Kupujeme boty Peddy. S jakou značkou jste spokojené?

hancas
8. kvě 2009

ahojky maminky,míme botičky peddy a jsm i nejsem s něma spokojená,jsou pevné,ale našim drobrčkům se potí noha a tak nám barví ponožečky a za druhé mě štve že s rychle okopala vrchní kůže.jinak ok,jaký máte vy názor na botičky a s jakou značkou jste a nejste spokojené.Díky

bufik
8. kvě 2009

Ahojky,tak my jsme koupili botičky Peddy jednou a po 3dnech jsme je šli reklamovat,protože se začala vydrolovat povrchová vrstva.. ☹ Bez problémů nám do týdne vrátili peníze..Možná jsme natrefili na nekvalitní kousek,ale už bych asi do této značky nešla...i když vzhledově mají botičky moc hezké.Jejich kvalita mně nepřesvědčila.Kupujeme botky Pegres a Fare a zatím naprostá spokojenost.. 😉

hancas
autor
8. kvě 2009

já je chtěla taks reklamovat a prodavačka mi prostě řekla že mi to nevemou,protože to je mechanická vada,že prej jak chodí tak škrutají a to prostě není eklamace,boty 600,stare cca 1,5 měsíce vypadají jak kdyby jsme je měli rok.

bufik
8. kvě 2009

No ty naše tak vypadaly po třech dnech nošení.....Normálně bych tam zašla a trošku přitvrdila,ať to pošlou výrobci k posouzení...Za takové peníze přece musí ty botky něco vydržet....

hancas
autor
8. kvě 2009

já nejsem té povahy abych se s někim soudila....prostě jsem tam te babě řekla že b ty boty měli něco vydržet a že příšt ějdeme do jiného obchodu,ale kde nakoupit dobře???v dětské obuvi???mají tam sice drahé ake kvalitní??

bufik
8. kvě 2009

No já právě taky ne,ale ty tři dny mi připadaly dost málo,na boty za 490Kč!Prodavačka protestovala a nakonec že tam ty boty pošle,ale že to stejně neuznají... a ejhle..do týdne jsme měli peníze...Fakt bych kupovala ověřené značky...nakupujeme už jen ve specializovaném obchodě,kde mají jen dětské botičky a fakt nám vždycky dobře poradí a věnují se nám...Jsou to sice někdy pálky,ale myslím,že na botech a zvlášť pro malé děti,by se nemělo šetřit..i když chápu,že u Vás je do dvojitě... 😉

lentilka11
8. kvě 2009

také nám boty zevnitř barví..
když jsem je kupovala, tvrdila prodavačka, že mají atest "něco jako žirafa", ale když jsem doma prošla net, nic takového jsem nenašla (nenašla jsem skoro ani tu značku 😀 )

hancas
autor
9. kvě 2009

já vím že jsou tstované slonem a to je stejné jako žirafa,tak nevím,no prostě nejsem spokojená,ted jsem jim koupila sandálky a uvidíme ztím jsou ok,nějaká značka kiddies,nebo keddis něco tak stáli 400,- a jsoou test,žirafou.

kalu
9. kvě 2009

Ahoj, tak mi máme podobný problém s žirafkovými botičkami DPK. Tuhle značku kupujeme od prvních botiček, a vždycky byla spokojenost, ale teď ty poslední vypadaly po 3 dnech nošení jako boty po dvou letech. Odloupaná vrchní vrstva kůže, popraskané, obarvené od trávy dozelena, děs běs- také nám bylo řečeno, že je to mechanická závada a na to se reklamace nevztahuje.

pavlinka3
10. kvě 2009

já reklamuju kožený sandálky, který stály skoro 700,- 😠 malej má zničený dvoje ponožky a poškrábanou nohu od suchýho zipu - prej se prodavačce ještě nestalo, že by někdo tak kvalitní boty reklamoval 😠 😠 suchý zip byl totiž až do kraje pásku a jak malej chodil, tak si to dřel nejdříve o ponožku a nakonec měl až proužek kůže červenej, tak jsem tam vlítla a jsem zvědavá, co s tím udělají 😔

raculka
10. kvě 2009

Tak se musím přidat také s negativní zkušeností se značkou Peddy. Vždycky jsem kupovala klasické kotníčkovky se žirafkou-od českých firem DPK, Pegres nebo Essi a spokojenost. Ale chtěla jsem lehčí a sportovní na hřiště, tak jsem zkusila botasky Peddy a jsem naštvaná. Přesně jak píše hancas, vršek se nám po pár dnech očutal a jak jezdí na motorce, tak jsou prodřené, že tam má díru.Na reklamaci to prodavačka nevzala, že to je prodřené od betonu. Taky nemám nervy se dohadovat, vím, že od motorky se botky dost ničí, ale máme botek víc a žádné se nezničily takhle rychle,ani od té motorky(asi po 14 dnech).Přece by ta guma měla něco vydržet.... 😒
Na to že stály skoro 700 je to dost drahá sranda, takže už od téhle firmy boty nekoupím. Taky mě naštvalo, že prodavačka mi tvrdila, že to je česká výroba a jsou atestované. Sice je tam obrázek slona, ale opravdu ten pravý český atest má jen snad ta žirafa. A česká výroba to asi taky nebude, nikde na netu ani na krabici to nepíšou, je to jen český dovozce. Takže zase asi výroba někde v číně 😠

pavlinka-co máte za značku sandálků ?

hancas
autor
10. kvě 2009

vše je vyrobeno v číně,ale některé boty ok a některé ko,prostě Peddy už ne ale ten styl botu...se mi moc líbí,ale prostě mě to naštvalo po pár dnech jak kdybyb jsme je měli rok

zusma
10. kvě 2009

Holky a kde jste ty peddy botičky kupovaly? Kde se prodávají? Já je nikde neviděla. Abych se jim kdyžtak vyhnula.

