Kam v Brně pro kvalitní dětskou obuv?

tegga
31. srp 2010

Ahoj všechny holky z Brna a okolí🙂. Mám ročního syna a pomalu se chystáme na vybírání prvních botiček. Kde jste vybírali a nakupovali vy?

majdula
31. srp 2010

Ahojky, my jsme po botickach obihali prave minuly tyden. Nejvetsi vyber maji v Zirafce http://www.zirafka.com/ jenze jsou dost drazi, botky DPK, ktere jsme pak koupili jinde, tak staly 890,- No a my je koupili v Balu dole na Masarycce za 590 😲 cili jeste o stovku levneji, nez v e-shopu. Nechapu...
Je tam sice docela protivna prodavacka, takova od rany, ale poradi dobre.
V Balu maji jeste Fare a dal nevim.
Pak jsme byli v Rozkvetu, tam maji zase Superfit. Jejich prvni boticky vyjdou tak na 1000,-
A jeste na Pekarske nahore a na Ponavce, tam maji zase Essi. Ale ty nam nesedely, Rada ma uzkou nozku.
Chce to obchodit vic kramku a zkouset, zkouset, pripadne se vratit pro ty, ktere sedely nejlepe.

veruska007
31. srp 2010

Nakupuju v Deichmannovi, nejradeji kdyz maji akce. Ted jsme koupili skvele boty za 150,-! Malymu roste noha moc rychle, nektere boty mel na sobe 5x, ostatni max. 2 mesice. Vybiram kozene, jsem spokojena, da se vybrat.

jajinka80
31. srp 2010

Essi mají ještě na Merhautove, zastávka Venhudova. Teď mi došel leták na novou prodejnu U Zajíčka, Táborská 155 (50m od zastávky Buzkova tram 13, bus 64).

bufina
31. srp 2010

Papučky na doma jsem kupovala v Balu na Masaryčce a jinak se mně osvědčily boty z Daichmana, značka Bobby shoes. Ty jsou za rozumný ceny a taky sou kvalitní. Ještě tam mají dražší značku Elefanten. A dobrý botičky mají aji u Bati.

jabluncanka
31. srp 2010

Doporučuju Bärren z Deichmannu = kožená kvalitní německá obuv
pro dětičky a celkem slušná cena okolo 550,-Kč +/- 😉

usounek25
31. srp 2010

Ahoj, my kupovali první u Batě, stály mám dojem kolem 400,- kč, byly to takové ty klasické první capáčky. Sandálky na léto jsme kupovali Essi - zamilovala jsem se do nich na první pohled, horší byl už ten druhý na cenu - 750,- Kč 😒 . No a minulý týden jsme se byli mrknout v Renu - koupili jsme tam malýmu Essi za 235,- Kč - měli výprodej, pár posledních čísel, takže jsem neváhala. Jo a Reno doporučuju - určitě se tam zajdi mrknout, měli tam Essi a ještě nějakou jejich značku, hooodně velkej výběr, větší jak u Deichmanna a u Batě, nebo aspoň mě to tak přišlo.

lucy.l
31. srp 2010

taky spokojenost s renem a výprodej tam je pořád + papučky se žirafkou zdarma

marecek4
31. srp 2010

my taky máme první botičky od Deichmanna a jsme spokojení

lucajdak
1. zář 2010

Terez něco v Baťovi, většinou bačkůrky, sandálky jsme kupovali v Kars na Ponávce, je to hned na začátku Cejlu, májí tam i celoroční, a chystám se tam i koupit zimní.Ceny kolem 600kč, ale zimná budou asi dražší.Na zimních šetřit nebudu, potřebujeme takový aby nepromokly, to je jasny 🙂 Myslím, že je to i s žirafkou🙂

katerinka.kr
29. led 2011

Ted jsem taky narazila (jak tu píše Jajinka80) na prodejnu U Zajíčka, je to na Táborské, boty mají kvalitní, ceftifikované,různé značky...a hlavně Ti tam dají informace, jsou příjemní - koupila jsem zde dobré, kvalitní boty za velmi slušnou cenu, dostala informace, jak se mám o boty starat, malému byla pořádně přeměřena noha- což si myslím je dost podstatné při výběru bot a k tomu všemu super pohodový, příjemný, profesionální přístup 😉 😉 😉 mají tam i dětský koutek 😉 😉 😉

