Kde v Brne kúpiť detské topánky?

veroni87
15. led 2013

Milé mamičky, poradili by ste mi či odporučili kde v Brne sa dajú kúpiť kvalitné detské topánočky. Bývame tu krátko a nemám prejdené celé mesto tak by mi nejaké tipy padli vhod. Ďakujem 🙂

veruska007
15. led 2013

Obchody se Žirafkou jsou např. na Merhautové ul. (tam jsou hned dva, jeden vlevo - kousek za ZŠ, druhý o zastávku nebo dvě výš, vpravo). Další je kousek od Gaute centra - mezi Moravským náměstím a Antonínskou. Další je potom někde v Králově poli, plus minus okolo zastávky Jungmannova. Kvalitní dětské botičky prodávají i na Ponávce - kousek naproti bazénu, vedle úrazovky. Já většinou kupuju boty v Renu (Vídeňská ulice, Interspar), u Bati (v centru nebo v hypermarketech snad všude) nebo u Deichmanna (Vaňkovka, NC Kr. Pole aj.).

aknavis
15. led 2013

@veroni87 a nebo jeste v obuvi v Aldiane u semilassa, tam mivaji vetsinou par kusu z lonske kolekce za fajn ceny

veroni87
autor
17. led 2013

@veruska007
@aknavis Ďakujem pekne za rady, niečo vyberieme a pôjdeme pozrieť 🙂

klara.jas
1. bře 2013

Dětská obuv u zajíčka v Židenicích na Táborské (žirafkové boty): prodejna specializovaná na zdravotně nezávadnou certifikovanou dětskou obuv českých výrobců: Béďa obuv, FARE, Pegres, KTR, ESSI, HP Čechtín a rakouský SUPERFIT

Žirafka na nám.28.října: Boty v prodejně Žirafka jsou převážně od českých výrobců mj. D.P.K., Fare, Pegres, Santé, Beďa obuv, KTR a dalších.

Na Pekařské, ale tam nevím, jak se to jmenuje, známá tam chodí pro Essi.

Často bývá na výběr i v lékárnách - buď zdravotní nebo ty typické české značky..

podmajerska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz