• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké botičky/sandálky nosí vaše cca 18 měsíční děti?

26. února 2015 
Maminky, prosím co nosí na domácí běhání vaše dětičky v tomto věku. Mám na mysli spíš botky, které splňují požadavky na zdravé obouvání dětí :slight_smile: Moc děkuji za tipiy...
11. čer 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na domaci behani je nejlepsi bosa nozicka, zvlast, kdyz je teplo a nevadi to :slight_smile: Jinak kozene capacky, aby to tu bosou chuzi co nejvice imitovalo.
11. čer 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
my máme bačkůrky befado http://www.backorky.cz/clanky/kvalita-obuvi-befado
a na ven boty od melania baby a sandálky reebok. A na prostřídání starší capáčky, když jdem do záhonku
11. čer 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na domácí běhání na boso, ale musíte mít měkký povrch, pokud máte doma plovoučku nebo dlažbu, tak na boso určitě ne. Dáváme sándálky i na doma.
11. čer 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli a máme na doma bačkůrky Fare, na ven botičky a sandálky Essi. Befado mám taky ráda, ale ty má až teď náš Matýsek, přece jen ta podpora kotníčků tam není taková...
11. čer 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bačkory Fare na tkaničky, na ven boty Jonap na tkaničky, a tento týden ještě koupíme sandálky na ven na teplé počasí. Oboje požadavky na zdravé obouvání splňují rozhodně. Jak materiálem tak z ortopedického hlediska.
11. čer 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše první botky ,když začala malá chodit, tak sme pořídili sandálky santé (bylo to v zimě,ale do obchodu sme ji je obouvali, jinak byla v kočárku)a pak je nosila i na ven, druhé papučky sme koupili klasiké s žirafkou (v globusu), druhé na ven na jaro sme koupili také santé - uzavřené botky a právě dneska sme na léto koupili opět sandálky santé.....
jinak ještě měla jedny botky koupené v CCC za 200,- ,ale ty měla spíše do kočárku a na občasné chození po venku,ale měla je minimálně...
i u prvního dítěte sme do cca 2-2,5let kupovali tady ty "kvalitní" boty a pak sme přešli na boty v CCC,Deichman a nike :wink:
11. čer 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, věčně bosé i nahaté dítě:slight_smile:
11. čer 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Kožené capáčky, máme skoro všude koberce. Na ven pokud je teplo a sucho tak taky, chodí v capáčkách po trávě, písku, kamínkách..ale to je situace kdy oba chodit začínali...potom už kožené kotníčkové (Fare, kluci mají oba širokou nohu)
11. čer 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínal chodit asi v 16m, měl tak do 18 m spíš capáčky a pak na doma bačkorky befado :slight_smile: máme tvrdou podlahu, to není prý na boso úplně dobré, dobře vyberte!
11. čer 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma chodí bosý nebo v botičkách Befado
11. čer 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Doma má kožené capáčky Dadoos (a boty s pevnou patou a podrážkou jí ani na doma pořizovat nebudu), ve vedrech naboso. Na ven kupuju lehké a ohebné boty s atesty, že jsou vhodné pro zdravý vývoj noh (např. Superfit, Primigi).
11. čer 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma na boso, na chalupě klasické kotníkové bačkůrky se zapínáním kolem kotníku. A obecně u bot nehledím tolik na značku, ale na to, aby se mi pozdávaly. Ne každá "schválená" značka je dobrá a obráceně. :slight_smile:
11. čer 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na doma nemusite davat nic, pokud je noha zdrava.. na ven botu s pevnym obejmutim kotniku a ohebnou podrazkou, my mame boty znacky DPK a sandalky Fare.
11. čer 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi,fare,befado,peddy,a prvni botky sme mely od bati,čemu se teda vyvarovávám sou boty z deichmana
11. čer 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. čer 2013 ve 22:39 • billinka
Bos nebo crocsky.
13. čer 2013 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na doma musíme mít sandálky, stejné jsme pořídili i na ven, je to zdravotní obuv Santé, jsou super a cenově přijatelné 600Kč
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61010763&tab=0
na ven kotníčkové kožené Pegres cca 650kč
http://www.pegres.cz/cz/katalog/detska-obuv/vzor-1401B/?from_katalog=1,razeni,
dále na ven botasky ADIDAS - kotníčkových se mu potí hodně noha 699Kč
http://www.sport-mania.cz/adidas-volny-as/vse/boty/adidas-adifaito-cf-i-runwht-satel-q23359.html
gumáčky Demar i s vyteplenou vložkou cca 300kč
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=65566643&tab=2
13. čer 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. črc 2013 ve 13:50 • podmajerska
Bačkůrky zavazovací s atestem žirafky - mají všude cca za 179,-. Malý občas chodí po špičkách, bosky chodit nesmí.
28. črc 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
První byly celoročky Superfit, na léto sandálky Superfit a na písek Befado. Doma běhá v capáčkách nebo ponožkách s protiskluzem. :wink:
28. črc 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pegres :slight_smile:
28. črc 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davala jsem backory DPK, ted chodi bud bos, nebo ma kozene capacky z capiki.cz
28. črc 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma naboso, venku sandalky/boticky Superfit :slight_smile:
28. črc 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zn. Santé :slight_smile:
28. črc 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Doma chodí naboso, bačkůrky odmala odmítá.... venku nosí sandálky, popř. botičky z Deichmanna
28. črc 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro malé děti je nejvhodnější chůze naboso, aby měly co největší kontakt s podložkou. Snažil bych se proto obouvání v domácím prostředí vyhnout a omezit maximálně na protiskluzové ponožky či tenké kožené capáčky :wink:
26. únor 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek