Kvalitní sněhule. Máte tip?

slavistka
22. říj 2009

Ahojte,začala jsme shánět sněhule a teda na nic moc jsem nenarazila,mají je akorát Vietnamci a v Deichmanu taky vypadali dost divne..Chtela jsme z gumovou špicí,aby fakt nepromokli.Značky jako Essi,Fare,Sante apod snehule nedelaji,že?Mamé už zimní botičky od Essi,ale myslím,že sněhem by časem promokli..Nemate nějaké tipy?Díky.

kaleilah
22. říj 2009

slavi a zkoušela jsi třeba sport?

kubinkov
22. říj 2009

Docela pěkné jsem viděla v Reno. Spodní část gumová, horní textil a uvnitř kožíšek. Stály 540,-.

martas123
22. říj 2009

Měli jsme na loňskou zimu pro dceru sněhulky Adidas Snowplay a nemůžu si je vynachválit 🙂 Letos je zatím v její velikosti nemůžu sehnat. 😝 Nevím jakou velikost potřebujete vy, ale zkuste mrknout na MMB. 😉

musko
22. říj 2009

Tie z Deichmana sú ale super, my sme ich mali minulú zimu a pohoda. Kúpila som k tomu impregnáciu a vydržali celú zimu, ani sa moc neošúpali, taže doporučujem, aj cena je príjemná

pavlina05
22. říj 2009

Holky, dobrá diskuze.
Ale je Deichman kvalitní? pOkud to není Elephant? 😕

kijonkova.k
22. říj 2009

Slavistka,já jsem taky viděla v Renu,nevím,jestli byly Essi,ale vypadaly dobře.My máme koupené zimní od Essi a nemám strach,že by promokly.Chce to koupit dobrou impregnaci ve spreji a často ošetřovat.Pak není problém a botky vydrží 😉

iloha
22. říj 2009

http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/index.php?s...
Essi stačí naimpregnovat a nepromoknou 😉
a tady je fare, ale velký výběr tu nemají, v krámě by to bylo asi lepší http://katalog.fare.cz/index.php?option=com_vir...
Pokud , ale chceš klasický sněhule (myslím takový ty šusťákový), tak ani u jedné ze zmíněných asi nepochodíš
Loni jsme měly z Deichmana Bobbi https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... a byly super 😉

soanpe
22. říj 2009

A poč nechceš klasický kožený s gore tex úpravou? ty se dělají i do náročných přírodních podmínek,takže je v nich teplo,odvádí vlhkost ven, ale dovnitř nepropustí 😉

musko
22. říj 2009

soanpe má pravdu - a chodíme na ne do Sportissima. Majú tam výber, dobré ceny a príjemný personál 🙂

kristi
22. říj 2009

mne prijde ta cena dost vysoka na to, ze jim to vydrzi jednu zimu......jako 1500-2200 za boty je fakt prilis. My pujdem do techto
http://www.bata.cz/artikl/80991

soanpe
22. říj 2009

mně to přijde normál.když vezmeš,že plní funkci vycházkových bot a sněhulí
myslím, že ve sněhulích děti šmajdaj

iloha
22. říj 2009

soanpe, taky si myslím 😉

soanpe
22. říj 2009

iloha
máš solidní věkový rozdíl mezi dětma 😉 tak to já už nestihnu 😀

slavistka
autor
22. říj 2009

Diky moc za tipy..Prave ze nevim,jak kvalitni z hlediska nohy jsou klasicky snehule u deichmana,tak asi zkusim omrknout to reno..Ty goratexovy jsou moc pekny,ale 1500Lc na jednu sezonu se mi davat nechce☹

slavistka
autor
22. říj 2009

http://www.detskeboty.cz/zimni-boty/essi-8033-j...
Tyhle zimni mame a zda s emi,ze by promokly..kdyz je naimpregnuje,tak myslite,ze ne?

iloha
22. říj 2009

paní v krámě mi tvrdila, že ne......., mi kupovaly jen podzimní do deště, a nepromokly a vydržely i louže, spíš bych se bála aby tam nevlezl snih skrze to šněrování, protože jazyk je volný, u sucháčovejch botek bývá ze strany přišitý.

musko
23. říj 2009

slavistka, mali sme snehule od Deichmana 2x po sebe a malý nešmajdal. A mali sme od nich aj iné botky a boli v poho. A fakt skúste to Sportissimo - my sme tam kúpili Petríkovi goretexky trekové za 599 KČ a vyteplené gumáčky( s kožušinkou vnútri) za 199 KČ. Super botasky za 200 KČ. Len si na to treba spraviť čas a hľadať.

slavistka
autor
23. říj 2009

Mate pravdu,zkusim spis sport,to sportissimo apod.,ty Adidas snowplay vypadaji dobre,a rehabilitacni rikala,ze ty adidas jsou kupodivu dobre...tak budu hledat,diky!

kristi
23. říj 2009

dneska jsem v A3 videla super adidasky snehule, za 580 Kc, fakt dost dobry....asi pro ne zajedeme

slavistka
autor
23. říj 2009

to budou asi ty snowplay,taky se mi libej,takze A3 sport,super,ten je tady vedle..🙂

med
23. říj 2009

Zkoušeli jsme sněhule v Deichmanu a katastrofa. Má to strašně vysokou podrážku, žádnou oporu kolem paty, malá v tom šmajdala už v tom obchodě. My budeme sázet na Baťu, stejně jako kristi. Myslím, že jsou za rozumnou cenu a vždycky jsme dobře vybrali. Terce dopřeju hodně, ale boty za 2000,-, sorry, ale nekrademe.

soanpe
23. říj 2009

ježiši,kde berete ty ceny 2000,- a podobně??? kam choddíte nakupovat 😲 😅
tady maj ty botky za poloviční ceny a dokonce i pod 1000,-

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23010674&tab=5

med
23. říj 2009

Soanpe, to je bohužel realita Prahy, dneska jsem koukala na Příkopech v Eccu zrovna na botky za necelý 2 tisíce :( Proto právě chodíme nakupovat do Bati... 🙂

soanpe
23. říj 2009

med
ale ty jsi z Prahy podle pasu,takže by neměl být problém 😉
já pokud nepročešu ceny na netu,tak nejdu ani no jednoho obchodu,pokud sháním konkrétní věc 😎
jinak jak je všeobecně známo značkové firemní obchody si drží své ceny z "prestiže" ale malé prodejničky s příjemným personálem si dají svou marži,takže nemají výdělek 200% ale třeba jen 70%

soanpe
23. říj 2009

jinak Příkopy jsou v první 20ce ulic světa s nejdražšímy nájmy,takže asi i pro to ty ceny 😝

berenika39
23. říj 2009

...no dělám to jako soan, prostě někde něco vypátrám, vyzkouším a pak objednám přes net. Praha a ceny tady jsou ovlivněný nejen cenou zboží🙂. Ted jsem koupila super kočárek přesně o 50% levnější přes net než v prodejně v Praze🙂))

Boty zimní mě taky straší, mudra kázala "sněhule ne!!!", že prý pro nový chodiče nejsou vhodný, až tak od dvou let, že máme pořídit kožený pevný, kotníkový...tak jsem ráda, že tu najdu inspiraci 😉 😉 😉

shaula
23. říj 2009

Berenika, tak až najdeš něco vhodného, tak dej tip, taky budeme kupovat botky, naše první 😖

petja
23. říj 2009

My též sněhule nee,s kvalitními můžem i do sněhu a plískanic.Každopádně Soanpe dala solidní odkaz,no jo Praha 😅

veronika.m
23. říj 2009

Holky jak psala Soan tak v tom obchodě ve Fénixu na vysočanský jsem si koupila Superfitky goratexový s kožíškem za 1200,-Kč. 😉

slavistka
autor
24. říj 2009

Soanpe,a kde se daji v Praze ty botky Geox,Superfit vyzkouset?vypadaji dobre,takze pokud vydrzi dlouhodobe rachtani ve snehu,tak urcite lepsi nez obyc.snehule..Ty Adidasky by tez nemely byt spatne,ale chtela bych botky videt a vyzkouset..uz s emi jendou stalo,ze jsme je koupila bez prcka,a proste jsme mu tam tu nozky nenarvala,ne ze by nebyla velikost,ale meli divne uzky pres nart...