Kupujete dětem boty jen ve speciálkách na dětskou obuv?

drosea
6. bře 2016

Kupujete dětem boty jen ve speciálkách na dětskou obuv a certifikovanou? A nebo třeba i v nějakém sportu- např. Sportisimo. Koukala jsem a mají tam docela pěkné a vypadají kvalitně, propracovaně, já si tam boty kupuji a nemůžu si stěžovat, ale nevim, jak je to s dětskou obuví. Zatím jsem kupovala jen ve speciálkách pro děti, ale ty ceny se šplhají čím dál tím k větším výškám, a třeba konkrétně v tom Sportisimu se dají membránové boty sehnat o polovinu levněji.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
vercasindel
27. čer 2017

@katkaajirka dekuji.,,mam usite capacky dadoos,ale teda moc nesedi,pani moc ochotna,posilala jsen fotky a pry by portmtrebovala vystuzit patu...at je pevnejsi.v ov jsem se na ten obchod koukala,maji tam barwfood sandalky pro zacinajici...ale ty co se mi libi jen cislo 23

lucasice
15. srp 2019
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

Já teda hodně malé objednávám boty přes internet, nejčastěji na Different.cz. Je to pro mě nejpohodlnější, protože s malou se někam vypravit je peklo...

zelenaesmolda
15. srp 2019

@loafeer
tak v Deichmannu bych boty nekoupila,to jsou nehorazne sunty

terkavil
26. srp 2019
Uživatel terkavil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkavil.

Dobrý den. Já teď hodně kupuji boty pro malé tu https://www.forsize.cz/
Ty ''sportovní'' mi přijdou dobré. Dobře drží nožičku, jsou pevné a tady za super ceny..

alishkaaa
29. zář 2020

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s botami značky Sprox? U nás otevřeli nový obchod s obuví, narazila jsem tam na zimní boty pro dvouletou dcerku, celkem se mi líbily, ale tuhle značku vůbec neznám, tak abych se nenapálila.... Máte někdo doma?