Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

dagina
18. říj 2010

tak jsem se dovolala, paní se zdál opravdu nadměrek 17mm hodně, když je to ještě prcek kolem dvou let, aby si prý nezvykala na špatnou chůzy..., tak to teda nechám být... a uvidíme co dojde ..

andrusek
18. říj 2010

Ahoj holky.prosim nema někdo skušenost z botkama Pegres? 🙂 myslim zimními. 🙂 superfit jsou krasne ale nemohu si je dovolit 😔

beruska2x
18. říj 2010

@andrusek holky tu psaly ze z nich deti i pres kozisek maji studene nohy 😅 my meli pegres jarni a kvalitni jsou to jo, a pekne taky...
kolik do botek investujes? ja jsem koupila za 990,- Fare Polarisky.. koukni... 😉

andrusek
18. říj 2010

omlouvam se že už to tema je.nečetla jsem všechno.my mame pegres ty podzimni a jsem spokojena.sandalky sme měli elefanty.a vic botek sme neměli pač sme začli dost pozdě chodit tak nevim ktere botky vybrat.ja by tak do 800kč 🙂

zuzik.3
18. říj 2010

@dagina tak určitě jí to bude dobře, záleží jak dlouho vydrží, ale 1,7 je asi fakt moc....a ty šněrovací jsou bezva, měli jsme loni ve fialkovém, hezky drží nožičku. Určitě jsi udělala dobrý kup 😉

beruska2x
18. říj 2010

@andrusek
http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/geka... a na tech samych strankach koukni na ESSi je jich tam hodne okolo 800,- 😉

zuzik.3
18. říj 2010

@beruska2x jak se ti zdá u těch polarisek ten jazyk? Mně přijde takový nedořešený, že mohl být přišitý až k vrchu a nemusel být vyšší než zbytek boty. Uvidím jak se to osvědčí ve sněhu a kdyžtak jim navrhnu ať se nad tím při příští výrobě zamyslí 😀

beruska2x
18. říj 2010

@zuzik.3 me prave dobre - ze tam nebude tahnout a padat snih...a lip se to obouva kdyz neni prisity cely... 😕 aspon teda muj dojem... 😉 ja jsme taaaaak rada ze uz vsechno na zimu mame doma, uplne se mi ulevilo 😀

andrusek
18. říj 2010

beruska2x tyto pegresy sem měla namysli ale nevim jake jsou v akci 🙂 zaujalo mě že jsou celokožene a tim padem nepromokave jak některe latkove.a jsou lepši na suchač nebo zavazovani? 🙂

beruska2x
18. říj 2010

@andrusek pro me suchace - za tkanickama se bude asi vic drzet snih, navic akcni dite nez zavazes 😉 latkove bez membrany bych asi nebrala a i tak je budu impregnovat ... ale tyhle vypaji moc pekne, pevne..taky jsme loni meli podobne... a to byl obcas jeste na kocare, to letos nehrozi tak proto poradne letos 😉

andrusek
18. říj 2010

ale nebudou šněrovaci vic stažene?a suchače neodlepuji se? 🙂 ja pořad nevim jake.nemam zkušenost s žadnymi minuly rok sme neměli. 🙂

beruska2x
18. říj 2010

@andrusek nam se neodlepovali, uplne v pohode a nosil je celou zimu fakt dost - vetsina bot je na suchac, toho bych se nebala..

fiallinka
18. říj 2010

@dagina no ony ty boty jsou asi fakt v reálu o něco větší, než píšou na netu, protože Jurčovi jsou dobré, rezervu tam má velikou a když mu paní v obchodě zkoušela ty dvě velikosti, jednoznačně doporučila tu menší 🙂, takže u vás to může být podobné 🙂

eximka
18. říj 2010

my máme zimní crocsy 🙂 a jsou fakt suprový, nepromoknou a zahřejí 😉

neu.sona
18. říj 2010

@eximka a myslíš, že splňují vše co mají? Já někde četla, že by se tyhle botičky malým dětem neměly dávat vůbec. Ale je mi jasný, že někdo něco napíše a potom je to jinak, ale každopádně já se snažím držet zásady zdravého obouvání 😎

beruska2x
18. říj 2010

ja teda taky crocsy nepovazuju za boty, 😅 jako na chvilku k vode, po byte a tak.. treba ale ne pro male deti, urcite ne jako plnohodnotna bota...

