Domácí přezůvky pro dítě

hanve
23. bře 2018

Sháním domácí prezuvky a asi mám naprosto nereálné požadavky:
- Potřebuju sandálky,ve všem jiném se mu paří noha a ponožky má na ždímání a smrdí
- jiné zapínání než suchý zip (nevím,jak je to možné,ale suchace na botách mu nevydrží ani tři měsíce,tak po měsíci se začnou vytahovat a po dvou mu nedrží vubec-vyzkouseno na dvou přezůvkami různých značek)
- dostatečně ohebná podrazka ,syn v tvrdé botě špatně chodí
- bez opatku a ne kotnickove
Hledala jsem v barefoot hlavně i v normálních,projela jsem internet tam i zpet,ale marně. Jediné vyhovovaly Tílko,tak zas nevydržel ten suchac a to u domácích bot za 700 mi přijde jako dost drahá sranda...

starbucks
23. bře 2018

A co capky fadoos. Dělají i sandálkovy typ. Já nechávám synovi upravovat dirkama a nepotí se mu už noha.

astyna
23. bře 2018

Já jsem 3x objednávala z wish.com. Syn nosil bačkůrky, které jsou shora jako lehké ponožky, spodek z koženky s puntíky jako protiskluz. Stály asi 70 Kč s poštovným a byly úžasné 🙂 Bez podrážky, pohodlné jako ponožky. Jen nevím, když se potí i v ponožkách...

hanve
autor
23. bře 2018

@starbucks
Je děkuju,tyhle mi nevyjeli,tak jsem úplně opomněla.

hanve
autor
23. bře 2018

@astyna
Děkuji za tip,ale to by nešlo,v tom se mu hodně potí nohy,potřebuji něco 100%vzdusneho

mary.jane
23. bře 2018

@hanve hele, vim, ze to neni podstata tveho dotazu, ale musi ty backurky nosit z nejakeho opravdu objektivniho duvodu? Nebo jen, ze "se to ma"? Ja treba backory/pantofle ani ponozky na noze nesnesu a zasadne vzdy a vsude chodim bosa. Predstava, ze se mi v tom poti noha a nekdo me nuti v tom chodit... brrr.

jipe
23. bře 2018

my máme capáčky dadoos - s letní úpravou, ale potivé dítě se v té kůži asi bude vařit

linee
23. bře 2018

@hanve asi moc neporadim, ale chtela rovnez napsat, ze mala treba doma chodi bosa, resp. pouze s ponozkami s protiskluzem (mame klasicke lino). Na cviceni ma tensi botasky. Jinak se podivej treba na renbut - maji podrazku s dirkou a podle toho, co popisujes, nektere tipy muzou splnit podminky.

hanve
autor
23. bře 2018

@mary.jane
Ano,musi. Má určitou formu motýlích křídel a bosky si občas ukopne palec a pro něj to má dost problémový průběh,kdy může skončit i bez nehtu. Takže opravdu si to bez prezuvek nemůžeme dovolit.