Jakou značku zimních botiček máte osvědčenou? A cena?

crawler
23. pro 2011

Ahoj maminky🙂

Jsem znechucená z toho, co někdo vydává za zimní boty. Malému jsem koupila pěkné s kožíškem, nicméně už teď v nich má ledové nohy a to teplota zdaleka neklesla pod nulu. Nožka se mu zapařuje - jsou neprodyšné a navíc začala koženka praskat. Takže se Vás ptám - jakou značku botiček máte osvědčenou ? Moje požadavky: nožka v teple, nepromoknou ani ve sněhu, pevný opatek,... A uveďte prosím odhadem cenu - ne vždy je drahé to nejlepší. Děkuji moc!

zdeniii
23. pro 2011

My máme botky od Essi, cena byla 750, pak si hodně chválí botičky Superfit, ale cena je přes tisícovku...

hojda
23. pro 2011

Viking 1.500,- s Goratexem, opravdu teplé a nepromoknou. Loni jsme měli Superfit a v těch byla nožička studená☹. Na botičkách nešetříme, ušetříme jinde. Někdo kupuje třeba dvoje levné botičky na zimu, tak mi přijde lepší koupit jedny pořádné. Dají se dokonce vyprat i v pračce. Je to severská značka, takže opravdu teploučké.

ivuska027
23. pro 2011

my kupujeme v deichmanne Dei-texy, cena cca 20€, este nam nikdy nepremokli a drobec v nich mal stale teplucke nohy. Mali sme aj D.D.Stepy, cena okolo 25€, maju ortopedicku vlozku (odobrenu ortopedom, lebo drobec ma plochu nozku) a tiez boli super, hlavne velmi pekne a kvalitne 😉 Nie som zastanca toho, ze cim drahsie, tym lepsie, nemusi a ani nie je to pravda. Prajem dobru ruku pri vybere 😉

smardik
23. pro 2011

starší syn JONAP s kožíškem - cca 500 Kč, mladší syn superfit cca 1200, nohy nemají studené ani jeden, dobře se nazouvají

barevka
23. pro 2011

Protetika - huňatý a teplý kožíšek, gumová špice, jsou současně na zip a suchý zip. Zatím velká spokojenost, cena cca 800 Kč.

luciebx
23. pro 2011

ja koupila prvni snehulky malymu od nextu.. meli vyprodej a meli nase cislo.. takze zatim ty.. ale u nas nemrzne v uk takze nevim.. stali asi 180 korun ve vyprodeji. diky bohu za to..

jinak bych asi dala kolem 1000 to je jasny... za plnou cenu a sla bych do Clarks.. .to je zdravotni obuv kozena

neu.sona
23. pro 2011

Druhou zimu máme Superfitky. Minulý rok byla opravdu tuhá zima a je fakt, že měl studenější nožku, když měl jenom jednu ponožku. Letos jsem koupila Vikingy za 1500,-. Malý je měl 2x na noze a už je nechtěl. Hrozně špatně se mu v nich chodilo, tak jsem je prodala. Byly moc široké. Proto jsem koupila vysoké superfitky, které stojí normálně 1780,-. Dala jsem za ně 1200,-, byly ve slevě. Jsou to opravdu super boty, lepší pro nás nejsou. A má stále krásně teplou nožku.Ale za normální cenu bych je nekoupila, je to opravdu přehnané k poměru rodičovské.
Jinak co se týče zimních bot, tak když bydlí člověk na vesnici a chodí s dítětem fakt ven do polí a lesů tak jsou naprosto nevhodné celokožené boty bez membrány. Promoknou velice rychle, nevydrží a ještě k tomu se dítěti potí hrozně nožička.
Kožené botky bych volila do města a pro děti, které moc nelítají po venku ve sněhu.
Jinak kombinované boty s goratexem jsou opravdu na celodenní nošení venku a nepromoknou, nožka dýchá a je tam teplo. A na zimu stačí opravdu jen jedny.
Takže za nás superfity a příští rok nebudu o jiných ani přemýšlet.
Jinak pro mě normální cena za zimní boty je 1500 Kč a to je asi max. Víc bych za ně nedala.

jaa
23. pro 2011

nejspokojenějšíjsem byla s botkami z Cicibanu.luxusní atest.celokožené Slovinské botky.jenže se sem přestaly dovážet☹Tak jsme nyní koupila Peddy..Blbě se obouvají a na teplo nic moc..nemrzne a malá má studené prstíky.. 😉 Ještě chci koupit s ovčí vlnou od Demara..
cena..Ciciban ..1690kč..,Peddy 890...Demar 500

deyana
23. pro 2011

máme Demar, už druhý rok, cena kolem 600 a spokojenost, krásně se utáhnou přesně podle nožičky, teplé jsou, zdravotní, nepromoknou, takže pro nás super za tu cenu

apollo11
23. pro 2011

Koženku určitě ne, jedině kůži (nebo goretex). My jsme letos koupili kožené s kožíškem Fare (1000,-) a malá má i s teplou ponožkou nohu studenou 😠 fakt nevím čím to. Co se týče nepromokavosti, tak pokud dítě nechodí opravdu v břečce, tak dobře naimpregnovaná kůže vydrží dost. Ale příští zimu chci zkusit taky goretexové - kvůli tomu teplu, sama mám mammuty s goretexem a je v nich parádní teplo i bez teplé vložky. Je to ale samozřejmě dražší 😒 ale kdyby měly být dobré, tak nelituju. Ten strop je pro mě taky těch 1500.

Ale doporučuju jednu věc, letos jsme to nestihli, ale příště už budu vědět. Vyzkoušejte si botky v obchodě a pak je zkus najít na nějakém e-shopu (nejlépe autorizovaném) a objednat, ceny jsou tak o 20% nižší než v kamenných obchodech.

jop
23. pro 2011

My máme Richter (rakouská značka) za cca 1500,- Kč (jsou s Goratexem - resp. s nějakou podobnou membránou jejich značky), zatím bez chybičky, nepromokají ani v břečce, syn v nich má zatím teplé nožičky a nosí je bez protestů. Super.

veruska007
23. pro 2011

Deichmann - 699,-. Boty pro malého kupuji v Deichmannovi často, jsem s jejich kvalitou vcelku spokojená (malý hodně a rád chodí, tak letos prochodil podrážku na trojích polobotkách, ale on klidně dá 10 km denně, možná i víc).

nika
23. pro 2011

superfitky - nepromoknou -membrána dosud malá nosí jen tenké ponožky, nemá studené nohy, lehké, velký výběr jak na sucháč tak na zavazování, různé šíře - nám vyhovují ty neužší, v jiných značkách plavala a nechtěla chodit.
cena okolo 1100,-

cvachna
23. pro 2011

my jsme kupovali loni VEMONT.jsou z kamady,něco jako u nás goretexky.cena 700,ale u nich stojí kolem v našich penězích 1500..jsou super teplé,krásně v nich nožička sedí a nepromokavé.špička guma,tak se neokopou.podrážka protiskluzová..
Svrchní materiál je s DINTEX membránou,která je totožná s GORATEXOVOU membránou .Tento materiál je vodě odpudivý a prodyšný.Uvnitř boty je teplý KOŽÍŠEK !!!
Obuv má vyndavací zateplenou vložku.

pablinka
23. pro 2011

Pegres / 590,- přes internet (ale to bylo to nejlevnější, co jsem našla, jinak je jejich běžná cena kolem 700,-), tuhle značku kupuju už od synových prvních krůčků a nemůžu si na nic stěžovat..., tyto zimní jsou kožené, uvnitř s kožíškem, s dost huňatým, malý má v nich jen ponožku a nohu pěkně teplounkou, ať už v nich sedí v golfkách nebo chodí pěšky. Vloni jsme měli taky koupené kožené Pegres, nepromokly ani při delším pobytu ve sněhu, sníh letos zatím ozkoušený nemáme, ale myslím, že tyhle dopadnou stejně 😉. Je to česká značka, navíc certifikovaný výrobce "se žirafou", tudíž i zdravotně zcela v pořádku

bufina
23. pro 2011

My kupujeme v Daichmanovi. Opravdu né všechno drahé je kvalitní, ve spoustě případů se platí akorát značka a jinak to stojí za houby ☹

tanuki
23. pro 2011

sněhulím se nebráním použitým, protože mohou být v super stavu- nošené v podstatě maličko...loni jsme měli Bama s bamatexem-velká spokojenost, letos vysoké Superfity (použité za 1/2cenu..) a k tomu nové Jonap s kožíškem do města.