neu.sona
18. říj 2010

ještě jsem chtěla napsat, že nepromoknou, protože jsou gumový 😎 , ale zase si nedokážu představit po dvou třech hodinách tu spocenou nožku..
Ale je každého věc, jak si svoje dítě obléká, tak to prosím neber špatně. Jen píši, co si myslím.

morgan
19. říj 2010

dagina, tak ti snad poradili dobře a malé neporoste noha moc rychle, ale zvláštní to teda je, protože mému synovi ani 22 nezkoušeli 😠

Jinak po včerejší procházce má syn na nohách takové červené jakoby spáleniny, neměl punčocháče, takže se mu nohy dřeli o ten jazyk. Ten mi tam přijde takovej divně udělanej...chvílema si myslím, že ho to i bolelo, protože pořád ukazoval na boty. No doufám, že s punčochama to bude lepší ☹

neu.sona
19. říj 2010

@morgan a co máš za botky??

morgan
19. říj 2010

@neu.sona Superfitky

beruska2x
19. říj 2010

@morgan koukni jestli ho tam nedre nejaky sev nebo neco... vim ze je sprej na zjemneni botek - aby se lip prizpusobily - nez se nove "rozchodi" ale nevim jestli by to na tohle fungovalo...

morgan
19. říj 2010

@beruska2x ten sprej bude asi spíš do vnitřku bot, myslím. Tady ten jazyk se má jakoby zastrčit kolem nohy do krajů, a mě přijde, že se to prostě vysouvá ven a tím to dře. To bych mu tu nohu musela zašněrovat tak, že by nemohl chodit 😀. No doufám, že si to nějak sedně a hlavně až bude nosit punčocháče tak to snad bude ok
🙂

Vy kdo máte Superfitky tak s tímhle nemáte zkušenost?

beruska2x
19. říj 2010

@morgan to se dava i treba kdyz te drou novy lodicky.. no nevim.. kazdopadne asi drit by to nemelo, zkusila bych na to kouknout a kdyz jestli ti je nevymeni 😅

neu.sona
19. říj 2010

@morgan myslela jsem které, víš 🙂. My máme vysoké a taky se mi tam nezdál jazyk. Ptala jsem se na to a pán mi říkal, že na to ještě nikdy stížnost neměli. Prý to tak vyrábí pořád.
My měli od Baťi dvoje kožené botky a oboje jsem vrátila. Teda koupila jsem jedny a ty druhé mi vyměnili a stejně jsem je vrátila, že chci peníze. Tlačil ho jazyk. Měl ho chudáček úplně vymáčklý na nártu až nahoru. Já teda od té doby Baťu teda ne.

morgan
19. říj 2010

@neu.sona tyhle 🙂 http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/supe...
A to ti vyměnili boty a pak vrátili peníze kvůli tomu jazyku? Tak to je zas dobrej přístup. Teda mělo by to být samozřejmost, ale známe to... 😒

morgan
19. říj 2010

@beruska2x no ještě to prozkoumám a možná bych pak tu reklamaci zkusila 😒

beruska2x
19. říj 2010

@morgan ja mysli ze docela casto detem boty nesednou, neco je dre a tak.. pokud jsou trosku slusni tak to vymeni.. vubec pokud je sev treba vystouply.. ale botky jsou to pekny 😅 😉 skoda by jich byla 😀

neu.sona
19. říj 2010

http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/supe... my máme tyhle. Ten jazyk je tam podobný. Zatím je měl na noze jednou, tak uvidíme.
Jo, slušný přístup to teda fakt je, protože já bych mu tam asi už botky nevybrala, tak je vrátily.

morgan
19. říj 2010

Tak holky uvidíme, počkám pár dní. Já jsem právě ještě nikdy boty nereklamovala, zatím jich tolik neměl a měli jsme asi štěstí. No pak dám samozřejmně info 😉