superfitek než na www.detske-boticky.cz jsem si nevybrala.
17. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina ahoj, já na www.detskeboty.cz nakupuji, jsou tam velmi ochotní a vstřícní, jednou jsem tam i boty vracela, vyměňovala a naprosto bezproblémů, při výměně se tuším ani neplatí poštovné...jen na ty dotazy odpovídají asi o něco pomaleji - cca do týdne...asi jak kdy...
17. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na ně jdu juknout a asi objednám od nich, raději zaplatím toto, než v deichmanu botky které nebude moc na zimu nosit... :slight_smile:
17. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artuse až týden, jo:frowning2:?! Počkám do úterý a pak volám, přesto že vítají spíše komunikaci mailem. Malá už má v podzimních studené nožky, takže to spěchá :slight_smile:!!!!
17. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina jo kdyžtak zavolej, to bude možná lepší, ale objednávky vyřizují bleskově, ihned po zaplací boty posílají :slight_smile:
17. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu ještě dotaz k těm botám, jak je tam rozdělení velikostí podle mm, tak už je v tom započtená i nějaká rezerva na tlusté ponožky, pohyb prstíků a tak?? Nebo je lepší vzít větší? :confused: S těmahle botama nemám žádné zkušenosti tak nevím :sweat_smile:
17. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy právě na tohle jsem se jich dotazovala - dnes ráno mailem, to asi nevydržím a zavolám tam už zítra :slight_smile:, boty potřebujeme. Ale vypadá to, že to je přesná délka vnitřku bez nadměrku a tlusté ponožky.
17. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina tak když zjistíš co a jak napiš, mě se taky zdá že je to delka na doraz, ale člověk míní... :slight_smile:
17. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina ahoj, včera jsme byli ve Zlíně v jejich prodejně a pro malého jsme koupili přesně tyhle boty v modrém. Vypadají dobře, kámošky pro děcka superfity mají a jsou moc spokojené, takže jsem dala na ně i na radu prodavačky a koupili jsme je. Máme vel. 24, nevím, jestli ti to nějak pomůže :slight_smile:, ale přeměřili jsme nohu v tlustějších ponožkách a s tím doporučovaným nadměrkem vyšla tahle velikost a opravdu seděla, větší už byla hodně velká :slight_smile:
17. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu vám to nějak přeměřit podle Jurčovy nohy, pokud vám to pomůže :slight_smile:, ale to jejich měřidlo doma nemám...
17. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka zkus i to pomůže, budu ti zavázána :dizzy_face:
17. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ta uváděná velikost je přesná velikost vnitřní stélky, bez nadměrku.
17. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka super, když změříš malého nožku - nejlépe obkreslíš na papír nožku v zatíženém stavu (když stojí), tak od palečku, nebo od nejdelšího prstíku po patu má kolik????? Naše má 130 mm. Díky moc
17. říj 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mataharyy na www.detskeboty.cz jak mají ty rozměry v mm, tak to je čistě velikost stélky, ale z vlastní zkušenosti vím, že botu co jsme loni tam koupili tak měla o pár mm jinčí rozměr než na netu. Takže já bych je určitě poprosilo o přeměření u té boty co sis vybrala.
17. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, jsem z toho trošku vedle :slight_smile:, protože jsem mu nožku naměřila skoro 15 cm, no možná 14,5 při nejlepší vůli :slight_smile:, ale bylo to teda až večer a moc nepostál... přitom botu má 24 a když jsme zkoušeli 25, tak tam měl místa fakt zbytečně moc a i prodavačka doporučovala menší, měřila ho v tlusté ponožce a ten nadměrek byl snad přesně 12 mm nad délku chodidla...

Teď nevím, jestli chápete, co tím chci říct :slight_smile:, no prostě asi radši nekupovat zbytečně veliké, já jsem až dostala strach, jestli nemáme malé :slight_smile:, ale vypadají fakt že mají rezervu i pro celou zimu...
17. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka hm, ty 24 mají délku 156mm, a když má Jíra cca 148mm nožku na boso..., tak to není ani 1 cm oproti velikosti udávané v jejich tabulkách...., tak jsem z toho také vedle. Už se jim snažím hodinu dovolat a nikdo to nezvedá :frowning2:.
18. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina tak vem tu 25, tam bude mít nadměrek 1,5 cm možná i míň. 8 mm nadměrek na zimu je opravdu málo....
18. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina nadmerek by mel byt 1,2 az 1,5cm s min bych rozhodne nekupovala - je to zbytecne, budes nekde v prosinci az lednu kupovat nove :wink:
18. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem se dovolala, paní moc příjemná.
@zuzik.3 25 by jsme měli asi hodně velké..., malá má nohu cca 13,2cm, mám připočíst těch 1,2cm což odpovídá velikosti 22. To jsem reagovala na fialinku a velikosti jejího chlapečka :sweat_smile: (v příspěvku výše).
Tak jdu objednávat :slight_smile:.
18. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, paní v té prodejně mi říkala, že u zimních bot může být nadměrek až 1,8 :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže zmřím ve stoje nožku, přičtu 12-17mm a podle toho vyberu velikost botky, no snad trefím tu správnou :sweat_smile: Díky moc za informace
18. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morgan tak teda nevím, mě paní řekla, že 17mm už je dost, doporučila mě vel. 22 což u nás dělá nadměrek 11mm. Nakonec mě odpověděl i pán na mail a též doporučil 22. Snad je tedy nebudu muset vracet za větší. No není nadto boty vyzkoušet.... . 17 mm by jsme měli nadměrek u vel. 23. Nebo tam mám ještě zavolat a změnit vel?!
18. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom nadměrku jsem četla na jejich stránce u toho měřidla nožiček jak tam mají. Píšou že se doporučuje 12mm, ale maximálně 17mm. Já vezmu asi s tím nadměrkem těch 15-17mm, protože bych byla ráda aby mu vydrželi alespoň na jednu zimu, ne že bych mu nechtěla dopřát, ale s ohledem na to že je budu objednávat z Čech a že stojej tolik co stojej... Navíc mu noha roste poměrně rychle, tak bych nerada do vánoc kupovala další a v únoru ještě jedny... :sweat_smile: :pensive:
18. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina tak to teda nevím jak to je :unamused:, no za zavolání nic nedáš a budeš mít klid. Ale zima bude určitě zas dlouhá tak abys nemusela kupovat ještě další. Mě taky bylo divný, že jsme tam šli s velikostí 21 a odnesli jsme botu 23, ale chodí se mu v nich dobře, nezakopává, tak snad je to ok!
18. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina ups, jsem to blbě pochopila :sweat_smile: Je fakt nejlepší botu vyzkoušet, jak už jsem dříve psala, taky jsem chtěla Superfity, ale u menšího číslo měla nadměrek 1,1 a u většího těch 1,7 a to už měla strašně takové široké, prostě jí to nesedlo. Takže jsme vzali jinou značku kde má nadměrek 1,5, ale sedí jí pěkně a snad vydrží celou zimu.
18. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik.3 tak to je přesně náš případ :slight_smile:. A jakou značku máte??
Je fakt, když se dá teplá ponožka, tak se botka hodně zůží.... . Se superfitkama nemám vůbec ždánou zkušenost..., tento týden se má hodně ochladit, tak bych se nerada zdržovala vyměnováním :confounded:. Ale jak říkáš, ta vyšší hranice nadměrku pak může být botka hodně široká, tak jsme to měli u podzimních od Essi.
18. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morgan a kolik tedy máte nadměrek????
18. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina nejsem si teď stoprocentně jistá, ale myslím, že právě těch 1,8. Ty boty mají 14,5 a nohu mu změřila myslím na 12,7. Malej teď spí tak až se vzbudí tak mu to ještě jednou přeměřím a písnu
18. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@morgan a to má tvůj malý o půl cm menší nožku než naše a máte vel.23....., no tak jdu asi pro klid duše zavolat.
18. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagina tak jsem to mřeměřila a spíš mi to vychází tak na 12,9, tzn. nadměrek 16mm :wink:
18. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek