Jakou značku zimních botiček máte osvědčenou? A cena?

crawler
23. pro 2011

Ahoj maminky🙂

Jsem znechucená z toho, co někdo vydává za zimní boty. Malému jsem koupila pěkné s kožíškem, nicméně už teď v nich má ledové nohy a to teplota zdaleka neklesla pod nulu. Nožka se mu zapařuje - jsou neprodyšné a navíc začala koženka praskat. Takže se Vás ptám - jakou značku botiček máte osvědčenou ? Moje požadavky: nožka v teple, nepromoknou ani ve sněhu, pevný opatek,... A uveďte prosím odhadem cenu - ne vždy je drahé to nejlepší. Děkuji moc!

mamkamarketa
29. pro 2011

souhlas s hojda vikingy jsou super, byli sme moc spokojeni s ciciban,ale uz se nedelaji 😒 jinak si vsechny chvalite superfity...ja je koupila 2x a teda vuuubec jsem nebyla spojena.zimni mel ledovou nohu, pak jsem koupila sandalky (na doma) a hned se rozparali,2x jsem je reklamovala sandalky staly 1000,- a fakt o kvalite by se mluvit nedalo 😠
jinak ja pise @veruska007 ze za sezonu proslape chlapecek 3 pary levnejsich bot,tak bych koupila jeden par drazsich bot nez troje levnejsi... 😕 zkusila bych ecco nebo geox. vydrzi vsechno 😉

bury
29. pro 2011

Superfit - cena kolem 1400. Bydlíme na vesnici, máme statek, takže má ještě vyteplené gumovky Romikids - cca 600 kč.

kids33
30. bře 2012

My jsme z Plzne a u nas ted otevreli novou prodejnu vylozene na detskou obuv a jako doplnek tam maji detsky textil. Na zimu jsme utratili penize za Primigi s goretexem a byli jsme moc spokojeni, kluk radil a boty drzi na rozdil od predlonskych Superfitu ktere byli jako papir Ted na jaro jsme koupili celorocni vysoke trekovky, jsou lehke a pritom maji pevny opatek. Kluk ma problemy s vytacenim chodidel, jsme dlouho cvicili Vojtovu metodu. Male jsme koupili lehke, pruzne Jonapky. Fare tam maji take ale nam nesedeli, byli moc siroke. Slibila jsem majitelce ze jim udelam reklamu protoze kazdy kdo se registruje ma na porad slevu 15% na botky coz je prima kdyz chces koupit celokozene boty. Taky tam maji zdravotni boty Ciciban, nam je poradila fyzioterapeutka kam chodime s klukem ale jeste nevime. Jsou bez chyby po vsech strankach, ale nejdrazsi boty co jsem kdy videla. Obchod se jmenuje U beranka na Klatovske tride v Plzni. www.detskaobuvberanek.cz

jana888
5. dub 2012

My jsme kupovali zimní boty D.D.step (asi 900kč) a musím říct, že jsem byla maximálně spokojená. Jsou s goratexem. Nepromokly. A hlavně v nich bylo krásně teploučko.

irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miladka22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hudala
18. lis 2014

My kupujeme od značky Fare, jen ne Deichmann, tam je kvalita mizerná.

terkao
18. lis 2014

Za nas na zimu Protetiky uz treti zimu jsme spokojeny a cena +- tisic korun.

clare01
19. lis 2014

Výborný jsou Richter nebo Viking s Gore -texem.
Pak jsme váhali ještě nad českýma KTR s membránou a pravým beránkem- úžasný.
Taky Pegres hodně zaujal, takže babo raď, super botek je spusta, je to paráda , že je z čeho vybírat.
Taky strávíme v obchodě vždycky pěkně dlouho.
Už se ochlazuje ,měla bych se konečně rozhodnout.

maudn
19. lis 2014

máme fare, staly kolem 1000,-

karrison
19. lis 2014

Fare

evah1
27. lis 2014

Superfit! nám sedí opravdu nejlíp a noha se nepaří a přitom se vlhkost do boty nedostane. mají goretex. a koupili jsme výhodně.www.botabota.cz

bride
2. pro 2014

Také bych ráda přidala svoji zkušenost. Moje děti měly ve všech botech studené nohy. Zatím jsem vyzkoušela Fare (teda bez membrány, ale myslím, že i s membránou by to bylo to samé) a Sante (s membránou). Boty vždy do osmi stovek. Letos jsem se rozhodla trochu zainvestovat. Koupila jsem synovi Richtery za skoro 1.500 Kč a musím říct, že jsme zatím docela zklamaná. Syn v nich má studené nohy už po půl hodině venku a to ještě nebyl mráz. Musím říct, že má silné ponožky Voxx a ani ty nepomohly. Jsem z toho už docela zoufalá.

jajanca
11. pro 2014

Ahoj, ráda bych se zeptala na vaši zkušenost s botkami Santé..

