Jaké botičky mám koupit pro vysoký nárt?

janca.mareckova
17. srp 2010

Mám problém najít botičky, které by malej obul. Má hrozně vysoký nárt a nějak nám nic nejde..... Zatím teda nechodí a je dosti lenoch 🙂 Ale pomaličku se chci porozhlížet.......přeci jenom v kočárku v ponožkách moc parády neuděláme ☹ Takže bych potřebovala poradit ohledně nějakých capáčků jen tak do kočárku a poté i botičky pro první krůčky.... Máte zkušenost s vysokým nártem?

amelie001
17. srp 2010

Malý má vysoký nárt a botičky s Tesca neobul takové ty jejich capáčky,nevím jak u ostatních maminek.Boty musíme zkoušet,manžel tak jedny koupil sám a museli jsme je prodat.Na první krůčky měl boty od Velety,pak normálně boty od Bati.Chce to určitě zkoušet.

ivika18
17. srp 2010

jj, chce to pozkoušet. Taky máme docela vysoký nárt a širokou nožičku a zatím nám hezky sedly botičky Protetika a Santé. A do kočárku a pro první krůčky bych dala nějaké celokožené capáčky typu Liliputi, Nolen apod. Ale taky je potřeba zkusit, koupila jsem přes net Robeez a ty byly teda pro hódně hubenou nožku (nebo my máme tak velkou? 😕 )

momin
18. srp 2010

@janca.mareckova jani jak pisou holky! Zkouset! zkouset! a zase zkouset!!
Obednat botky treba z internetu u nas nepripada u uvahu...

benjik
18. srp 2010

@janca.mareckova botky béďa jsou dobré,taky má dcerka vyšší nárt.Ale přesně jedině zkoušet.

andykov
18. srp 2010

máme taky vyšší nárt.. fare dělaj spešl botky na vysoký nárt, mají to nějak rozdělený a tyhle maj k číslu ještě písmenko G, ale chce to zkusit

kikimaruska
16. zář 2010

Ahojky. Máme vysoký nárt a problémy s botkama od začátku. Jako letní, jarní i podzimní jakš takš seženeme (po zkoušení a několika vracení obuvi)...osvědčili se nám např. Pegres (model,který psali,že ale na vysoký nárt není a přesto jsou dost široké a vysoké- a jsou G!) a nosili jsme i Elefanten. Nyní zase přijde zima, a jsem uplně bezradná se zimní obuví. 😖 .Loni byly problémy, ale syn tolik nechodil, tak nevadilo, že byla botka trochu větší, ale letos...Vyzkoušeli jsme jich dost, ale žádné nám nesedí. V lékárně jsem se setkala z neochotou botky objednat, pokud si je 100% nevezmeme...Ted vracím další, které vypadaly slibně, já už nevím. Na Fare jsem se dívala, ale jsou většinou šněrovací..a do šněrovaček se jen tak nenazujeme, spíš suché zipy...Nemáte některá typ na zimní botky (s kožíškem), které sedí Vašemu chodícímu dítku..?

beruska2x
16. zář 2010

@kikimaruska co takove? urco maji i klucici barvy.. http://www.e-detska-obuv.cz/-zimni/887-pegres-1...

kikimaruska
17. zář 2010

Do takových se mi právě vubec nenasoukáme ☹ , botka musí být zcela otevřetelná, aby šel jazyk co nejvíce rozevřít. Ale jinak tip...dnes jsme sehnali moc pěkný zimní bufinky, trochu vyšší, mají dva pásky na suchý zip, dobře se otvírají...a za 250 Kč myslím (koupila babi). Jsem moc spokojená, na zimu do sněhu a na zahrádku budou super a hezky se nazouvají, ještě mám vyhlídlé jedny nižší do mrazu, ty jsou ale od Fare ,takže musím sehnat lékárnu, kde mi je objednají ... 😉

netopejrka1
15. bře 2012

Koupili jsme ručně šité české capáčky www.ceske-produkty.cz :potlesk: a maximální spokojenost. :hug: Ověřeno dvěma malými rabiáty :jazyk: :dance:

lussy0904
19. dub 2013

Děvčátka, jak poznám ten vysokej nárt? 😕