Do jaké velikosti koupíte boty po někom?

janicka006
8. bře 2011

Hezký den,
zajímalo by mne do jaké velikosti jste ochotné koupit botky po někom....Přiznám se,že byť s tím nemám zkušenosti,tak moc se mi vize nosit botky po někom nezamlouvá.(ale teď plánujeme k narozeninám odrážedlo a tam mne kamarádka upozornila,že boty "odděláme"..tak se mi do nových jít nechce)
Je jasný,že capinky člověk nijak neřeší a pokud se mu líbí,tak je koupí...ale jak to máte s botičkama pro chodící děti.
Kupujete někdo jen výhradně nové botky???
Moc díky za odpověď.

hojda
8. bře 2011

Nejdůležitější jsou pro vývoj první tři roky, jinak se dájí koupit takové špičky na botičky právě na odrážedlo, aby se botky nezničily. Kupujeme výhradně nové botičky.

denousek
8. bře 2011

ja kupuju vyhradne nové právě proto že vím že nošené se nemají brát.ale i když vidím někde nošené v super stavu a za pár korun tak je určitě koupím je pravda že na odrážedle botičky zlikvidujete,pak jedny do obchodu,jedny na písek atd..máme tenisku moc... mrkni treba na značku befado na mimibazaru vyberes urcite tenisky dobre..tak at se daří
😉

kikimaruska
8. bře 2011

Doted kupuji synovi nové, jelikož kupuji převážně zdravotní a máme ještě problémy s vysokým nártem, takže je to o to těžší, sehnat padnoucí botku. Pokud beru nošené, tak pouze od kamarádky, která je takřka rodinná přítelkyně a hlavně má nechodícího chlapečka a botičky jsou vždy nošené jen párkrát v kočárku, tedy neonošené a i zdravotní. Kupuji je za poloviční cenu, přestože jsou doslova jako nové tj. když stojí nové kolem 850 kč, kupuji je za 400 Kč a sama botky prodávám za cenu poloviční nebo i nižší, když jsou více onošené, což se nám ještě nestalo, tak dávám zdarma kamarádce, která si je bere-např.námi nošené bačkurky, které měl syn třeba 3x ve školce. Bačkurky tedy kupuji vždy nové a i většinu bot, díky naším požadavkům Ale třeba právě sandálky jsem 2x brala od té naší známé neochozené a nijak namáhané chozením.

marhulinka
8. bře 2011

Jedině nové botky. Určitě nebude mít prcek jen jedny,takže na ven na zničení pořídíš v nějaké akci i za super cenu 😉

vendulka
8. bře 2011

- já kupuji jedině nové boty-certifikované,ale na to odrážedlo (kolo) koupím nějaké nové,ale necertifikované třeba v KMku nebo deichmanovy, tam mívají hezké tenisky cca za 300,- ,což si myslím nevadí, nové jsou a na tom odrážedle není celý den a každý den...

lucie777
8. bře 2011

Jedině nové! Mrkni na mmb ochranné návleky na botičky, pak se na odrážedle botky nezničí.. 🙂

kacka.l
8. bře 2011

Tak já se klidně veřejně přiznám, že kupuju starší boty na MMB- ale vždy jedině santé, a vždy, když je psané, nošené v kočáru a párkrát venku. Kupovala jsem jich tak asi 5- nosíme je doma místo papučí a vždy přišly botky krásné, vůbec nešlo poznat, že jsou nošené. A cena třetinová. 🙂Jinak nějaké tenisky nebo tak, bych si asi taky nekoupila nošené.

weri1
8. bře 2011

boty bych použité nekupovala, jedině nové, oblečení mi nevadí, ale nožku mu zničit nenechám...každé dítko chodí jinak a každé ho vyšlápne jinak. asi tak 😉

pajapoj
9. bře 2011

Jedině nové, a jak už tady někdo psal u Bati i v Deichmanu se dají koupit tenisky do 300 (Deichman má dokonce jedny moc hezký s měkkou podrážkou za 199) což myslím na odrážedlo a do písku je super a dají se koupit i dvoje na střídačku.

PS: myslím, že dnes má odrážedlo snad každé dítě a každé dítě na tom ty tenisky odrovná takže proto si myslím, že jich na prodej "nošených" v solidním stavu moc není 😉 (ale nekoukala jsem, je to pouze má domněnka...)

sarlotta
10. bře 2011

To by jsi musela dítko venku přezouvat na odrážedlo a pak když by chtělo chodit, což je blbost... uplně stejně ty botky okope i na hřišti, na klouzačce apod... děti prostě botky ničí, jsou to děti 😅 😀 😀

zukoc
10. bře 2011

Já mám taky ty ochranné špičky a je to super, nemusím řešit, jaké botky jí zrovna dám. Na odrážedel drandí pořád, tak má třeba sandálky nebo hezké botky k sukni a to by byla škoda, nehledě na to, že by si ukopla prsty. Ty špičk yjsem koupila použité, takže za pár korun a velikost univerzální.