Dětské zimní botičky

gabcule.m
29. říj 2008

Zdravím, mám téměř 18 měsíčního syna, takže nás čeká nákup prvních zimních botiček. Nemáte nějakou osvědčenou značku? Určitě nebudu kupovat na tržnici. Chtěla jsem pouze se "žirafkou", ale nikde jsem je v Karviné nesehnala. Byla jsem se dívat na zimní botičky a všude mi tvrdili, že botičky jsou atestované - ceny od 500,-- Kč nahoru. Jedná se o tyto značky (já je taky kupuji a jsem spokojená): Baťa, Prior, Deichman, Labota, Humanic.

ankam
29. říj 2008

ahoj skus tu pozriet
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉 😉 😉 😉

petule.h
29. říj 2008

já kupuji to samé, jsem spokojená s deichmanem i humanic i bata

lennis
29. říj 2008

Kupuji jedině www.fare.cz je tam seznam prodejen. Mají žirafu a jsou zdravotně nezávadné. Navíc pro děti s širokým nártem jsou úžasné ty se suchým zipem, dají se rozepnout až téměř k prstíkům.

petule.h
29. říj 2008

není tam, ale moc výběru na e-shopu na velikost třeba 25...my máme opravdu široký nárt a vím, jak je pracné boty sehnat, rozhodně to chce u nás vyzkoušet.

lennis
29. říj 2008

my máme zimní botky, který na e shopu ani nejsou, proto jsem psala, že je tam seznam prodejen a bez vyzkoušení bych žádný boty taky nekupovala, byl to jen link pro ukázku 😉

lenerka
29. říj 2008

ahoj holky
tak já bych taky boty přes net nekoupila
koupila jenom,kdybych je měla vyzkoušený z kamenného obchodu
my kupujeme boty jen zdravotní Essi český výrobce
zrovna v pondělí jsme je byly s Kačkou koupit
má už vel.25 což je na skoro 2letý dítě šílený
stáli 860kč,ale jsou krásný
a maj je i na netu:
www.detskeboty.cz

petule.h
30. říj 2008

lenerka, my máme skoro 25 ve 2,5 😀 , neboj moje neteř je 3,5 a má 30 ☹

frog
30. říj 2008

Já jsme koupila zimní botky u bati stály 499,- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17728719&tab=0

frog
30. říj 2008

Jsou skoro stejné jen obrázek je jiný..a co se týče žirafky,tak jsem někde,ale už fakt nevím kde četla že to už dávno není to co to bývalo ☹

lenerka
30. říj 2008

ahoj Peťule

sice máme 25,ale zimní jsme koupili 26!!!
no jsem zvědavá,kdy jí ta noha přestane růst jinak se nedoplatím 😝

cazadora
30. říj 2008

tak my jsme koupily zimní ESSI má skoro 20 tak máme 21 a stáli 810,- hrůza noha jí roste pomalu tak doufám že dokonce zimy vydrží

sirinka
30. říj 2008

frog aj my sme kupili tieto, ale myslela som, ze tam dam aj hrubu ponozku...nezdaju sa ti trochu malo zateplene?

sirinka
30. říj 2008

inac ja soom pocula tak, ze by sa mali zimne kupit o dva cisla vacsie, aby sa zmestila aj ta hrubsia ponozka a nozka mohla rast...ake s tym mate skusenosti?

marorlinko
30. říj 2008

podobna tema tu uz je a to,, ako kupit zimne topanky,,

frog
30. říj 2008

já jsem je koupila o 2 čísla větší a vjde se mi tam bud v silných punčochách nebo ji tam budu dávat tenké punčochy s ponožkama a ještě tam má místečko..nemyslím že by byly málo teplé,naší malé se dost potí nožky,tak zas teplejší kožíšek by znamel mokré ponožky a v kočárku bude s tejne ve fusáčku.My totiž ještě zas tak dobře nechodíme a nevím jestli do zimy vůbec začneme..je prostě po mě,já taky začala pozdě 😉

sirinka
30. říj 2008

frog no aj my uvidime, ked bude problem, tak kupime este nejake...tiez sme kupili o dva cisla vacsie, ale jej to tam bohuzial nepusti cez nart, mozno este skusim viac povolit tie snurky, ale zase aby jej ta topanka moc nebehala 😅

jahodka11
31. říj 2008

ahojte, tak my sme kupili 22 a to ma papucky 21 a su mu velke....ale do zimnych topanociek sme kupili specialne vlozky s klenbou....takze mu nie su az take velke a ked podrastie nozicka, dame vlozku prec.... tak dufam vydrzia.... aspon predavacka to tvrdila, ved uvidime.... 🙂

kubaka
3. lis 2008

Ahoj, my jsme zrovna koupili od Bati kožené na zip - měli modré a červené za 500,- jsou dost široké i na naši širokou nožičku a dají se regulovat ještě šněrováním. Moc pěkné a teplné. Bata je spolehlivý už léta letoucí. Jinak taky Žirafujeme, když na ně zrovna narazíme.

