Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

nikush
9. říj 2010

ja len z osobnej skusenosti...mne je v nezateplenych goratexovych v zime zima a to mam aj podrazku vysoku cca. 2 cm, ale mne je furt zima 🙂

neu.sona
9. říj 2010

@brnka pokud mu dáš do takových zimních botiček jen tenkou ponožku, tak se mu podle mě potit nožka nebude. Kolem nuly je taky docela zima...

brnka
9. říj 2010

oki, tak ste ma presvedcili 😉 , takze radsej s kozusinkou

smajlik
9. říj 2010

hlásím že botky jsou objednány :D

domblach
10. říj 2010

Ahojte.CHcem sa opytat,ci mate skusenost so znackou Peddy.Dakujem.

neu.sona
11. říj 2010

Dnes mi přišly ty zimní botičky. Musím říct, že jsou skvělé. Maty je nechtěl dát ani z nohy dolů 🙂. Myslím, že jsou natolik teplounké, že bude úplně stačit tenká ponožka nebo punčocháčky. A dívala jsem se na net a už tyhle skoro nemaj. Jsou fakt super 🙂

lanka
12. říj 2010

Už na tu vaši diskuzi nějakou chvíli koukám.... mohly by jste mi třeba i na ip (aby to nebyla neplacená reklama) hodit odkaz na netový obchod kde kupujete goretexové zimní botičky? Tady po okolí je asi neseženem, takže i když nejsem zrovna moc pro nákup bot bez zkoušení po netu, asi mi nic jiného nezbyde, když bychom rádi goretexy... A nerada bych narazila na obchod kde by potom odmítly vyměnit špatně vybranou velikost nebo podobné - radši bych dala na vyzkoušené.. děkuji

mirocka2000
12. říj 2010

Aj mne poslite🙂adresu kde nakupujete🙂

neu.sona
12. říj 2010

@lanka napiš jim délku nožičky dítěte a boty, které chceš a oni ti to změří a řeknou Ti nejlepší velikost 😉

dagina
12. říj 2010

Ahojky, a jiný internetový obchod nemáte osvědčený?? Na tomto se mi žádné nelíbí a nebo nemají velikost ☹. Nejlepší by byl kamenný obchod, ale u nás goretexky - nejlépe Superfitky nehrozí koupit normálně, nikde nic ☹.

lanka
12. říj 2010

Moc děkuji... nějak se s tím porvu. 😝

dagina
14. říj 2010

Maminy, ješte jeden dotaz bych měla (která máte už zkušenost) - jsou lepší zimní boty na zavazování nebo na sucháč???Sucháč jsem nikdy u polobotek či sandálků nepreferovala, ale u těch zimních nevím ...

zuzik.3
14. říj 2010

@dagina loni a předloni jsme měli tkaničky neboť nám prodavačka říkala, že pro malé děti je to lepší, že se nožka hezky stáhne. Letos jsem musela koupit se sucháčem kvůli školce a protože jí teďka velikostně Superfity neseděli, museli jsme hledat jinde a máme polarisky od Fare s membránou. Je to jejich novinka tak je otestujem zda jsou taky účinné.

evaviki
14. říj 2010

my sme na zimu kupili tieto (ale v ciernej farbe), tiez su nepremokave a zateplene.. a kedze nas maly naznasa moc vysoke boty, tak sme radsej vzali nizsie..
a na podzim mame tiez superfitky, su perfektne, spokojnost maximalna.. 🙂

beruska2x
14. říj 2010

@zuzik.3 prosim te koupila jsem taky Polarisky, budes je jeste strikat impregnacnim sprejem? uz jsem z toho uplne zblbla 😀

zuzik.3
14. říj 2010

@beruska2x ano budu, sprejem přímo na membrány, je to prej potřeba proto, aby ta membrána dobře fungovala, ale nemusí se to tak často. Já jsem zblblá už jen z nákupu bot a hlavně těch zimních 😀

beruska2x
15. říj 2010

@zuzik.3 to mi povidej 😀 a uz ten sprej mas? kde ho koupim a jaky? diky 😵

smardik
15. říj 2010

ahoj, nemáte některá zkušenost s botama značky primigi? byla jsem kouknou na zimní boty pro malého a prodavačka když viděla že se koukám na superfit mi doporučovala ty že jsou víc propracované

zuzik.3
15. říj 2010

@beruska2x koupila jsem ho v prodejně spolu s těma botkama, určitě to mají všude kde se prodává obuv, stál 140 Kč (měli i dražší)

beruska2x
15. říj 2010

@zuzik.3 dik, kouknu 😉

shaula
15. říj 2010

@smardik Koupila jsem Primigi na teď - jsou s goretexem, nízkým kožíškem, ale jsou nízké, takže do závějí to asi moc nebude, uvidíme (stejně počítám s tím, že do jara v nich stopro nevydrží a budu muset kupovat další). Zatím naprostá spokojenost, dobře se obouvají, kluci v nich vypadají spokojeně, když mi ráno protáhnou mokrou trávu nebo i jednou ťápli do kaluže, tak z botiček sice teklo, ale vevnitř měli krásně teploučko a suchoučko. Jestli jsou víc propracované než Superfit, to nevím, nemám jak porovnat (Superfit jsme sice měli, ale jarní/podzimní) - ani nechápu, v čem by jako měly být více propracované...? Ale jsme spokojeni, takže až budu kupovat další, tak pravděpodobně zase Primigi nebo Superfit (s goretexem).

