Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

horallka
4. pro 2010

My sme kúpili malému snehule Olangy-máte niektorá skúsenosť s touto značkou?

k.ate
4. pro 2010

Nám teda Fare stačí i když má malej snih skoro po kolena, hodim mu přes botu gumu od nohavice kombinézy a sníh se mu tam nedostane a nepromoknou, jen se musí naimpregnovat 🙂 Ale každej má jinej názor 🙂 Mě na nich štve, že se jim začla odlepovat ta pata, jinak by byly úplně super... :-/

beruska2x
4. pro 2010

@k.ate tak je zkus vyreklamovat treba ti je jen vymeni 😉

lojzina
4. pro 2010

@k.ate muzu se zeptat.ty fare mate kozeny?a pomuze impregnace?ja se vcerana jedny divala,kozisek,teply,ale mam strach aby nepromokaly...

lojzina
4. pro 2010

@beruska2x diky,my ale budem shanet 27,pochopila sem dobre ze v 27 nejsou?sou hezky,moc,sou na zpusob snehulek?my totiz musime mit hodne pevnou patu,kvuli vade,a to se blbe shani,maji je v Brne snad jen ve 2 kseftech...

beruska2x
4. pro 2010

http://outdoorkids.cz/index.php?380,zimni-obuv-...
@lojzina

maji koukej jen uz stoji vic 😉 jsou jako trekove spis..pevne urcite jsou Fare maji dost pevne opatky..mame od nich uz asi 4te boty vcetne sandalek a jeste jsem nemela jedinou vyhradu.. ceske a kvalitni,,...

ja jsem je impregnovala zatim 2x a to je nosi tak od pulky rijna..

lojzina
4. pro 2010

@beruska2x no ja chci spis trekove,snehule mame,a nejlip na suchy zip 😉 .No jesrli nekoupim zitra v Olympii tak po nedeli do mesta 😒

k.ate
4. pro 2010

@lojzina máme ty kožený a malýmu zatím nepromokly a to je ve sněhu docela často a dlouho, když já mám ze svých bot zmrzlý nohy, on je má krásně teploučký 🙂

@beruska2x zkusíme, ale musim vymyslet pro malýho alternativu k těm botičkám, co má teď 🙂 než je na tu reklamaci dáme, protože na to budou mít 30 dní

kocicinka
4. pro 2010

@horallka Já mám trekové pohorky s membránou zn. Olang. Až na to, že jsem nevychytala velikost, tak jsou dobrý. Nějak jsem zapoměla, že Italové dělaj všechno malý ☹ .
Taky bych řekla, že ty kožené nemembránové Fare jsou spíš do města, na příležitostný pobyt ve sněhu, do nějakých extrémnějších podmínek bych asi brala jiné a spíš na suchý zip.Na ty tkaničky se lepí sníh, jak už tady někdo poznamenal. I když by se jistě daly spíchnout šusťákové návlaky na gumičku, které tu botu ochrání. Záleží na tom, kde člověk bydlí, jestli ve městě, nebo někde v horách, kde je sníh od října do dubna.
Dneska jsem zase viděla u Bati zlevněné boty s membránou za 400,- zn. Bubble gummers, nebo tak něco, ale měli jen do č.22

shaula
4. pro 2010

@mamkamarketa Myslím, že jsou to tyhle: http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska/zimni-...
Ale čert ví, ono to na tom obrázku vypadá všechno podobně 😀

mikulka
4. pro 2010

@beruska2x Trochu jo, ale jako ty boty nepropustí žádnou vlhkost, to vůbec, i když je měl (loni) hodně promočený zvenku. A jsou hodně teplé. Třeba ty saněhule, co jsem koupila, obyčejné, ty jsou sice vysoké, ale má v nich studené nohy.
A kde se kupují ty Polarisky, jsou d rahé?

beruska2x
4. pro 2010

@mikulka kupuji se stejne jako jine Fare..

mikulka
5. pro 2010

No já FARE kupuju přes jejich eshop, polaris ho má taky? Jaká je adresa?

beruska2x
5. pro 2010

@mikulka Polarisky vyrabi FAre, ten eschop je stejny!

beruska2x
5. pro 2010

jen teda Fare ma svoji vyrobu drazsi nez prodejci - docela mazec 😒

zuzik.3
5. pro 2010

Dcera má polarisky Fare a má v nich studené nohy ☹ Zatím se nepromáčeli, to jako jo. Chtěla jsem je vyzkoušet jakožto novinku, no příští rok je určitě nekoupím. Líbí se mi i DPK s membránou, ale taky jsme ještě neměli.

mikulka
5. pro 2010

@beruska2x Aha, díky!!!! 😕 😅

brisalek
10. pro 2010

Holky my mame superfit zimni boty goretexove, ale mala v nich ma take studene nozicky. Dneska jsme byly tak hodinku venku...je tady -3 stupne a mela puncochacky normalni a teple frote ponozky a nozicky mela lehce studene. Kdyz spi v kocarku, tak ma termo ponozky na puncochace a fusak a deku a kdyz spi vic jak 2 hodiny jecela teploucka ale nozicky spicky take studene...ne ledove nebo tak, ale chladne. Docela me to stve, protoze jsem si myslela, ze boty za 1400,- ji budou stacit🙂. Tak nevim, jestli shanet jine???

