Kde koupím v Plzni kvalitní dětskou obuv?

len.z
30. srp 2010

Ahoj maminky, potřebujeme naší roční holčičce koupit kvalitní botičky a chceme nějaký kamený obchod s botkami,máte některá dobrý tip?děkuji

xkolie
30. srp 2010

My jsme kupovali botičky se žirafou v klasický obuvi, protože jinak jsem atestovaný botky nesehali nikde. Rozhodně bych nedoporučovala Reno, tam nám botičky neseděli, jsou šitý tak nějak divně a nohu ani v jedněch neměla zpevněnou. A babi malý koupila boty v CCC, nebo AAC, teď nevím a to je katastrofa, sie jsou levný, ale jsou z umělotiny, nejsou kotníčkový, sice hezky vypadají ale jinak katastrofa.

marketa137
30. srp 2010

To by mě taky zajímalo, ještě teda máme čas 😉 . chce to asi obejít a vybrat, daichman má elefant a ty jsou prý ok nebo obejít normální obuv a kouknout jaký sednou. vikimu od 18 m kupuju botičky v A3 sportu na klatovský a to byli a jsou do ted ejdiný botičky který mu na nožičce sedí 🙂 a Tomíkovi první botičky koupim nějaký se žirafou a pak nejspíš anjedem taky na Nike, adidas a pod 😉

knobloska
30. srp 2010

Ahoj, U Zvonu je prodejna s dětskou obuví, tam nakupujeme my, personál super, ale nesmí mít moc narváno.
Jinak ne každá bota se žirafkou je super a ani ne každá Elefanten botička. Já už jsem měla v ruce leccos, bohužel i přesto, že jsme kupovali kvalitní botičky ( ale bohužel ortopedicky ne úplně OK), tak má malá sešmajdané kotníky. Takže teď, po návštěvě ortopeda, už jakžtakž vím.

reynocek
30. srp 2010

Ahoj, tak já mám zatím s CCC dobré zkušenosti. Kupovali jsme tam teď prvně sandálky na léto a kupuju tam botky i sobě a zatím jsem spokojená jak s kvalitou, tak i cenou. Pak jsem okukovala tu prodejnu U Zvonu, jak píše knobloska a ještě je docela dobrá prodejna přímo jen dětské obuvi tuším, že ve Smetanových sadech - je to v té ulici, jak je konzervatoř a Studijní a věděcká knihovna, směrem ke Klatovské. Každopádně jsou i na netu, jmenují se U Stonožky a mají i věrnostní a narozeninové slevy.

evvina
31. srp 2010

Ahoj,
tak my boty kupujeme na Slovanech proti bazénu. Mají tam botičky se žirafkou a docela slušný ceny. Právě ted mají i výprodeje. A potom jsme kupovali synovi skoro do 5 let boty ve zdravotních potřebách. Za ty si zaplatíš ale vydrží dlouho jako nové.

zuzanka26
1. zář 2010

ahoj, já v Plzni koupila v té prodějně u Zvonu ( pod Kontíkem), je to tam fakt super, bačkůrky kupuju pravidelně a ty botičky mi příjdou dost kvalitní, zatím si nemůžu stěžovat. Teď jsem váhala mezi značkou Essi a Superfit, je tam výběr!!! Já takovou hledám v Praze, nic moc nemůžu najít.

niky83
1. zář 2010

My kupovali botičky i bačkůrky včera prvně v ulici B. Smetany, pod divadlem....je tam specializ. prodejna s dětskou certifikovanou obuví česká žirafa.Obrovský výběr, příjemná obsluha a hlavně tomu rozumí. Zkoukli malé nožku, jak má vysoký nárt a pak nám dali vybrat snad z 10ti párů bot a to máme hodně vysoký nárt...vybrali jsme perfektní botky za super cenu, poloviční než malý elefanty u Deichmana....budeme chodit jen do tého prodejny, kde nám i poradí na rozdíl od jiných prodejen kde si vás nikdo ani nevšimne.....

jirlen
16. dub 2011

ahoj, my kupujeme jenom v obuvi U STONOŽKY, jak píše také reynocek. mají teď super novou velkou prodejnu na Lochotíně, jak je i ten dětský bazárek. No je to tam skvělý, ten prostor, hrací koutek a ten výběr... fakt doporučuju, v Plzni nic lepšího není...