mataharyy
16. říj 2010

Ahoj,
můžu poprosit o radu dnes jsme hledali botičky a teda do radosti mám daleko... Hledala jsem goretexové botky a po celé PD nic, jen v Deichmanu jsme našla něco na ten způsob a má to nějakej atest sloníka (elephant) či co, prý je to jako česká žirafka, ale teda nevím, mám trochu obavu koupila jsem u bati zimní boty, malej je nosí teď krutá zima ještě není a když mu botky sundám má ledové nohy, tak potřebuji nějakou jistotku, aby mi v zimě nezmrznul 🤐 Nemáte nějakou radu, kde a jaké botky koupit v okolí Prievidze? Díky

neu.sona
16. říj 2010

@mataharyy nebydlím na Slovensku, ale jediné vím, že i u nás, nebo teda tady u mě, je dost těžko k sehnání jakákoliv botka, kterou chceš. Baťu jsem zavrhla. Nám nesedí. Deichman asi vůbec a něco na ten způsob není gora-tex. Ten je jen jeden 🙂. Já je prostě objednala přes net. Jsou mu malinko větší, tak uvidíme.
Ale můžu za sebe říct, že má teď na podzim normální kožené superfitky, dostává do nich jen ponožku nebo punčocháčky a nohu studenou zatím vůbec neměl. Takže jsem zvědavá na ty zimní, to bude asi pro něj labužo. Zkoušel si je a vůbec je nechtěl dát z nožky 😀

mataharyy
16. říj 2010

@neu.sona no ona říkala že je to něco jako gora-tex a upozorňovala mě že i tak to není ono, ale že oni mají prostě jen toto s tím sloníkem, teplé se mi zdají dost, no ale fakt nevím ráda bych nějako kvalitní botku na tu zimu, aby neměl nohy studené jak tučňák ☹ A když jsi objednávala přes net jak jsi odhadovala velikost, např tu baťovku mám 23 a dám mu do ní tlusté punčocháče a tenčí ponožku a pak tam má prostor tak na pohyb, ale ty goratextové boty jsem jen viděla a s velikostí nevím jak zabojovat. Jináč asi taky objednám přes net, ten deichman je taková pojistka, ale baťu už ne 🙄 Možná tak sandále 😀

neu.sona
16. říj 2010

Já objednávám přes net na www.detske-boticky.cz. Asi Ti to moc nepomůže, ale já nožku vždycky změřím. Teda teď je na krabici od superfitu vychytávka, že na víku ze spodu je měřidlo, kam přiložíš nožku a víš, jakou by měl mít velikost. Ale já jim vždy napíšu, kolik malej má v mm a oni mi změří tu konkrétní botu, co chci. Jsou tam hrozně fajn a pokud by nebyla, tak mi jí zdarma vymění.

morgan
16. říj 2010

ahoj, já jsem taky koupila teď zimní boty na detske-boticky.cz, byli jsme tam osobně a prodavačky jsou opravdu moooc milý. Koupili jsme tyto http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/supe... , tak snad budem spokojený 🙂
Nohu malému samozřejmně změřila a ačkoliv do teď nosil boty č. 21, tak nám tyto boty doporučila rovnou velikost 23, asi by poradili dobře i po internetu 🙂

mataharyy
16. říj 2010

Tak to zkusím a uvidím ještě dotaz, jak dlouho trvá než boty dorazí? Přibližně 😕

neu.sona
16. říj 2010

@mataharyy No, záleží, jestli objednáš na dobírku nebo převodem. Většinou je máš do týdne doma.

@morgan ono totiž každý boty jsou trochu jiný a mají trochu jinou stélku. My máme ty podzimní superfitky a ty jsou o půl cm menší, než ty zimní ve stejném čísle 24. To je hrůza, jak jí má už velikou 🙂))

skimr
17. říj 2010

@mataharyy my máme dobré zkušenosti s www.detske-boticky.cz. Dobírkou je obuv druhý den doručena. S případnou výměnou není žáden problém. Poradí, zavolají, změří. Na Facebooku zveřejňují nové zboží. Prima obchůdek.