Jarní botečky od Baťu

venddy
25. únor 2009

Holky, včera jasem zhlídla u Bati krásné jarní botečky pro malého, co myslíte je ještě brzy na nákup jarních botek, samo, že bych mu je ještě ven nedávala, jen bych nerada zase něco prošvihla, zimní jsme šli kupovat druhý týden v listopadu a už na nás velikostně zbyli jen červený, tak byl malej letos v zimě za holčičku 🙂

slunicko552
25. únor 2009

marti 😀 tučňák bude super 😀
První boty,když si vzpomenu,byl to pro mě úplně svátek 😵
apo pokom je?Snad nebude mít v dospělosti osmičku 😕 😀

aponchie
25. únor 2009

sluni ja mam 38 a Karel 46 😀

sylvar
25. únor 2009

já musím S koupit adidasky, už jsou jí 20 nadoraz a santé od kamaráda, co santé vlastní 😵

venddy
autor
25. únor 2009

Tak malej měl tyto zimní 24 a teď nevím nevím jesli neskočíme víš.. Když koukám na tu jeho tlapu tak si taky říkám co bude mít v dospělosti. Ale co, je to kluk 🙂

slunicko552
25. únor 2009

46 to je 10? 😅
syl santé:Teď jsem trochu v lese 😀

venddy
autor
25. únor 2009

Sluníčko já jsem tam taky 🙂

slunicko552
25. únor 2009

venddy já jen jako,že nevím co to je 😅

venddy
autor
25. únor 2009

Já taky 😀

venddy
autor
25. únor 2009

46 asi nebude 10 když 42 je 8 😉

aponchie
25. únor 2009

myslim,ze 46 je 12 😀

sylvar
25. únor 2009
venddy
autor
25. únor 2009

Jen na rybylku 🙂

aponchie
25. únor 2009

syl;vi ty sou moc dobre mam jedny nazouvaky od nich a ted sem koupila kozacky Rieker s ovci vlnou vevnitr sice drahe ,ale teple jak hrom a nepromokave...tady se da vybrat hodne kvalitnich bot

http://www.boty-obuv.cz/zbozi/podle-vyrobce/ecco/

martinka79
25. únor 2009

apo: tak moje dcera v 7letech má 35 zimní trakže asu bude mít pěknou tlapu jako medvěd. 😀 a to já mám 37-38 a MM 43-44.
taky chodím do lékárny na rybylku a čajíky a hned mě to necvaklo. no blbka 😀

venddy
autor
25. únor 2009

Ták holky, mise úspěšně splněna. Máme nový polobotky od Bati, je to už jarní nová kolekce, mají zatím jen pár kousků a za přijatelné ceny, jak se prý sezona rozjede tak už ty botečky bývají o pár set dražší. JInak malej v roce apůl má boty č. 25, ohromná botka to je, ale co naplat 24 už měl akorát, tak to by nám dlouho nevydrželi.

slunicko552
25. únor 2009

Jé syl tak do lékárny chodím a na ty boty jsem čučela,ale značku jsem si nepamatovala 😉
venddy mi taky než to cvakne,myslela jsem že ty jsi tam taky jako v tom santé 😀 😝 No nevadí pak mi došlo,že to bude asi v tom lese 😝 😀

venddy
autor
25. únor 2009

sluníčko, santé nebo les, hlavně že všechno správně funguje 😀 Malošek už spinká, tak jdu hodit nohy nahoru 🙂

krista
3. dub 2009

psyxooo • 1d • 1. duben 2009 v 15:11
Kde kupujete drobcom jarne topanocky?
Ja potrebujem kupit mojmu malemu 25ky, ale neviem kde, v Deichmane este nemaju, a tam sa mi aj tak nepaci kvalita, u Batu maju ale vsetky su take tvrde, nechce mi v nich chodit.
Poradte please.

tamia • 1d • 1. duben 2009 v 15:26
značka santé, protetika, tripos - majú vela a krásne... .boticky.sk

občas kupujem a farskej pod bránou oproti je lekáreň a má tam ordináciu gyn. Krjak
potom oproti tescu v meste v takej uličke je dosť dobrá obuv tak majú aj tripos

snad som trochu poradila
😉

sakura77 • 1d, 7tt • 1. duben 2009 v 15:26
http://www.protetika.sk/katalogy/djo.html

toto mas dobre topanocky,pre take male deti,hlavne istotu,ze su dobre tvarovane,u nas sa daju objednat v niektorych lekarnach

zevina • 1d • 1. duben 2009 v 15:40
teď jsem kupovala peddy, mají široký výběr za slušné ceny a široké zastoupení v cz i sk, máš tu i odkaz na prodejní místa: http://www.term.cz/znacky-obuvi/peddy/

jjaanca • 1d • Dnes v 18:51
Holky, jak se kupují boty? Jak je vyzkoušet? Někde jsem četla, že se za nohu musí vejít prst, že se palec nemačká. V jiné diskuzi holky říkaly, že to prodavačky vůbec neumějí a nevědí, tak se chci poučit jak na to.

zuzik.3 • 1d • Dnes v 19:08
jjaanca, nejlepší je zajít do prodejny vyloženě dětských botek kde změří nožku i prostor v botě. V takových obchodem nám vždycky dobře poradili. Jinak rady z netu: špejle ulomená na míru nožky, nebo nožku obkreslit na papír a vystřihnout nebo ten prst vzadu ale to může být zkreslující protože dítě může pokrčit prsty.Já bych osobně nikdy nekoupila botu bez zkoušení, dneska jsme kupovali jarní a strávili jsme v obchodě asi hodinu a vystřídali několik párů, ale nakonec úspěšná koupě. Snad je ještě užijem, to počasí dneska je tak už na sandálky

sklenicka24
3. dub 2009

Ahojky, já jsem dnes byla v Daichmanu a botičky tam už měli. Jsem tam moc spokojená, mám 2 boty za 600. NO to je báseň. To jsem nechávala u Bati za jedny. Vzala jsem jedny kožené a druhé jen tak na písek. FAkt super výběr, jsem ráda, že ho tu udělali. dnes jsem tam zrovna koukkala na tak malé velikosti jakou potřebuješ a opravdu jich tam dost. Tak třeba to k vám teprve dorazí. 😵 😵

nobody
4. dub 2009

oni teď prodávají i takový speciální botičky, ale tak moc to nemaj 😀

suki
4. dub 2009

Jaký? 😀 😀

nobody
4. dub 2009

speciální kombinejšn lycra/plast/pórovitý materiály .. jak to nějak vysvětlit ... sportovní a zároveň elegantní, ale chce to trénink

jeudi
4. dub 2009

ja kdybych mela penize tak uz pro ne letim misto toho ma malej botky po svym tatkovi ☹ do pristiho tydne vydrzi ale venku je teplo a krasne tak nevidim duvod proc nekoupit..mrznout uz nebude

suki
4. dub 2009

neznám 😀 😀

nobody
4. dub 2009

to těžko vysvětlovat ... kombinace pohodlí a zároveň trénink rovnováhy..
sakra, to někde najdu
no..asi tak ..s tebou se člověk natrápí..jdu to nějak najít
měj se,
později ... to sem dám

suki
4. dub 2009

to vypadá složitě, jsem teda fakt zvědavá co to bude za specilání obutí 😀 😎

suki
5. dub 2009

jupííí....objednávám 😀 😀 😵

renda71
5. dub 2009

venddy všechno to jde hrozně dopředu,botičky určitě kup protože když budeš vyčkávat,tak nakonec koupíš zbytkové zboží a bude tě mrzet,že jsi s nákupem zaváhala 😉 já už malé koupila dokonce sandálky a plavečky,na co čekat když už se to na krámě objeví a je to pěkné,tak šup s tím do košíku!