hancas
autor
10. kvě 2009

v olympii v obcodě KCS

lena27
10. kvě 2009

my máme už asi čtvrté boty od Bati a velká spokojenost. a hlavně nedělají problémy s reklamacemi

natalien
10. kvě 2009

My jsme měli jedny botičky Peddy a naprostá spokojenost, sice Nellince rychle vyrostla nožka, že si je moc neužila, ale mě se zdáli v pohodě 😅 😵 Kupovali jsme je v obchodě se sport. potřebami.

pavlinka3
11. kvě 2009
pavlinka3
11. kvě 2009

tak mi zrovna dneska volali z krámu, že mi ty boty opravili....no to jsem zvědavá, co s tím udělali....až se malej vyspí, tak tam pojedeme a snad jim to nehodíme na hlavu znova 😅

romana29
11. čer 2010

já už do Peddy asi nepůjdu - zimní boty o.k., ty vydržely - no proč asi, protože se moc nepoužívaly, že jo 😀 , kam lozit v zimě, když mrzne jak potvora 🙂
Tady u nás mají obchůdek, kde je prodávají - jarní během měsíce šílená díra na botaskách - samozřejmě jezdí na odrážedle, chodí atd., ale opravdu hodně rychle zničený. Koupila jsem mu tam teď v pondělí tenisky na suchý zip, už včera! se kolem dírek, kde se dává suchý zip díry...250 Kč v prčicích..jak se tam zase někdy budu chtít podívat, tak si to radši odpustím.....
Kamarádce se stalo to samé, takže říkala, že Peddy už nikdy.
Reklamaci jsem ani nezkoušela, samozřejmě by ji jako většině vám neuznali - prostě jsou opotřebované....že je to po pár dnech či týdnech už nikoho nezajímá.

kalerat
15. čer 2010

Ahoj,

tak jsme koupili synovi boty peddy a teda za sebe můžu říct, že už nikdy více. Jedny půjdu reklamovat, začal se odlepovat lem kolem boty. Snad to uznají. Jsem dost naštvaná, protože jsem si myslela, že je to docela dobrá značka, ale spetla jsem se ☹
Jaké máte zkušenosti vy?

monaberuska1
3. zář 2010

máme botičky peddy a jsme moc spokojený 🙂 nemůžuž si stěžovat 🙂

karolinka84
17. únor 2012

Ahoj holky,
🙂 já poslední 2 roky nakupuji přes eshop www.arno.cz. Je to moc spolehlivý internetový obchod s kamennou prodejnou na okraji Zlína. Majitelé jsou moc ochotní, rádi botičky přeměří a doporučí. Nabízí hlavně české výrobce a boty s certifikátem Žirafa. Mají jak Peddy, tak i jiné české značky, tak mrkněte. Karolína N. 😀

dokec
26. lis 2012

Děťátku jsem koupil tyto boty a jsou super !!!!!
http://www.svetbot.cz/930-lk-trainer-4-cf-i-bil...

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adelinka1981
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sharkkya
30. dub 2013

Peddy nic moc kvalitou, snazila jsem se z bot essi prejit na jine krapet levnejsi, ale neuspeli jsme - essi u nas vyhrava, vyborna, kvalitni atestovana obuv, jeste obcas koupime sante a na zjmu demar kids gumaky - jsou k nezaplaceni.

mirqa
6. čer 2013

Ahoj,
take mam zlou zkusenost s Peddy. Loni v rijnu jsem koupila snehurky pro 2 roc. holcicku a letos v breznu jsem zjistila, ze ma prasklou podrazku na pate. (mozna vychozenou)
Prodavacka mi rekla, ze to je chyba chuze, ale ze mi je vezme na reklamaci.
Vyreklamovali mi je tak, že patu podlepili jinou podrazkou - jinej barvy. Teď to vypada otresne. 😠 Stáli vyše 700Kč, vydrželi ani ne půl roku, protože mala je začala nosit až v prosinci a do března. A oni tam nalepov " zaplatu". Jeste prodavacka mi rekne, ze ucel to splnuje - nebudou promokat. A estetika to je jina vec. ☹
Tak chci zavolat, kde tu reklamaci vyrizovali (Term, Slapanice), ale na netu jsem zjistili, ze nejsou vyrobci! jenom velkoobchod. Uvidím, jak poridim.
Peddy uz nechci videt!! Kupujeme jeste Fare, ty jsou kožene, pohodlne, kvalitne, mala je nosila loni na podzim a jeste ted kdyz jsou ty deste a drzi. A nevidim velke znamky opotrebovani a to je dokonce nosi i na hriste.

natalkakoralka
1. črc 2013

Ahoj, našemu malýmu už jsou 4 roky, za tu dobu jsme do bot investovali hodně peněz a zkušenosti byly různé. Peddy se nám moc nezamlouvaly, koupili jsme je jen tuším jednou. Nyní jsme nejvíce spokojeni s prestizkami, které mají i certifikát s žirafkou 🙂 Např. tady http://moleda.cz/category.php?id_category=4

podmajerska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
demca88
7. zář 2013

Ahoj, ja kupuji botičky od české firmy Jonap a jsou super!!! Certifikát mají také.

hadriena
1. črc 2014

Ahoj, jsem líná zakládat nové vlákno, tak to dám zde. Do zítra je na německých stránkách www.vivobarefoot.de sleva 30% na všechno (i na už zlevněné zboží). Při objednávce je potřeba zadat slevový kód SAVE30. A posílají zadarmo nad 100 eur. Já si chci koupit balerínky, možná nějaké pro malého. Přidá se někdo?