kolca
10. pro 2010

Tak my máme ty Fare polarisky a do toho jen normální ponožku a nohy má teplý 😕 Ale syn je teda pořád v pohybu 🙂

brisalek
10. pro 2010

@kolca mala taky kdyz jsme venku tak slape po svych, takze pohyb take ma. Ale oni holky uz od mala na tom asi budou s tim chladem hur🙂

mamkamarketa
10. pro 2010

ahoj holky, ja na zacatku zimu udelala zasadni chybu, koupila jsem u Daichmanna snehule, ze nam budou stacit. rikala jsem si, ze nebudu utracet 1500 za boty na par mesicu. Malej v tom odmital chodit. Udelal 2 kroky a ,,hacii haciii,, ani na boby zvedl se a zase kricel haci haciii. poucena z minule chyby, jsem jela koupit NOVE boty. Cetla jsem z vasich prispevku, ze superfitky nejsou tolik teple. vzhledem k tomu,ze ted planuju delsi prochazky boby a pod. chtela jsem teple boticky.I prodavacky v krame mi rekli,ze superfitky nejsou tolik teple, ze jsou spis na mirnejsi zimy ☹ nehlede na to,ze jsem do te boty nemohla poradne narvat nohu 😠 nakonec sme koupili tyto
http://www.detskeboty.cz/detska-obuv/detske-zim...
cena teda desna,ale malej bezel domu a na haci si nevzpomel 🙂 prodavacky rikali, ze jsou mnohem teplejsi nez superfitky. a opravdu nozicku mel krasne teplou. pokud ste jeste nikdo botky nekoupil doporucuju 😉 🙂

zuzik.3
10. pro 2010

@mamkamarketa botky jsou krásné, ale ta cena úděsná 😝

@kolca měla bych to nyní trošku poupravit. Teď když je tak ta 0 tak má taky jen ponožku a nožky jsou krásně teplé 😉
My jsme botky totiž začli používat jak uhodily ty mrazy, bylo -5 až -8 a to právě měla nožky studené, nebo spíše pata a prstíky. Měla punčochu + teplou ponožku a pohybu dost.

kolca
10. pro 2010

@zuzik.3 tak to je fajn, že teďka botky fungujou. Je fakt, že my v těch minus osmi dlouho venku nejsme, prcek chce za chvilku domů dycky.

mataharyy
10. pro 2010

Hlásám po delší odmlce, ty superfitky jsou parádní když A. ťapká po vlastních má krásně teplé nožičky, neprovlhají a to s nima probíhal i louže 😅 Jsem max. spokojená a jiné už nechceme, jen za chvíli na botech zkrachujem 😀

petrasafr
10. pro 2010

@mamkamarketa Ty Vikingy jsou nádherné!!! Taky jsem na ně koukala, je to tak podobná kvalita jako Ecco /i podobná cena ☹ /, u nás rozhodlo, že jsme potřebovali 21 a ty Vikingy byly všude v téhle velikosti vyprodané. Ale určitě jste vybrali moc dobře 🙂 🙂 🙂

mamkamarketa
10. pro 2010

@petrasafr diky, zatim maximalni spokojenost. jen z te ceny jeste ted spatne spim ☹ ted manzel vydelava jen na boty. zvlastni je, kdyz jsem si ja kupovala boty za 1600 rozmyslela jsem se snad tyden jestli to neni moc. ale boty mi vydrzi nekolik let. malymu jsem bez rozmysleni boty za stejnou cenu zaplatila,ale on narozdil ode me je bude mit 3 mesice ☹
a co ty ecca? ja jsem vzdy koukala na celorocni ecco,ale oproti superfitkam a cicibanu byly o dost drazsi 😒

sisa32
11. pro 2010

Ahoj, tak jdu taky podat info, jak se nám osvědčily boty. Koupila jsem Vikingy a jsou super. Cena děsná, ale vyplatilo se. Budou nám stačit jedny boty na celou zimu. V těch závějích sněhu a v mrazu pořád sucho a teplo bez teplé ponožky. Takže paráda.
http://www.vikingfootwear.com/default.aspx?aid=...

petrasafr
11. pro 2010

@mamkamarketa My máme tyto:
http://www.victoriamagic.cz/ecco-snehulka-chlap...
Jsme opravdu spokojení. Doufám, že nám vydrží celou zimu 😀
Já vám ráda boty Ecco i pro sebe, jsou opravdu kvalitní a pohodlné, i když cena šílená bývá někdy 😢 Ale oproti tomu, co občas vidím u Bati za ty hrůzy 😀 Ale Ecco mívají přesně takový můj jednoduchý styl, vždycky si u nich něco vyberu.
My jsme taky koukali i na celoroční, konkrétně na tyto, ale v hnědé:
http://www.prodeti.com/detske-celorocni-boty/ec...
a ve skutečnosti vypadaly opravdu nádherně, byly lehoučké.
Na jaře tam určitě něco vyberem, pokud na to budou korunky ☹