Dobrá prodejna obuvi pro děti v Praze, poraďte

salsiccia
5. kvě 2012

Poraďte mi prosím, kam pro dobré dětské boty v Praze. A tipy jaké a jak nakoupit? Synovi je devět mesíců, začíná se stavět a chtěla bych ho brzo nechat na zemi i venku. Díky moc.

beruskaev
5. kvě 2015

@petule12 Pokud jste z Prahy 10, já jsem byla teď hodně spokojená s obchodem kousek od zastávky nádraží Strašnice, myslím, že se jmenuje zdravá dětská obuv, je to u hlavní cesty, mají i internetové stránky. Obuví je spoustu, ale tam se mi hodně líbil přístup prodavaček, které dětem botičky vyzkouší, poradí s velikostí, mají i vložky do botiček. Já jsem kupovala celoročky a nikdy si nejsem jistá s nadměrkem, dala nám větší s vložkou a snad vydrží i na podzim a malá v nich chodí ráda.
Befada jsou super, taky kupuju a měli je tam taky, na plátěnky se zrovna chystám, loni jsem s nimi byla moc spokojená, kupuju i bačkůrky a balerínky.. Většinou je kupuju přes internet, když víte velikost, vychází levněji....
Potom je obuv i na Kubáňském náměstí, nevím, jak se jmenuje, taky tam mají Befada, ale přístup už je někde jinde, šoupnou ti boty do ruky a poraď si sama, tam jsem nakupovala loni a asi už mě neuvidí, když vidím, že to jde i jinde jinak.. Držím palečky, ať dobře nakoupíte..

petule12
5. kvě 2015

@beruskaev díky za tip, náhodou ty webovky v těch strašnicích nevíte? 😉

luluso
5. kvě 2015

Jsem z prahy 10 a casto, temer vyhradne chodim do techto dvou obuvi. Na Kubanskem namesti - http://www.svetdetskeobuvi.cz/ a ve strasnicich http://www.zdrava-detska-obuv.cz/ Obe obuvi jsou dobre a zrovna dnes jsem byla v obou. Bohuzel sandalky 27 nemeli ani v jedne a uz mit ani nebudou (teda kdyz nepocitam dvouje priserne , vim otazka vkusu) Prave proto hledam dal. U obou obchodu jsem zazila oba pristupy. Treba ze strasnicke jsem odesla 2x, protoze dite nemelo naladu a prodavacce bych dala fakt korunu. Ty ksichty kdyz 14 mesicni dite jecelo a nechtelo si botu vyzkouset. pomoc zadna a kdyz uz mi dosla trpelivost, odchazela jsem se slovy, ze nemame dobry den, ze prijdeme jindy. No ten pohled bych Vam nikomu neprala. Ale jsou tam i mile zenske, ktere ochotne pomahaji, poradi. Vzdy je to kus o kusu. podobne jako na Kubani, a asi jako jinde, kde pracuji lidi. Nevite nekdo jeste o dobre obuvi v Praze?

petule12
5. kvě 2015

@luluso díky 😉

pavlinka_zetko
5. kvě 2015

Ahoj, neprocitam diskuzi, ale kamamradka mi doporucila obuv na Balabence. Primo u zastavky tramvaje. Byla jsem tam ted poprve a pani ochotna, poradila, vyzkousela botu. Je tam i hraci koutek, kam zapadl starsi sourozenec. A cena taky spokojenost. Za celorocni superfity velikosti 24 jsem platila 980 Kc. Ale maji tam vic druhu. Jo ted nevim, jestli kdyz dam link, tak neporusin nejake pravidlo, tak ho nedavam, ale google je pritel 🙂

kisa01
5. kvě 2015

Fare na Želivského a přes Internet littleshoes, které prodávají značku Little Blue Lamb.

loretana
13. kvě 2015

Ahojky, prosím o radu. Synovi jsou tři a půl, má ploché nožky a kotníčky dovnitř. Máme předepsané vložky a rozumného ortopeda, který říká – všeho s mírou, takže na ven boty s vložkami a jinak chodit co nejvíce bos a doma kotníčkové sandálky bez vložek (změnila jsem ortopeda, ten před tím byl pro vložky neustále).
No jo, ale jaké boty koupit??? V zimě je to snadné – jedny kvalitní na zimu s vložkou (měli jsme Superfit). Ale na léto? Aby toho nebylo málo, dost se mu potí nožka a má jí hodně baculatou, takže ne každá bota mu sedí. Navíc už dost sportuje – běhá, jezdí na kole, kope si s míčem – a to jako v kožené kotníčkové botě prostě není vhodné. Jde mi o to, jakou kombinaci mám tedy zvolit:
1. sandálky kožené s pevným opatkem na doma (dají se vzít i ven při velkých vedrech a pak umýt) – BEZ vložky
2. celokožené kotníčkové (když nebude hezky, bude po dešti) S vložkou
3. pláťenky/botasky např. Fare nebo Befado vs. Nike či Adidas (podotýkám ty opravdu sportovní, ne ty vycházkové s rovnou podrážkou!) – BEZ nebo S vložkou? a vejde se vůbec do nich? Podle mě tyto boty nemají pevný opatek, ale na léto a na sport mě nenapadá jiný varianta..
4. KEEN – ze všech stran slyším chválu – ptám se, oprávněně? Zatím se jim bráním, nemají pevný opatek… S vložkou by asi těžko fungovali, že?

Co myslíte? Jsem úplně mimo? Navrhujete jinou kombinaci? Nebo nějakou variantu vynechat?
Nezanedbatelná součást všeho jsou samozřejmě peníze – kdybych nad nimi nemusela přemýšlet, tak koupím 5 druhů bot a střídám, ale to bohužel není v mých finančních možnostech, co 3 měsíce máme jinou velikost…

Už jsem opravdu bezradná, moc děkuji za jakoukoliv radu…

@petule12 dobrý obchůdek je Sto botiček, mají i e-shop...
je to u zastávky Strážní na Praze 3 (kousek od Ohrady, nedaleko od Palmovky, Želivského)

Befado tam mají určitě 😉

petule12
9. dub 2016

@bachovy_esence_poradna děkuji, už jsem je objevila 😉

creatif
8. říj 2016

Ahoj, poradi mi nektera detskou obuv na Praze11-Chodov idealne? Nebo i nekde v centru. Syn ma baculatou nozku s vyssim nartem a uz jsem celkem bezradna kde a jakou botu koupit. Spis uz zimni si predstavuju. Synovi je 14mesicu a uz pres mesic tape. Dik

luciifer
10. říj 2016

Urcite prodejna dpk na francouske maji vice vyrobcu a skvele poradi jsou to odbornici

evaamy
10. říj 2016

@creatif ahoj, mam stejný problém a doporučuji obchod na metru Kobylisy- Svobodná Chůze. Je to barefoot jestli to znáš. Prodavačka premeri délku i šířku nohy a doporučí ti konkrétní velikost i značku. My koupili zn Kidofit, cena 1400-. Výhodou je, že se barefoot obuv skvělé prodává na bazaru, takže pokud boty nebudou v nějakým hrozným stavu, tak je i dobře prodas.

creatif
10. říj 2016

Holky diky, dneska jsme poridili..spadl mi kamen ze srdce. Nakonec DD stepy...v kramu na Andelu. Kvalitniboticka..tak nejak. Ty barefooty, diky za tip, urcite se tam vydam...doufam ze ted mam na nejakej mesic vystarano:P