Dobrá prodejna obuvi pro děti v Praze, poraďte

salsiccia
5. kvě 2012

Poraďte mi prosím, kam pro dobré dětské boty v Praze. A tipy jaké a jak nakoupit? Synovi je devět mesíců, začíná se stavět a chtěla bych ho brzo nechat na zemi i venku. Díky moc.

jankadudova
5. kvě 2012

Ja koupila v Modranech, v budove polikliniky. Zmerili mu nozku a poradili. Jinak myslim ve zdravotnickych potrebach kdekoliv 😉

mamkamarketa
5. kvě 2012

www.detskeboty.cz maji prodejnu v holesovicich

salsiccia
autor
5. kvě 2012

@jankadudova @mamkamarketa díky. kolik to tak vyšlo? ještě jsem se nikde nebyla podívat

mamkamarketa
5. kvě 2012

@salsiccia co kolik vyslo?
jako cena?

jankadudova
5. kvě 2012

@salsiccia My mame sandalky Essi za 720 a celokozene capacky Pegres za 330.

salsiccia
autor
5. kvě 2012

@mamkamarketa jako cena, ja ja 🙂 ale už jsem koukla na net. tam jsem viděla capáčky z 1100 .. 330 je dobrá cena @jankadudova !

evaviki
5. kvě 2012

@salsiccia skus v Batovi, také mini maju so zirafkou.. Potom Www.dpk.cz, tiez sice drahsie, ale pani perfektně poradi.. V holešovicích, co píse mamkamarketa som tiez nakupovala, ale posledně dva rázy som mala "šťesti" na nehoraznu krávu.. Pak je dobrý obchod v pasáži na Tylaku (Praha 2). Připadne skus nejake zdravotnické potreby, tam mávají taky zirafkove.

amallie
5. kvě 2012

@evaviki victoria magic, v galerii fenix a v oc chodov

kvetinkaivanka
5. kvě 2012

@salsiccia jak psala mamkamarketa,tak doporučuji detské boty v Holešovicích,ale je lepší si vybrat botky na netu,nechat si je tam poslat a potom vyzkoušet,nemají všechno na prodejně.Doporučuji se vyhnou starší paní,černé kratší vlasy,ta je malinko mimo.Mám chlapečka a ona mi nabízela boty pro holčičku.Tahle paní moc neporadí ☹ A jak psala berenika39,tak prodejna botiček Essi na Pankráci je taky dobrá,tak jsme kupovali první botičky,byla tam skvělá paní,která poradila s výběrem.Je to menší prodejna,ale mají tam dobrý výběr 😉

jmisa
6. kvě 2012

Já jezdím také do Holešovic, tak z důvodu, že je ta prodejna uzpůsobená pro děti a tak já můžu v klidu vybrat a prcek se zabaví u pohádky nebo hraček, malování, ale to zatím u vás není nutné 😀
Ale nožičku změří a změří i vnitřek botky, povětšinou mají botky s vyndávací stélkou, takže je všechno hezky vidět a taky dávají kartičku a za každé 200 dají razítko a při plné kartiček je na další botky sleva, což se vyplatí, hlavně třeba u zimních, tam pak ta sleva je poznat 🙂

neu.sona
6. kvě 2012

Taky doporučuji www.detskeboty.cz, dále victoria magic na chodově a ještě super je www.svetdetskeobuvi.cz na Praze 10
@salsiccia
A nedoporučuji botky od Bati pro začínající chodící dítě! Já jako nezkušená tam botky koupila a fakt nic moc. Synovi se hrozně krčil jazyk a 2x jsem reklamovala. Sice vrátili peníze, ale i tak 😠 .
Určitě super jsou supefitky. Jsou lehounké a super. Dále Essi, DPK a Fare. Tím určitě neprohloupíš a cena tam je lepší 🙂

jmisa
6. kvě 2012

Prodejna DPK je na Francouzské přímo u zastávky tramvaje.

salsiccia
autor
6. kvě 2012

@evaviki
@amallie
@kvetinkaivanka
@berenika39
@jmisa
@neu.sona
díky díky díky všem. budeme v Praze teď jen dva dny a nechci zabít celý den někde běháním a hledáním prodejny na slepo, tak je super mít adresy. zkusíme holešovice a francouzskou určitě, budeme spíš v centru, chodov uvidím. ale děkuju vám všem! na netu už jsem si vyhlídla superfitky červené 🙂 a měly by být skladem, tak zkusíme
jak dlouho vám boty pro děti vydržely? a jak jste poznaly, že už nejsou dobré? a kupuje se na doraz? nebo se nechává nějká vůle? (on se zatím teprve staví, doma všude, venku neví, že to jde 🙂 ale pak pojedeme do ČR až zase v srpnu... tak myslím, že je nejvyšší čas koupit.) to je jak s příkrmama... než jsme začli, tak jsem myslela, že to přece nemůžu ani omylem zvládnout 😅 ještě že ten koník má tolik hlav 😉

salsiccia
autor
6. kvě 2012

mám ďábelský plán. asi blbost, počítám. silnějšíá ponožky teď, slabší potom = bota déle vydrží. blbost?

amallie
6. kvě 2012

@salsiccia kupuji se s nadmerkem 0,8-1,2 cm, v obchode ti poradi
Dobre nejsou, kdyz jsou male
Na francozsky myslim superfity nemaji, tam prodavaji vlastni znacku, v holesovicich se maji

jmisa
6. kvě 2012

@salsiccia botičky se kupují s nadměrkem cca 12mm. U Superfi9/t6k je výhoda, že mají vyndávací stélku a tak se snadno orientuje, stélky vyndáš a postavíš na ni nožičku a vidíš, jestli je vůle nebo ne. Tlustou ponožku bych asi vynechala krom zimních bot, protože to zkresluje i šířku botky a v létě určitě nebude chodit v tlusté ponožce, tak aby to nebylo zbytečně široké, botka musí sedět.