Jinak pro úplně první botičky jsem šla na Ponávku, chtěla jsem slyšet rady, tipy, proste zkušenosti profíka, ale místo toho jsem narazila na nepříjemný personál, který se vyvracel z toho, když jsem se na něco zeptala, a když jsem chtela jinou barvu bot, tak prodavačka hodila oči v sloup, no prostě u mě osobně Ponávka nikdy více 😝 😝 😝

sunea
29. led 2011

Ja som kupovala prve botky sandalky v Zirafke, kusok od Nam. 28. rijna, ale vysli ma na 1055...bueeee (ale teda skvele, Superfit). Omnoho lacnejsie sa da kupit napr. v nejakej lekarni (napr. znacka Sante). Botky Essi maju na Merhautovej hned pri zastavke Venhudova, zn. Fare maju aj napr. v Brane k detem (maju aj web stranky). Na Ponevke sme kupovali gumacky, oproti internetu a inym obchodom stali cca 200 Kc, krasna cena. Vyber ostatnych botiek dobry, ale je tam dost maly priestor na skusanie (ked je tam viac ludi) a obsluha taka nic moc, akoby im to liezlo na nervy (cest vynimkam).

vendulka
31. led 2011

my kupujeme boty buď v žirafce na nám. 28 října, nebo v lékárně a to Santé,nebo v deichmanovi a to značku superfit, papučky v globuse a někdy se mrknu i na botky na Masaryčce v BALO,ale tam mi přijde že jsou dražší než v žirafce...

afiserova
3. zář 2011

Jestli to nemáte daleko do Husovic, tak na Rotalově ul. u parku má holka obchůdek s certifikovanýma dětskýma botama zn. Peddy od nejmenších až po č.35, tuším. Ceny jsou fakt příznivé, má prý obchod ve vlastním domě a prodává sama, takže nemá výdaje za pronájem a prodavačky a fakt je to na těch cenách dost poznat. Má e-shop i přes internet, ale odkaz asi nebudu moct vložit, tak kdyžtak přes IP...

drkaufmann
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabi12345
10. led 2012

Ahoj, já mám perfektní zkušenost s obchodem na Čápkově - BOTIČKÁRNA, je tam mimořádně milá obsluha, dětský koutek a mají kožené capáčky se žirafkou za 350,-- Kč a i jinak mají dost dobré ceny. Mají i eshop botickarna.mimishop.cz, takže můžeš mrknout a porovnat.
zdraví Gábina

gabour
10. led 2012

Na Masarykové nad Levnýma knihama. Je tam super obsluha, Kuba spokojenej, já taky. Rychle a profesionálně (z mého laického pohledu) odzkoušeno. Je to tam trošku dražší, ale aspoň mám pocit, že jsem koupila dobře. Největší spokojenost byla a je s botičkama DPK, Fare byly dost tuhý a zdálo se mi, že v nich malej blbě chodil.

lululu12
16. bře 2012

Ty jo koukám, že ten eshop botickarna.mimishop.cz má dobrej výběr a moc se mi botky líbí. Určo tam zajedu a snad i vyberu nějaké na jaro. U toho Zajíčka si to taky holky chválí, tak možná i tam 🙂. Naše první byly z Deichmana značka elefanten, ale byla na ně sleva jinak jsou dost drahé kolem 1000, ale spokojená jsem s nima byla maximálně. A měli jsme další troje. Příjde mi, že na větší děti tam mají ale malý výběr téhle značky, takže letos už se musíme poohlédnout jinde ... škoda. Ještě to Reno mně docela zaujalo, ale objet to všechno se nedá, takže myslím, že tady tihle tipy jsou super 🙂) a podle webu vyhrává zatím botičkárna. Mějte se a dobře vyberte.

nae
16. bře 2012

Prvykrat sme teraz nakupovali na botickarna.cz - obchod je na Capkovej, malicky, ale s detskym kutikom a velmi ochotnou a milou pani. Botasky Peddy v porovnani so Zirafkou lacnejsie o 200 Kc... takze som naozaj spokojna, budeme tam kupovat aj sandalky atd.

zuhur
16. bře 2012

My zatím kupujeme v Balu na Masaryčce a jsem fakt spokojení. Prodavačky jsou dámy opravdu zkušené, dobře poradí a my stejně odejdeme hned v těch prvních co nám vyzkouší 😉 Vyhovují nám botičky DPK - navíc je to česká firma, takže za mě super.

