Kde kupovat bačkůrky? Případně jestli vůbec

monivo
1. lis 2011

Ráda bych se vás zeptala, kde dětem kupujete bačkůrky (obchod, značka obuvi), případně jestli vůbec bačkůrky (někdo dává sandálky). Pěkné bačkůrky má DPK, ale ta cena 😕 Předem děkuji za odpovědi 🙂

zanet2009
1. lis 2011

Já kupuju v klasickém kamenném obchodě s obuví. Bačkůrky mě stojí vždy kolem 160,-Kč 😉

mamkamarketa
1. lis 2011

ve skolce ma sandalky (vetsinou ecco) je fakt,ze stoji kolem 800,- ale zase mi to prijde mnohem lepsi pro nozicku,nez obyc backory....doma vetsinou lita bos

kaleilah
1. lis 2011

Deichman. Velký výběr, a hlvně skoro všechny klasické bačkůrky mají vevnitř tu podrážku jakoby rozpůlenou, je to tvrdý a podle mě to škrábě, v deichmanu jsou vnitřky hezky tvarované a v jednom kuse

danca82
1. lis 2011

Kupuji bačkůrky befado, nejradši ty na přezku. Malý má vysoký nárt a jiné mu nesedí. Zatím v kamenném obchodě, ale teď nám ho zrušili, tak se poohlížím na netu. Stojí okolo 240,- Kč

apollo11
1. lis 2011

No mame DPK, namlouvam si, ze jsou o neco lepsi nez ty levnejsi, ale tezko rict. Sandalky jsou uz palka 😉 Hezky backurky dela jeste FARE a cenove jsou o neco lepsi nez ty DPK, tak je chci priste zkusit.

zako
1. lis 2011

my máme od Bati, takové ty "klasické" na přezku...nebo chodí v sandálkách-ty jsou od firmy Santé

pajapoj
1. lis 2011

Kupuju u nás v obuvi tyhle: http://detskaobuv.oblibene.cz/4300-backory-bare... nosí je odmala a zatím spokojenost

snad to není jako reklama ten odkaz

j.kriv
1. lis 2011

My máme sandálky fare, klasické bačkůrky jsem koupila, ale měla je tak 5x...nedoporučují se 😝

luciebx
1. lis 2011

my kupujeme backurky v obchode.. mame jednu polskou znacku a jsou fakt super ze mam nakoupeny dalsi 3 velikosti.. ted si nevzpomenu na znacku mam 18 velikost ve svem bazarku na prodej

coxa
1. lis 2011

Oba kluci mají a měli vždycky jen sandálky - Essi

lucy222
1. lis 2011

No, my máme první botičky a jsou to botky od DPK, ale ne bačkůrky - prostě normální kožené botky s pevným kotníkem. Byly nám doporučeny jako "nej", tak jsme je vzali 😉 škoda, že si je malá sundavá 😅

denousek
1. lis 2011

kupuju na mimibazaru a nejčastěji značku befado

sichatka
1. lis 2011

@monivo - kupuji bačkůrky od české firmy HP Čechtín (většinou sháním přes net) - atest žirafy, cena kolem 120,- Kč + poštovné. Bacha - prodávají napodobeniny tohoto výrobce (stejná látka), jsou vyrobené v Číne,uvnitř jsou rozpůlené a dá se vyndat vložka - což je špatné. U Čechtína máš záruku českého výrobce a ceny lidové. Já kupuji dětem bačkory každého půl roku a nechce se mi dávat za bačkůrky 800,-, když je mají na chvilku.

weri1
1. lis 2011

malej měl jednou bačkůrky, český výrobce béďa obuv za 275,- teď máme sandálky, dál nevím co plánuji 🙂

hojda
1. lis 2011

Tak my začínali taky v sandálkách, když si vezmu cenu bačkůrek DPK a sandálků, tak to zase tak velký rozdíl není a ty sandálky na nože sedí určitě lépe. Ve 2,5 letech jsem koupila poprvé bačkůrky, protože už se mi doma zouvá a je víc bos než v botičkách, tak už je to fakt luxus kupovat sandálky, které se mi tu budou válet, ale u těch prvních botiček bych fakt nešetřila.

nany123
1. lis 2011

Mame Fare a spokojenost 🙂

ardila
1. lis 2011

Bačkůrky jsem nikdy nekupovala a ani to neplánuju. Na doma má jedině kožené capáčky..

zabinka88
1. lis 2011

za mě určitě sandálky např.superfit,bačkůrky mi moc vhodné nepřijdou a ani mi je pro malého v obchodě nedoporučovali

jmisa
2. lis 2011

My kupujem na doma domácí boty od Befado na přezku, ale syn chodí stejno bosky, takže to má spíš do herny apod. Na podzim vždy donosí sandálky a pak koupíme tyhle přezkáče.
http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/110817/11/b4742214...

kacab
2. lis 2011

Dokud byly děti malinké tak textilní zdravotnické bačkory s certifikátem žirafy... oba ale mají plochou nožku, takže dcerka do školky Fare sandále s páskem na patě a tvarovanou stélkou a synek má vydrbané klasické sandály z léta, taky z lékárny a tvarované... Obecně se snažím, aby boty měly kvalitní...

neu.sona
2. lis 2011

Náš Maty začal chodit hrozně po špičkách, tak jsem to řešila s naší mudr. a ta jednoznačně říkala, že to některý děti dělají kvůli papučkám. Že nejsou pro děti moc vhodné. Takže jsme přešli na sandálky. Měli jsme fare, superfit, sante a teď máme primigi. Dobře mu větrají nohu a chození po špičkách úplně zmizelo.
Ale samozřejmě, že záleží dítě od dítěte. Každé je jiné. Ale vím, že dalšímu budu dávat taky na doma sandálky, bačkůrky ne.

lucmart
Autor odpověď smazal
Zobraz
andelka
2. lis 2011

Já jsem dneska koupila v lékárně Fare - měli jsme Fare i první kožené botičky. Tyhlety má nadoma, na ven už zimní.

ismail
2. lis 2011

Mame sandalky superfity a spokojenost

befado
Odpověď byla odstraněná
Zobraz