leonaxyt
18. dub 2011

Taky můžu jen a jen doporučit prodejnu za divadlem v sadech - vlastně obě dvě, jsou tam kousek od sebe dvě prodejny s dětskou "žirafovou" obuví. Anebo ještě na náměstí kousek od Cafe Felini, jak staví autobus směr Lochotín - nevim, jak se ta obuv jmenuje, ale mají tam taky certifikovaný botičky a hlavně skvěle vyškolenej personál - a velmi vstřícnej 😉.
Deichmana za sebe teda vůbec doporučit nemůžu, jedny botičky od nich malej měl a byl to omyl, když je viděli v certifikovaný obuvi, tak se dokonce zhrozili - nepevná pata, po pár dnech nošení se začaly bortit 🙄 .
Jinak mají dětský botičky ještě u Bati pod náměstím, ženská mi tvrdila, že mají "žirafu", ovšem personál pokaždý neochotnej a hlavně úplně mimo 😅 , nedokážou poradit, když si maminka neví rady.. 😖

vikki17
9. kvě 2011

Já doporučuju prodejnu u Zvonu - super výběr, kvalitní a příjemný personál. Kupujeme už druhým rokem a vždycky jsme spokojení. Narozdíl od Stonožky - katastrofa!!! Loni se nám snažili vnutit na ven botičky s podrážkou, jako mají bačkůrky a které hned promoknou, výběr měli na nic a ještě se na nás dívali skrz prsty, že malá nosí doma bačkůrky a ne kožené zavazovací capáčky...Letos jsem zkusila prodejnu na Lochotíně - prostory a dětský koutek super, ale to je asi tak všechno - nic se nezměnilo. A to nám ještě tvrdili, že sandálky se s klenbičkou nedělají, a že to není zapotřebí (my klenbu na doporučení ortopedky potřebujeme).V bačkůrkách taky nic moc výběr - to např. U Krtečka u Kauflandu, kde se na obuv vůbec nespecializují mají větší výběr... A navíc - oproti Zvonu jsou dražší!Takže i když to máme blízko, budeme dále jezdit do města ke Zvonu!

kids33
30. bře 2012

My jsme z Plzne a u nas ted otevreli novou prodejnu vylozene na detskou obuv a jako doplnek tam maji detsky textil. Na zimu jsme utratili penize za Primigi s goretexem a byli jsme moc spokojeni, kluk radil a boty drzi na rozdil od predlonskych Superfitu ktere byli jako papir Ted na jaro jsme koupili celorocni vysoke trekovky, jsou lehke a pritom maji pevny opatek. Kluk ma problemy s vytacenim chodidel, jsme dlouho cvicili Vojtovu metodu. Male jsme koupili lehke, pruzne Jonapky. Fare tam maji take ale nam nesedeli, byli moc siroke. Slibila jsem majitelce ze jim udelam reklamu protoze kazdy kdo se registruje ma na porad slevu 15% na botky coz je prima kdyz chces koupit celokozene boty. Taky tam maji zdravotni boty Ciciban, nam je poradila fyzioterapeutka kam chodime s klukem ale jeste nevime. Jsou bez chyby po vsech strankach, ale nejdrazsi boty co jsem kdy videla. Obchod se jmenuje U beranka na Klatovske tride v Plzni.

petsil
21. zář 2012

Také moc doporučuji dětskou obuv U Beránka na Klatovské třídě 26 - dnes jsme tam koupili zimní botičky a k tomu i termoprádlo - se slevou 15, resp. 20 %. Mají tam docela velký výběr, pán byl moc ochotný. Nakonec jsme také zvolili Primigi, tak snad budou dobře sloužit.

petty3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinaslo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanickaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
v_danek
5. únor 2014

Mám jednu prodejnu, kam určitě nechodit. ☹
Loni jsme naší holce koupili kozačky v prodejně Čecho-bota. Po dvou měsících se oddělil zip od podložky. Reklamace zamítnuta s odůvodněním, že u dětských bot je normální, když se po dvou měsících opotřebují. 😠
Mají boty na skladě několik let a pak se stárnoucí materiál (především svy) snadno a rychle opotřebuje.

jas_min
17. únor 2014

Ahoj, dnes jsem na základě doporučení tady z fóra nakoupila dvoje první botičky v Šafaříkových sadech (boticky.net) a potvrzuji, že obsluha je tam stále naprosto báječná - dámy jsou fakt profíci, vědí co a jak a mají trpělivost - tímto jim děkuji a vím kam budu chodit pro botky i nadále 🙂

antarres
17. únor 2014

Určitě doporučuji zdravotní potřeby, boty jsou tak o dost levnější než třeba pod divadlem a tak.....nelpím na posledním modelu, koupili jsem malé zimní Viking loˇbskou kolekci, ale rozdíl téměř 400Kč byl rozhodující při nákupu.

25ka
19. únor 2014

pre mimi som kupovala na stranske mamaja (ale budu aj na veletrhu v brne vystavovat a bude sa tam dat aj kupit osobne) alebo pre vacsie dieta v A3 a mi sme kupovali nike tie vydrzali najdlhsie u nas.