Kam v Brně pro kvalitní dětskou obuv?

tegga
31. srp 2010

Ahoj všechny holky z Brna a okolí🙂. Mám ročního syna a pomalu se chystáme na vybírání prvních botiček. Kde jste vybírali a nakupovali vy?

linalina
26. dub 2016

Nedávno jsem sháněla boty pro pětiletou s vel. 32 - malé velikosti mi nepřijdou problém, mají toho všude dost, ale tohle je už komplikovanější. Většinou po sdělení požadavků - standardní šířka nohy a vyndávací stélka (tj. žádný extrém), nám obvykle bohužel zbyly tak 2 modely - přijde mi, že největší výběr je pro úzké nebo naopak široké nohy :(. Podělím se teda o svoje poznatky ke značkám pro větší velikosti: Kars (u Maliňáku) - Fare, Boots 4 You. U Zajíčka (Táborská)- spousta Superfitů (prakticky celá jedna stěna), Boots For You, Protetika, Fare. Bezva botky (Vídeňská) - Superfity, Primigi, Fare, Protetika, DD Step. Ullmans (Pekařská) - DD Step, Essi. Balo (Masaryčka) - DPK, Fare. Žirafka - různí výrobci, ale předražená. Největší výběr mi přišel ve Vrzalce (Merhautova) a Botičkárně (Čápkova) - tam mají opravdu všechno možné, a to i v těch větších velikostech (kromě superfitů/richterů i dpk, ktr, santé, protetiky, a to všechno ostatní). Vybrat se dá i v Bezva botkách, ale je nutné přijít brzo, jak navezou kolekce, jinak zbudou superfity. Nejspokojenější s obsluhou i výběrem jsem byla ve Vrzalce. V Ullmans je opravdu nepříjemná prodavačka, v ostatních obchodech jsou prodávající ok. V Balo a Karsu nezměřili sami nohu.

djn
1. čer 2016

Žirafka - drahá
Balo, Masarykova - omezený výběr, nepříjemná obsluha
Kars - omezený výběr
Neobuto, Tržní - drahá, jen pro první krůčky
Deichmann, Baťa - pro první tři roky věku dítěte volím raději obuv ze specializované prodejny dětské obuvi. Moje požadavky převyšovaly možnosti těchto obchodů, např. vyjímatelná stélka.
Zajíček (Juliánov) - zaměřeno na úzké Superfity a Befado. Při poslední návštěvě si nás nikdo nevšímal a nebyl o nás zájem, tak už nás tam neuvidí.

Botičkárna (Čápkova) - obrovský výběr, ceny normální, bývají fronty, obsluha lehce nervozní - DOPORUČUJI
Emelli (U Leskavy) - obrovský výběr, ceny normální, bez front, obsluha perfektní - DOPORUČUJI ze všeho nejvíc

racatko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rickkki
20. říj 2016

Já jsem kupovala v Brně pro dceru v Žirafce, teď už má 35-36, tak na ni moc bot neměli posledně. Ale viděla jsem letáček na novou místní prodejnu dětské obuvi Botičkomat v Brně Medlánkách a tam jsem koukla, a mají pěkný výběr dětských bot až do velikosti 36, navíc to mám hned za rohem a nemusím daleko jet, bydlím v Brně Řečkovicích. Aspoň to není ve městě a dá se tu i zaparkovat.

Jinak dceři kupuji hlavně boty s Žirafkou např. DPK, KTR, kupuji jí i Superfity (má úžší nožičku) a především musí mít pevnou patičku, protože jí stále trochu vybočují paty.

pavla140
24. kvě 2017

Já jsem byla včera koupit první botičky pro dceru v Berušce v Brně Slatině. Je to nově otevřený obchod blízko zastávky Přemyslovo náměstí. Výběr dobrý a ceny mnohem lepší než v centru Brna, kam jsme dřív jezdili. Ještě tam paní má dětský bazárek, nějaké oblečení, ale to mě nezajímalo, sháněla jsem boty. Mají tam boty do 40, syn má 37, všude mívají jen do 35. Tak jsem ráda, že tam na něj seženu boty.

pivino
29. črc 2019

Pro první botičky jsem šla na Čápkovu, chtěla jsem slyšet rady, tipy, proste zkušenosti profíka, tam jsem byla moc příjemně překvapena. Personál ochotný, sice dost lídí, ale když jsem nebyla spokojena s barvou nebo vzorem, tak se to hned řešilo. Mají neuvěřitelný výběr 🙂, mrkněte na botickarna.cz

iulia
29. črc 2019

Ja mám zkušenosti se žirafkou, vrzalkou a botičkárnou. Když jsem kupovala synovi první botičky v roce 2015, nejvíce mi poradily prodavačky v botičkárně. Od synových 3,5 let mám pocit, že mi nutí boty, které se jim špatně prodávají. A honem honem, abychom koupili a odešli. Takže teď nakupují sportovní boty a sandály v rockpointu a ostatní jako např. superfitky přes internet.