• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarní botečky od Baťu

5. dubna 2009 
marti :grinning: tučňák bude super :grinning:
První boty,když si vzpomenu,byl to pro mě úplně svátek :dizzy_face:
apo pokom je?Snad nebude mít v dospělosti osmičku :confused: :grinning:
25. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluni ja mam 38 a Karel 46 :grinning:
25. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím S koupit adidasky, už jsou jí 20 nadoraz a santé od kamaráda, co santé vlastní :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak malej měl tyto zimní 24 a teď nevím nevím jesli neskočíme víš.. Když koukám na tu jeho tlapu tak si taky říkám co bude mít v dospělosti. Ale co, je to kluk :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
46 to je 10? :sweat_smile:
syl santé:Teď jsem trochu v lese :grinning:
25. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluníčko já jsem tam taky :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
venddy já jen jako,že nevím co to je :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky :grinning:
25. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
46 asi nebude 10 když 42 je 8 :wink:
25. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze 46 je 12 :grinning:
25. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen na rybylku :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
syl;vi ty sou moc dobre mam jedny nazouvaky od nich a ted sem koupila kozacky Rieker s ovci vlnou vevnitr sice drahe ,ale teple jak hrom a nepromokave...tady se da vybrat hodne kvalitnich bot

http://www.boty-obuv.cz/zbozi/podle-vyrobce/ecco/
25. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
apo: tak moje dcera v 7letech má 35 zimní trakže asu bude mít pěknou tlapu jako medvěd. :grinning: a to já mám 37-38 a MM 43-44.
taky chodím do lékárny na rybylku a čajíky a hned mě to necvaklo. no blbka :grinning:
25. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ták holky, mise úspěšně splněna. Máme nový polobotky od Bati, je to už jarní nová kolekce, mají zatím jen pár kousků a za přijatelné ceny, jak se prý sezona rozjede tak už ty botečky bývají o pár set dražší. JInak malej v roce apůl má boty č. 25, ohromná botka to je, ale co naplat 24 už měl akorát, tak to by nám dlouho nevydrželi.
25. únor 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé syl tak do lékárny chodím a na ty boty jsem čučela,ale značku jsem si nepamatovala :wink:
venddy mi taky než to cvakne,myslela jsem že ty jsi tam taky jako v tom santé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nevadí pak mi došlo,že to bude asi v tom lese :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. únor 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sluníčko, santé nebo les, hlavně že všechno správně funguje :grinning: Malošek už spinká, tak jdu hodit nohy nahoru :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
psyxooo • 1d • 1. duben 2009 v 15:11
Kde kupujete drobcom jarne topanocky?
Ja potrebujem kupit mojmu malemu 25ky, ale neviem kde, v Deichmane este nemaju, a tam sa mi aj tak nepaci kvalita, u Batu maju ale vsetky su take tvrde, nechce mi v nich chodit.
Poradte please.

tamia • 1d • 1. duben 2009 v 15:26
značka santé, protetika, tripos - majú vela a krásne... .boticky.sk

občas kupujem a farskej pod bránou oproti je lekáreň a má tam ordináciu gyn. Krjak
potom oproti tescu v meste v takej uličke je dosť dobrá obuv tak majú aj tripos

snad som trochu poradila
:wink:

sakura77 • 1d, 7tt • 1. duben 2009 v 15:26
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html

toto mas dobre topanocky,pre take male deti,hlavne istotu,ze su dobre tvarovane,u nas sa daju objednat v niektorych lekarnach

zevina • 1d • 1. duben 2009 v 15:40
teď jsem kupovala peddy, mají široký výběr za slušné ceny a široké zastoupení v cz i sk, máš tu i odkaz na prodejní místa: http://www.term.cz/znacky-obuvi/peddy/

jjaanca • 1d • Dnes v 18:51
Holky, jak se kupují boty? Jak je vyzkoušet? Někde jsem četla, že se za nohu musí vejít prst, že se palec nemačká. V jiné diskuzi holky říkaly, že to prodavačky vůbec neumějí a nevědí, tak se chci poučit jak na to.

zuzik.3 • 1d • Dnes v 19:08
jjaanca, nejlepší je zajít do prodejny vyloženě dětských botek kde změří nožku i prostor v botě. V takových obchodem nám vždycky dobře poradili. Jinak rady z netu: špejle ulomená na míru nožky, nebo nožku obkreslit na papír a vystřihnout nebo ten prst vzadu ale to může být zkreslující protože dítě může pokrčit prsty.Já bych osobně nikdy nekoupila botu bez zkoušení, dneska jsme kupovali jarní a strávili jsme v obchodě asi hodinu a vystřídali několik párů, ale nakonec úspěšná koupě. Snad je ještě užijem, to počasí dneska je tak už na sandálky
3. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem dnes byla v Daichmanu a botičky tam už měli. Jsem tam moc spokojená, mám 2 boty za 600. NO to je báseň. To jsem nechávala u Bati za jedny. Vzala jsem jedny kožené a druhé jen tak na písek. FAkt super výběr, jsem ráda, že ho tu udělali. dnes jsem tam zrovna koukkala na tak malé velikosti jakou potřebuješ a opravdu jich tam dost. Tak třeba to k vám teprve dorazí. :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni teď prodávají i takový speciální botičky, ale tak moc to nemaj :grinning:
4. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaký? :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 18:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
speciální kombinejšn lycra/plast/pórovitý materiály .. jak to nějak vysvětlit ... sportovní a zároveň elegantní, ale chce to trénink
4. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kdybych mela penize tak uz pro ne letim misto toho ma malej botky po svym tatkovi :frowning2: do pristiho tydne vydrzi ale venku je teplo a krasne tak nevidim duvod proc nekoupit..mrznout uz nebude
4. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznám :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 18:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
to těžko vysvětlovat ... kombinace pohodlí a zároveň trénink rovnováhy..
sakra, to někde najdu
no..asi tak ..s tebou se člověk natrápí..jdu to nějak najít
měj se,
později ... to sem dám
4. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vypadá složitě, jsem teda fakt zvědavá co to bude za specilání obutí :grinning: :sunglasses:
4. dub 2009 v 18:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupííí....objednávám :grinning: :grinning: :dizzy_face:
5. dub 2009 v 16:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
venddy všechno to jde hrozně dopředu,botičky určitě kup protože když budeš vyčkávat,tak nakonec koupíš zbytkové zboží a bude tě mrzet,že jsi s nákupem zaváhala :wink: já už malé koupila dokonce sandálky a plavečky,na co čekat když už se to na krámě objeví a je to pěkné,tak šup s tím do košíku!
5. dub 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek