Kvalitní sněhule. Máte tip?

slavistka
22. říj 2009

Ahojte,začala jsme shánět sněhule a teda na nic moc jsem nenarazila,mají je akorát Vietnamci a v Deichmanu taky vypadali dost divne..Chtela jsme z gumovou špicí,aby fakt nepromokli.Značky jako Essi,Fare,Sante apod snehule nedelaji,že?Mamé už zimní botičky od Essi,ale myslím,že sněhem by časem promokli..Nemate nějaké tipy?Díky.

neu.sona
10. zář 2011

@crca mně přijdou šíleně robustní :(. já bych do nich asi nešla. ale na živo asi vypadají jinak, tak je zkus najít a uvidíš.

crca
10. zář 2011

@neu.sona no právě že mě taky příjdou robustní a neumím si moc představit jak by v tom lezli ve sněhu 😒 proto jsem chtěla nějakou radu 😀 Viděla jsem je už loni,jiný druh(respektive barva a tak),ale to jsem nevěděla,že jsou to oni,teď jsem je našla a jsou to taky Demarky a loni jsem je nebrala,nemluvě o tom,že máme právě hubené nožičky a bojím se aby jim drželi na noze 😒 Už jsem vykoukaná z těch všech bot a cen a nejdřív zkusím objet pár obuví a uvidím-díky 😉 trochu jsi mě utvrdila v mém myšlení 😉

map07
22. zář 2011

holky, co tak vím, tak Demar sice fajn, ale když je měli děti dýl na nožičce, tak prý pak měly i studené nohy, ne že by protékaly, to rozhodně ne, ale nehřály. Tak nevím, já je původně chtěla taky do sněhu a tak, ale tohle jsem se dočetla a slyšela, tak přemýšlím jaké koupit jiné, jestli raději nezvolit jedny opravdu kvalitní, které by byly na běžné nošení i do sněhu, spadeno mám na Superfitky nebo Fare, jen ta cena mě děsí, ale když budu kupovat dvoje, tak jsem stejně skoro na té samé částce. Co myslíte, stačily by jedny kvalitní a nekupovat sněhule?

mamkamarketa
22. zář 2011

nectu celou diskuzi,ale nejteplejsi boty jsou Vikingy 🙂 mame s nimi skvelou zkusenost. letos sme je take koupili 😵

mamkamarketa
22. zář 2011

@map07 superfity nejsou tolik teple. uprimne me desne jako znacka zklamaly. ja celkove koupila 2 boty od superfit a uz nikdy viiice 🙄

brusinka.pusinka
22. zář 2011

my už podruhé jdeme do této značky loni se skvěle osvědčili a malá v nich vychodila skoro celou zimu 😉 kupovali jsme v kamenném obchodě u nás kde je paní nechává dovážet 😉 http://www.boty-detske.cz/produkty/zimni-obuv/d...
a jěště k tomu jsme měli klasické gorotexky 😉

vojtisek2007
23. zář 2011

my měli tyhle loni (kluk modrý, holka růžový), letos jim ještě jsou, tak počkám a budeme dokupovat asi počítám v lednu, se jim teď zastavil růst nožek 🙂 - a nemůžu si je vynachválit, nepromokli, malý měli teplou nožku když jí zuli, vydrželi denno-denní nápor ve školce, k tomu jsme měli ještě jedny kotníčkový
http://www.boty-detske.cz/produkty/zimni-obuv/d...
@brusinka.pusinka - jsme se shodli 😀 😀 😀 😀 , v tomhle obchůdku nakupuju strašně ráda...teď nám právě odtud dorazily podzimní botky 🙂

neu.sona
23. zář 2011

@mamkamarketa opravdu jsou tak teplé? my je teda nikdy neměli, ale uvažuju nad nima. trošku mi vadí, že nejsou tak vysoké jako superfitky :(.

mamkamarketa
23. zář 2011

@neu.sona jsou fakt teple (delaji je severani) me neprijdou nizke. superfity me osobne opravdu zklamaly. i prodavacky potvrdily,ze superfity jsou do mirnejsi zimy a vikingy do mrazu 😉 mam s nimi jen tu nejlepsi zkusenost a navic jsou sirsi,takze se tam ditko lepe obouva 😉

neu.sona
23. zář 2011

@mamkamarketa my do nich asi fakt půjdeme :o). A jaké máte? Mně se líbí tyhle dvoje http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska/zimni-... a http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska/zimni-... tak se musím rozhodnout.

mamkamarketa
23. zář 2011

@neu.sona my sme meli loni i letos ty druhe-ty tmave modre. dalsi vec,co se mi libi,ze se da vyndat vlozka a pomerit nozicka, o kolik vyrostla. urcite bez do nich, nebudes zklamana 😉 pokud budete hodne venku,tak se vyplati koupit jedny poradny boty nez obyc snehule a naky zimni 😉 muj nazor

neu.sona
23. zář 2011

@mamkamarketa no já přemýšlele jen nad těma vikingama nebo superfitama. loni jsme právě měli superfitky a měl studenou nohu :(. malýmu nekupuju nějaký nekvalitní boty. on má problémy s nehtíkama a ještě aby měl problémy s nožičkama bych asi nepřežila. každopádně díky za radu 🙂.

neu.sona
24. zář 2011

@mamkamarketa a můžu se ještě zeptat jakou máte velikost? já je budu asi objednávat přes net a potřebujeme tak 17,5 cm.