Přijde mi trochu problém, jak má dost bot robusní podrážky - vysoké, skoro až podpatek, v tom se naší malé blbě chodí.

Včera jsem pořídila ponožky http://www.branakdetem.cz/ohrnovaci-vlna-ponozk... asi budou brzo žmolkovatět, ale jsou opravdu teplé, tenoučké 😵 za tu cenu paráda

blondynka400
23. pro 2011

Já doporučuju ecco (s goretexem), cena cca 2000 tis., nebo ještě superfit, cena podobná, ale ecco jsou lepší 😉
Sice je to dražší, ale fakt kvalitní 🙂

beruska1989
23. pro 2011

My máme botky značky kamik, jsou vyrobeny v Kanadě, cena 1490
http://www.rejoice-kt.cz/detske-zimni-boty-kami...

simonceli
23. pro 2011

My kupujeme Bartek se sympatexovou membránou cca 1300 a nebo superfity s goratexem cca 1300. Na botách nešetříme, v zimě hodně jezdíme na hory. Ale nejvíce se nám osvědčili ty Bartek boty. 😉

michalkax
23. pro 2011

nejaději Pegres okolo 7-800, jsou kvalitní a vydrží

ja.na81
23. pro 2011

My jako prvni zimni boticky pred par dny koupili prckovi Superfitky. Nohu ma zatim teplou, ale tak poradna zima jeste nebyla, ze. Dala jsem za ne cca 1000,- (byly ve sleve)

akcull
23. pro 2011

My máme nejraději Pegres, kvalitní, hezky se obouvají, uvnitř je ovčí rouno - takže i teploučké, cena 650 Kč.

cervena_vila
26. pro 2011

Crocs, teď máme tyhle http://www.streetmarket.cz/en/item/Nadia-Girls-... ale na další zimu bych radši tenhle typ: http://www.crocs.eu/crocs-crocband-gust-boot/11...
a líbí se mi taky vikingy: http://www.e-detska-obuv.cz/zimni-detska-obuv/1... pořídila bych nám je oběma stejné 😵
Tyhle vikingy i crocs jsou z pěnového materiálu, takže krásně izolují, není v nich zima a nepromoknou. Co víc si přát?

pettule
26. pro 2011

Za mě mohu doporučit botičky Ecco. Naprosto skvělé, nikdy nám nepromokly, prcek měl nožičku vždy krásně teplou. Loni jsme měli pouze jedny tyto botky a naprostá spokojenost. Vždy teplo a sucho. Cena cca 1700,- Kč.

jmisa
27. pro 2011

My kupujem Superfit, jak zimní, tak celoroční, tak sandále, jsou lehké, ohebné a kvalitní zpracováním. Syn jen chodí, kočárkem nejezdíme už minimálně rok, spíš víc.

Nohy nikdy studené neměl, ale v těhle botkách je potřeba,aby tam bylo trochu místa pro pohyb prstů, to teda i u dospělého nositele a taky záleží na ponožce, čistě balvněné navlhnou od potu a noha pak studí.

Superfitky sice jsou za velkou cenu, ale pak je zase pošlu dál a nejsou zničené i po sezoně vypadají moc pěkne.

coxa
27. pro 2011

Essi a Fare pro mrňousky a pro větší Next 😉

tesinka
27. pro 2011

Superfitky a Primigi, oboje kolem 1.500,-, spokojená jsem byla s oběma značkama 😉

garzonka
27. pro 2011

Kupujeme jedině zn. KEEN , velká spokojenost, nepromoknou, vrchní materiál je zčásti kůže a podrážka vydrží snad vše .
cena cca 1500 Kč (plus/minus)

estrellita
29. pro 2011

Superfit za 1000 - 1200 kc 😉 lehoucky, dobre ohebna podrazka a vyteplene