ange_de_la_morte
11. pro 2014

Nám se loni osvědčily Fare a letos jsme je koupili zase 😉

matilduska
13. pro 2014

Richter a spokojenost, ohebne a lehke.

limba111
2. led 2015

Pegres. Malý je měl loni a letos znovu ty stejné, maximální spokojenost. Cena kolem 900,- Kč, někde i levnější. Včera dvě hodiny bobování a lítání ve sněhu a nohy suché a v pohodě.

irinka
2. led 2015

Loni měl malej Pegres, ale to ještě tolik venku nechodil. No a letos jsme mu koupila celoroční Superfity a tak krásně mu padly na nožku, že i zimní byla jasná volba. Platili jsme za ně teda okolo 1300, ale jsou super a hlavně malému na nožku krásně padnou.

alzbetak
9. led 2015

My pouzivame Primigi a Geox - ci zimne, alebo, jarne, letne, jesenne... na tuto zimu som kupila este "polarky" od Reima - na to ake boli drahe - druhy krat by som ich nekupila - zle sa obuvaju a myslela som prave ze budu najteplejsie - ale aj ked zima nieje este nejaka velka tak mala nema nejake "vyhriate" nozky ked ju vyzujem... Na skusku som kupila este protetika zimne jedny a tie maju super riesene zapinanie - ako na zips tak tkanicky ale kvalitu (obnosenia - a to ich nosime malo, kedze mala strieda boty) oproti primigi a geox poznat...

blahova_andrea
9. led 2015

my bohužel nemohli vybírat podle značky ani ceny, potřebovali jsme hodně dobře padnoucí botu (syn nemá nožky ok) a jediné, které mu seděly byly primigi za 1800,- nedá se nic dělat. šetřit se bude jinde. nohy budou prcka nosit celý život, tak mu je nemůžeme zničit hned v dětství 😅 ale jsou s goretexem, má v nich sucho, nohu nemá zpocenou, krásně mu sedí a dobře se mu v nich chodí. zkoušel hodně značek...fare, superfit, viking a ve všem mu noha plandala a nešlo mu v tom chodit. má úzkou nohu a potřebuje ji mít v botě pevně. většina zimních bot je moc široká ☹

crazys
30. zář 2015

Ahoj,holky jaké boty by jste koupily pro 2 leté dítě? Já nevím,jestli s gore-tex a nebo bez.A zas když bude bez kožíšku,tak to mám dávat ještě navíc ponožky na punčocháče?Měla jsem vybraný primigi či superfit,ale ty jsou bez kožíšku a nebo jít do pegres,fare...že těch značek není ještě víc 😎 😎

class
20. říj 2015

My máme superfit,sice nemají kožíšek,ale syn nikdy neměl ledové nohy 🙂

michaelanavrc
16. pro 2015
Uživatel michaelanavrc je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od michaelanavrc.

Mame doma znacku toms a Crocs,snih stejnejeste neni, tak davam i gumacky a teple ponozky. Dobry vyber maji na eshopu urbanlux.cz tak mozna by si tam nekdo taky vybral. Ale doufam, ze nejaky snih napadne a ze vytahneme i boticky s koziskem. 😉

janina8686
8. led 2016

Já nedám dopustit na dětské boty od Geox http://www.spartoo.cz/Geox-b40.php. Ty boty mají opravdu propracované a pro dětskou nožičku dobře dělané.

veronika_47
11. zář 2016

Ahoj holky, chtela bych vas poprosit o radu. Mam možnost koupit boticky na zimu od Geoxu, blikaci 🙂 ale jsem trosku v rozpacích, jestli to neni moc brzo a aby mu pak v zimě nebyly malé. Asi je to ted hloupost ze? Láká me, ze jsou vpodstatě nové a paní za ne chce polovinu. Dekuji za rady

lajla
11. zář 2016

@veronika_47 pokud jsou cca o dvě čísla větší..proč ne, jinak...takových nabídek bude😉

majkoz
11. zář 2016

@veronika_47 Noo, vyhledem k tomu, že se to sice nezdá, ale zima je za humny, bych pořizovala botky jen o číslo větší, za tři měsíce děcku noha nevyroste zas až tak moc a pokud jsou"zateplené", tak není potřeba brát v úvahu teplou fusekli. Taky už se tedˇpoohlížím po zimních botkách, protože pak, když už je to aktuální-akutní, tak je výběr menší

lajla
12. zář 2016

..nadmerek má být docela velký to je to číslo...my ponožku dáváme, stačí i tenká, i to udělá své...a pak zima končí v únoru...pokud se nechtějí kupovat další...ale to je moje zk, o číslo je málo

bodka1234
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marlenee
13. říj 2016

Tak nám se osvědčily boty Fare používáme od prvních botiček , letos trekingove s membránou a ještě jsme koupily boty Reima s membránou celoroční s teplou pokožkou i na zimu.
Cena 1600 a 2000 Kč