mamkamarketa
24. zář 2011

@neu.sona superfity nejsou teple,syn mel taky ledovou nohu. loni mel syn 24 a letos 26. a odkud jsi? nemas moznost je vyzkouset? http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/viki...
my kupujeme boty v prazke pobocce 😉
17,5 to bude tak 28,teda to ma velikou nozku. synovi budou za 2 mesice 3 roky a ma 26tky 😅

map07
26. zář 2011

ty jo, tak to si mě mamkamarketa docela rozhodila, já zase všude čtu se Superfity nejlepší spokojenost, ono taky záleží na modelu a prý taky hodně co se do těch goretexových bot nosí za ponožky a punčocháče, když jim dáte bavlněný, tak to nesplní funkci, tak já nevím, Vikingy mají u nás taky, tak se na to podívám, už jsem po nich pokukovala, protože mají hezky udělanou tu špičku, ale prostě nějak víc spokojenosti jsem našla se superfity. Apr. - boty-detske.cz já už ne, vzala jsem malýmu na jaro od nich sportovní jakože druhé na zahradu, písek (na běžné máme Santé) a katastrofa, to tam psali bůhví co, bota se za chvíli vytáhla a nejvíc mě pak dostalo, když jsem zjistila, že je kdysi prodávali v Lidlu a oni je tam vystavují za větší peníze a vychvalují jako kdyby to mělo bůhví co, takže od teď už jen osvědčené značky a nejprve botu prohlédnout, toť jen můj názor

dana3262
26. zář 2011

@mamkamarketa ahoj! Porad mi prosim, jake jste koupili? Vikingy, jaký typ? Díky
a na netu nebo v krame? Kdyby na netu, posles prosim odkaz?

mamkamarketa
26. zář 2011

koukam,ze ses z prahy- mrkni na www.detskeboty.cz maji obchod v holesovicich. maji velky vyber a musim rict,ze jsou velmi ochotni! zimni jeste nemaji . teda maji,ale objednas si je (zdarma) na netu a oni je poslou na kram,tam je vyzkousis a bud si je vezmes nebo ne. takhle sme pred 14 dny kupovali ty Vikingy 😉

judit22
26. zář 2011

Ahoj, máte někdo zkušenosti se zimníma botičkama ecco??

mamkamarketa
26. zář 2011

@map07 ja kupuju boty na www.detskeboty.cz 😉 superfity nejsou opravdu boty do mrazu, to ti potvrdi i prodavacky. zkus se mrknout na ostani diskuze drtiva vetsina maminek pise,ze v superfitech melo dite studenou nohu. Jasny,pokud mas rocni dite,co 10 minut jde a pak se veze zabalene ve fusaku,je to o nicem jinem,ale pokud denno denne dite se brodi puldne ve snehu,tak je fakt potreba poradne teply botky 😉

judit22
26. zář 2011

My jsme tedy měli superfity celou loňskou zimu, nedávala jsem ani teplou ponožku a Ondra neměl nožičku ani jednou studenou, tak nevím, možná záleží na typu.

mamkamarketa
26. zář 2011

@judit22 tak je syn asi zmrzlinka po me 😅 pac ten mel totalne ledovy nohy 😖

dana3262
28. zář 2011

@mamkamarketa dík! A jaký jste tedy koupili? vubec nevim jaky vybrat. Vyssi x nizsi, suchace..atd?

smardik
28. zář 2011

@judit22 dík potěšila jsi mě, já už mám právě superfit koupené-pro mladšího syna a jak jsem to tu četla že je dětem zima začla jsem se bát

judit22
28. zář 2011

@smardik Já je mám na letošek znovu, ty vyšší, na tři suché zipy, jsou i teplejší než ty co jsme měli loni, takže se opravdu nebojim. K tomu mam i na střídání nošené Vikingy, tak jsem zvědavá na rozdíl.

smardik
28. zář 2011

@judit22 to jsi mě uklidnila, já vzala tyhle http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska/zimni-...

jmisa
28. zář 2011

Já vzala tyhle
http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/supe...

Vloni jsme měli taky Superfitky, vlastně jedeme v nich celoročně a byla jsem spokojená. Syn nosil normální ponožku - punčochu a studené nohy neměl ani v těch největších mrazech. Navíc nám nic neprovlhlo ani v marastu tady v Praze nebo ve sněhu, když náhodou byl.

judit22
28. zář 2011

My máme tyhle na letošek, přece jen už jde Ondra do školky, tak radši na sucháč

http://www.detskeboty.cz/detske-zimni-boty/supe...

judit22
28. zář 2011

@smardik tyhle hodně podobné jsme měli loni a super 🙂

smardik
28. zář 2011

@judit22 super 🙂 🙂 starší má teda jiné, levnější. on nemá rád sníh a loni vůbec nechodil, byl jen v kočáru takže má levnější s kožíškem, snad budou dobré obojí

map07
28. zář 2011

judit22 to jsi mě taky potěšila 🙂 mě se ty superfitky fakt líbí, bydlíme sice na malém městě, takže občas sníh na ulicích hrozí, tak chci pro něj teplé botičky, ale zase je fakt, že čekám v lednu další prtě, tak toho letošní zimu tak moc nenalítáme 😝 A hlavně se mi zdá přijatelná ta cena okolo tisícovky. My nakupujeme e-detska-obuv.cz , je to kousek od nás v Berouně, takže si je tam pojedeme rovnou vyzkoušet. Ještě co říkáte na Peddy? Jasně, je to někde jinde, ale taky i cenově, tak by mě zajímaly názory na jejich botičky. Přeci jen za chvíli bude další dítě a pak dvoje nové boty každých pár měsíců bude záhul 😝