V Holešovicích rozhodně umí poradit.

neu.sona
6. kvě 2012

@salsiccia v holešovicích Ti určitě poradí dobře. ale je tam potřeba ten nadměrek 1,2 cm - 1,5 cm. Já vždy kupuji ten větší, když to jde. Polovina je pro růst nožičky a druhá polovina pro pohyb prstů.
A jak Ti vydrží dlouho Ti nikdo nepoví. Tak dlouho, než dítěti vyroste nožička. My mámě většinou ty 3 měsíce v průměru. Kamarádka u holčičky asi půl roku.

salsiccia
autor
6. kvě 2012

@amallie jj, viděla jsem teď e-shop, ale se žirafkou se mi líbí, tak zkusíme

@jmisa no, to byl nápad zoufalce, který nemá možnost koupit, jak je třeba, le jak se jede do ČR 😒

@neu.sona díky

terezita
6. kvě 2012

@salsiccia za me jednoznacne nejlepsi setrans, Rybná 11. natrefila jsem na ne nahodou a uz nechodim jinam. driv jsem nakupovali ve victoria magic, ale tam bylo skoro vzdy vybrakovano, vyber maly a prodavacka casto neprijemna. a tady je to uplny opak! 😵
jinak na takhle maleho prdolu bych jeste nekupovala botky ale nejake capacky, idelani jsou treba takove ty site kozene. pak jeste elefanten (prodavaji v deichmannovi) deli paradni botky pro prvni krucky, maji kozenou podrazku, ale na nejnamahanejsich mistech ma gumovy vzorek, aby botky neco vydrzely. jen jsou drahe, stoji pres litr, ale v akci se daji ulovit za 500,-
jinak my nakupujeme jen superfity a primigi a naprosta spokojenost.

salsiccia
autor
6. kvě 2012

@terezita díky moc. já si říkám, že za měsíc udělá fakt nějaký (po)krok a pak bych botky neměla kde koupit, ted jo, jasně že žijeme v civilizovaném světě, ale je to něco naprosto jiného moct jít do obchodu, kde mu nohu i změří a koupit třeba i český výrobek. tady jsem byla v jednom (nutno podotknout nespecializovaném, vše pro děti) a rodičům se tam nikdo nevěnoval a nechal je tam na pospas. navíc tady letí boty chicco 🤐

terezita
6. kvě 2012

@salsiccia jojo, oni ti tu tu nozky pomeri a reknou, co je nejlepsi.. ja beru taky botky s nadmerkem tak 1,5cm, radsi vetsi nez mensi, aby neco vydrzely.. jak uz tu nekdo psal, v CR ma byt nadmerek 1,2-1,5cm, v nemecku dokonce az 1,7cm..
jinak ceske botky na me moc dojem neudelaly, maji oproti superfitum a primigi docela tvrdou podrazku..
a synkovi muze trvat jeste 3 mesice, nez zacne sam chodit, takze na poradnou botu je myslim jeste casu dost. dokud na te nozce poradne nestoji sam, tak opravdu mekke botky, aby se ta nozicka mohla hezky vyvijet a prizpusobovat.

salsiccia
autor
6. kvě 2012

@terezita díky 🙂 to on bude stejně většinu dne bez, leda na prochajdu mu je obuju, jakože nový rituál, jdeme ven, dáme boty, protože venku se dá i z kočárku slézt 🙂 jinak superit se mi hned zalíbily (na pohled), tak uvidíme v reálu.

evaviki
6. kvě 2012

@kvetinkaivanka jj, tak to je presne ta pani, kvuli ktorej som uz tri krat z predajne odisla bez nakupu.. mala som na nu "stastie".. ukazala som jej presne botu, aku chcem a ked mi priniesla tretiu inu,tak som to vzdala.. Nakoniec mi na Francouzsky pani povedala, ze malemu su boty dobre a nemam kupovat vacsie, boli by mu moc velke.. 😀
@salsiccia superfitky su uzasne.. batu som odporucala preto, ze tam najdes aj boty okolo 400kc ako si pisala.. superfitky sme vzdy kupovali nad 1000, ale oplatilo sa..

kvetinkaivanka
6. kvě 2012

@evaviki když tam vidím tuhle paní,tak odcházím a nebo jí řeknu,že se dívám a potom se zeptám jiné prodavačky 🙂 Bydlíme kousek,tak to většinou neřeším,ale poprvé jsem byla pěkně vytočena 😠

@salsiccia superfity jsou super,syn měl první botky od Essi a byli taky super 😉

ija1
6. kvě 2012

ahojky, ja chodim do zdrave detske obuvi, je to na IP Pavlova, kousek vedle od KFC v Tylove pasazi........ je to kousek od DPK na Francouzske, pesky deset minut podel tramvajie........

kh
5. dub 2014

@ija1 zde byl kramek zrusen - nove je ve strasnicich

zickemartina
8. dub 2014

zkus essi jsou kvalitni a levnejsi nez fare. - dobre je si je ozkouset na prodejne a potom urcite sezens ten sami typ nekde v eshopu - treba i 200 levneji - stoprocentne kupuj kotnickove sandalky maji byt s plnou spickou - aby nezakopaval.

modrovous
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petule12
5. kvě 2015

Obnovuji diskuzi, má někdo tip na obchod s dětskou obuví v Praze? Vůbec nemám přehled. Konkrétně teď sháním, kde by měli výběr plátěnek Befado, ale i jiné. Děkuji