tajemna30
20. bře 2012

Jak psala majdula a zuhur, mám naprosto stejný názor, Balu na Masaryčce - značka DPK, paní sice jak už bylo psáno od rány, na můj vkus, ale je vidět že tomu rozumí. Takže my první botky v sobotu koupili tam, cena přijatelná 645,- Kč. První jsme šli do Žirafky na nám. 28. října, a tam narváno - asi tím že začalo jaro, sobota, prvni jsme museli čekat venku, a potom za ty peníze co se boty tam nabízí, bych si představovala jiný přístup. Cena bot 1200,- Kč by mi vůbec nevadila, počítali jsme s takovou cenou, ale ten přístup bych si představovala při těch cenách naprosto jiný.

twenny
20. bře 2012

Muzu se zeptat, resite tu nekdo nakup deti s ohledem na podporu klenby? Treba jak to maji boticky Sante? Syn ma 15m. doktorka nikdy nerekla, ze by melnejaky problem, nebo spis to jeste nekontrolovala. VIm ze se to resi od tri let. Ale treba jestli se takove botky nemaji radeji davat pro jistotu. Kupuji essi a befado a ani jedna bota tu podporu klenby nema. DIk

asimetria
22. bře 2012

My taky začínali v žirafce, kupovali jsme tam superfitky, ale malá má teď už trošku širší nohu. Poslední rok preferujeme ecco, lehnounký a měkký botičky, ohebná podrážka, perfektní.

kukulena
27. dub 2012

Ahojte děvčata, našla jsem super dětskou obuv v Brně Obřanech ,, VRZALKA" 😅 😅
www.vrzalka.cz
Mne překvapil velký výběr kvalitní obuvi, velice příjemná obsluha. A mé děti byly nadšené s
dětského koutku - bazén plný kuliček. Odcházela jsem s úsměvem na tváři a mé děti nechcou
chodit jinam než do VRZALKY. Jo a nejen, že jsem nakoupila zdravotní obuv, ale zároveň jsem oblekla děti do super modelů. Každý se za námi otáčí 😵. Pěkný den

pumuckl
29. dub 2012

Objevila jsem teď specializovanou prodejnu dětských botiček. Myslím, že se ta ulice jmenuje Ponávka. Je to jak je Úrazová nemocnice, je lepší jít od Cejlu asi tak 30m po levé straně. Je to za rohem od KARS prodejny s montérkama, jak je to podloubí. Mají tam ohromnej výběr botiček pro děti.

teliv
2. kvě 2012

Ahoj holky, nevíte kam se přestěhovala prodejna dětské obuvi ESSI z Merhautovy ulice v Brně? Chodili jsme tam hrozně rádi a teď jsme šli pro sandálky a prodejna je zrušená. ☹

berenika2006
11. kvě 2013

Ja nakupuju boticky vyhradne na Pekarske, super vyber, prodavacka uzasna, poradi na co davat pri nakupu boticek pozor, zmeri detem nohy a pak pusti bublinky z klauna a nakupovani jde jak po masle. 😀

podmajerska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ontogeniacz
26. únor 2015

Dětská obuv U Zajíčka, Táborská, Brno židenice 😎

hanivasi
1. bře 2015

mě kámoška poslala přes FB pozvánku na výbornou obuv v ÚJEZDĚ U BRNA. Mají tam od zítra zrovna velký výprodej veškeré obuvi - 50-80% - prej.
možná se ti pozvánka otevře, když to hodíš na net, nevím - zkus to:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020020...

jinak já tam nakupuji, nejsou to žádní vietnamci - normální boty. Teď jsem tam byla kupovat na malýho botky, a asi teda se vrátím a v akci koupím i do zásoby - prý končí a tak mají fakt velký slevy. Já toho využiji.

svendula
10. dub 2015

Prý to docela jde u Zajíčka. Ale kvalitní bota se dá relativně koupit kdekoli a známkou kvality není bohužel žirafka. Včera jsem byla v Pluspromaminky na přednášce o vývoji nožiček a bylo to hodně zajímavý. fyzioterapeut, co přednášel, radil, jak vybrat správné boty. Přece jen se u nás pořád tradují pravidla, která ve světě už neplatí. Malá už dobře samostatně chodí asi týden, takže začneme řešit botičky na ven. V merku mám Little Blue Lamb. Jsou jen přes net, ale v Pluspromaminky je zítra zadarmo osahávárna a dají se tam koupit i se slevou. Takže doufám, že vybereme. Jen se tam musí hlásit přes jejich web.