Kde v Brně a jaké koupit první botky?

krmv
6. bře 2014

Poradite kde a na co se zamerit pri koupi prvnich boticek? A kde sezenu takovy ty gumovetnavleky na boty aby nebyli okopane boticky.

gosa22
6. bře 2014

dobrá značka je FARE, kvalitní botky za trošku vyšší ceny, ale je to dobrá investice, nevím, zda ji v Brně najdete, ale dá se sehnat i v menších městech, první botky by měly mít hlavně pevnou patičku, lepší je na pásek na zapínání (ne suchý zip, může se odlepovat), nepříliš tvrdá podešev (bolí z nich nožky), pozor na levné botky z řetězců, mívají "hubenou" podrážku, neprodyšné (potí se pak nožičky) a příliš měkké boky (nožička v nich lítá)...na okopávání se ani nezaměřujte, návleky vypadají zvláštně, stejně nožka brzy povyroste a půjdete pro nové 😉

lv
7. bře 2014

fare, befado..okope, vyhodíš..

riakuk
8. bře 2014

Já svým dětem kupuji boty od značky Protetika (především v lékárně) a bačkůrky Fare nebo Pegres (oboje jsou české značky) - výběr barev a stylů ( otevřené, zavřené, sychý zip, ...). Jsem naprosto spokojená a dcery také.

clare01
17. bře 2014

@krmv Ahojky, my už nějakou dobu chodíme v Brně pro botičky k Lužánkám. Je to obuv Žirafka kousek od sanitek na
nám. 28.října.
Mají tam právě jak návleky na boty proti okopání, tak super poradenství ohledně obouvání, prvních botiček, změří nohu, no prostě skvělý. Když jsem byla v jiných obchodech, tak jsem se v tom plácala sama a s velikostí pomůže málokdo, je jim to jedno. Takže už chodím jedině tam a vždycky spokojená. Jenom parkování je tam hrozný, to vždycky zuřím,ale i tak mi to stojí za ten klid, že máme dobré boty.
Tak štastné pořízení 🙂

krmv
autor
20. dub 2014

@clare01. To je teda kousek od sanitek jak vyjizdi? Nazev prosim nevite? A jake znacky tam maji ja bych asi radsi ceskou znacku.dekuji

krmv
autor
20. dub 2014

Poradite kde jeste v lekarne maji vyber boticek v Brne. Ja byla ve dvou a zadny vyber a jen ke kotnikum nizke.

clare01
29. dub 2014

@krmv Omlouvám se za zpožděnou odpověd. Ten obchod se jemnuje Žirafka zdravá dětská obuv a je to nám. 28.října č.17 ,na stejné straně jako sanitky cca 200m směrem na ulici Drobného k lužánkám.
Už mají vystavené sandálky, tak tam brzo valíme, snad už to hezký počasí vydrží.
Jinak v lékárnách je to nic moc, nikdy neporadí pořádně, nejsou na to školení, je jim to fuk, mají to jako
doplňkový sortiment a spíš jsou z toho otrávení, zdržuje je to. Tohle je moje zkušenost, mám kamarádky co v lékárně pracují.

miselinek
24. črc 2014

@riakuk ahoj mohla bych se prosim zeptat,kde se daji koupit ty backurky?reno atd.vsechny papucky jsou uvnitr rovne jak deska ro tak ma byt?dekuji

katyxq
24. črc 2014

@miselinek ano, botičky nemají mít tvarovanou stélku - https://www.modrykonik.cz/detske-boty

miselinek
24. črc 2014

@katyxq moc dekuji za odkaz!

riakuk
30. črc 2014

Jak už jsem psala, kupuji je v lékárně nebo v malém obchůdku. Jsem z Frýdlantu, takže tady jiné možnosti nejsou. Spíš než velké obchody s obuví, vyhledávejte ty menší nebo zkuste lékárny.