suki
6. lis 2008

Nevíte některá něco o značce dětských botiček Peddy?

gabrielad
6. lis 2008

Ahoj, mě u Bati poradili kupovat botu takto. Obout botičku, nezapínat, postavit dítě a za patičku by se do nezapnuté botky měl vejít prst. Taky jsem tam tápala jak na to, aby jsme koupili správnou velikost 🙂 , ale naštěstí mi poradila ochotná prodavačka v Břeclavi.

rozela
9. lis 2008

taky kupuju některé botičky u Bati a spokojenost. na podzim jsme kupovali botky na zličíně, byla tam skvělá prodavačka, sama si malýho usadila, vzala takové zvláštní měřítko, poměřila mu nožku a pak mu vybrala správnou velikost. měřila mu botičku zevnitř, což se mi líbilo. botky padnou, tak jak mají. ovšem včera jsem v té samé prodejně kupovala botky na zimu a prodavačky co tam byly mě uplně otrávily. neochota, blbý kecy, tak jsem si nakonec poradila sama.
jinak chodíme kupovat botičky sem: http://www.detskaobuv.cz/slunicko/ tam vždycky paní nožku změří, vybere velikost, prubne a zkouší to taky tím prstem. tam nakupuju nejraději.

tlapicka
10. lis 2008

ahoj, my koupili eli uz podruhe ty stejne zimni boty. Jsou to takove pohorky geox. krasne vetraji a nepropusti zadnou vlhkost. jsou o neco drazsi nez normalni zimni botky, ale loni nemela nikdy zpocene nebo mokre nohy od snehu, kaluzi atd...nosila je od podzimu do jara. byly jsme nadseni a zustavame verni. zato vsecky ostatni botky kupujeme ty nejlevnejsi se zirafku tj. essi.

kalu
10. lis 2008

Viděli jste dnes zprávy na Primě ?
Botky Essi vůbec nemají atest "žirafky", nemá je ani jeden jejich model- oni si zkrátka udělali logo své firmy,které se velmi podobá "žirafce" na certifikovaných zdravotně nezávadných botičkách, ale nemají s nimi vůbec nic společného. Zkrátka matou rodiče a teď je kvůli tomu vyšetřuje ČOI .
Jinak my máme botičky od prvních vždycky od firmy DPK, které jsou s opravdovou žirafkou. Ve městě,kde bydlí rodiče, je specializovaný obchod této firmy, takže chodíme zatím jen tam.

zuzik.3
11. lis 2008

kalu fakt?? Já jsem před týdnem zrovna jedny od Essi koupila 😠 A neříkali co s tím? Já to neviděla.

petraluk
11. lis 2008

Kalu to si moc nepotěšila, my jiný než od Essi od začátku neměli, což jsou tedy patery boty 😠 Jestli to jsou šmejdi, tak pěkně navalí peníze zpátky. Zimní boty jsme ještě nosit nezačali a pak tu mam jedny nenošený na podzim 😒

majka07
11. lis 2008

My koupili botičky v Brně a to tady www.zirafka.com www stránky mají ve výstavbě, jsou tam celkem nově, ale super ochota, všechno skvěle vysvětlí, změří dítěti nožičku a poradí.

o Essi su už slyšela dávno, prý je více takových co nemají certifikát, probíralo se to už někde na diskusi, že se špatné objevili aj u bati 😒

kalu
11. lis 2008

Je mi z nich nanic.I když jim ČOI za to dá nějakou pokutu,tak už to mají stokrát předem zaplacené, protože už se jim podařilo nalákat obrovské množství rodičů,kteří kdyby věděli,že jsou to jen obyčejné netestované boty,tak by je svým dětem nekupovali. A na to,že to jsou boty bez certifikátu, tak jsou i nehorázně drahé- témeř tak jako ty opravdu certifikované.
My od nich měli sandálky na léto ( za 680,-kč !!!) a na doma.

julie6
11. lis 2008

holky, a mate niektora skusenosti s topankami od Batu pre rocne dieta t.j. c. 19-20 su kvalitne????dik