• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam v Brně pro kvalitní dětskou obuv?

20. října 2016 
Nedávno jsem sháněla boty pro pětiletou s vel. 32 - malé velikosti mi nepřijdou problém, mají toho všude dost, ale tohle je už komplikovanější. Většinou po sdělení požadavků - standardní šířka nohy a vyndávací stélka (tj. žádný extrém), nám obvykle bohužel zbyly tak 2 modely - přijde mi, že největší výběr je pro úzké nebo naopak široké nohy :(. Podělím se teda o svoje poznatky ke značkám pro větší velikosti: Kars (u Maliňáku) - Fare, Boots 4 You. U Zajíčka (Táborská)- spousta Superfitů (prakticky celá jedna stěna), Boots For You, Protetika, Fare. Bezva botky (Vídeňská) - Superfity, Primigi, Fare, Protetika, DD Step. Ullmans (Pekařská) - DD Step, Essi. Balo (Masaryčka) - DPK, Fare. Žirafka - různí výrobci, ale předražená. Největší výběr mi přišel ve Vrzalce (Merhautova) a Botičkárně (Čápkova) - tam mají opravdu všechno možné, a to i v těch větších velikostech (kromě superfitů/richterů i dpk, ktr, santé, protetiky, a to všechno ostatní). Vybrat se dá i v Bezva botkách, ale je nutné přijít brzo, jak navezou kolekce, jinak zbudou superfity. Nejspokojenější s obsluhou i výběrem jsem byla ve Vrzalce. V Ullmans je opravdu nepříjemná prodavačka, v ostatních obchodech jsou prodávající ok. V Balo a Karsu nezměřili sami nohu.
26. dub 2016 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Žirafka - drahá
Balo, Masarykova - omezený výběr, nepříjemná obsluha
Kars - omezený výběr
Neobuto, Tržní - drahá, jen pro první krůčky
Deichmann, Baťa - pro první tři roky věku dítěte volím raději obuv ze specializované prodejny dětské obuvi. Moje požadavky převyšovaly možnosti těchto obchodů, např. vyjímatelná stélka.
Zajíček (Juliánov) - zaměřeno na úzké Superfity a Befado. Při poslední návštěvě si nás nikdo nevšímal a nebyl o nás zájem, tak už nás tam neuvidí.

Botičkárna (Čápkova) - obrovský výběr, ceny normální, bývají fronty, obsluha lehce nervozní - DOPORUČUJI
Emelli (U Leskavy) - obrovský výběr, ceny normální, bez front, obsluha perfektní - DOPORUČUJI ze všeho nejvíc
1. čer 2016 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
20. črc 2016 v 09:56 • racatko
Já jsem kupovala v Brně pro dceru v Žirafce, teď už má 35-36, tak na ni moc bot neměli posledně. Ale viděla jsem letáček na novou místní prodejnu dětské obuvi Botičkomat v Brně Medlánkách a tam jsem koukla, a mají pěkný výběr dětských bot až do velikosti 36, navíc to mám hned za rohem a nemusím daleko jet, bydlím v Brně Řečkovicích. Aspoň to není ve městě a dá se tu i zaparkovat.

Jinak dceři kupuji hlavně boty s Žirafkou např. DPK, KTR, kupuji jí i Superfity (má úžší nožičku) a především musí mít pevnou patičku, protože jí stále trochu vybočují paty.
20. říj 2016 v 11:07  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek