Kvalitní sněhule, poradíte?

nuonuon
25. srp 2013

Maminky,

poradíte nějaké dobré sněhule na zimu. 100% nepromokavé. Přemýšlím, že bych koupila jedny botičky s membránou na suchý zip, ale pak bych chtěla ještě jedny klasické sněhule (gumové, nebo nějaký jiný materiál, nevím z čeho se teď dělají). Máte nějaké vyzkoušené?

díky

krystalka
25. srp 2013

@nuonuon - my jsme poslední čtyři zimy měli jen vysoké zimní boty s goretexem na suchý zip a jiné botky ani nebyly potřeba 🙂 . Zatím nám nepromokly ani ve sněhu ani v loužích, kupujeme Superfit, ale jen ty modely s pogumovanou špičkou, ty poslední měl syn dokonce dvě zimy po sobě a jiné boty opravdu nepotřeboval. Než jsem se o tom přesvědčila, tak k těm prvním Superfitkám měl klasické sněhule, už nevím jakou značku, nějaké z Deichmanna a v těch se prošel dvakrát louží a měl v nich mokro! Takže od té doby už mívá jen ty jedny goretexové....

ladik1
25. srp 2013

My měli sněhule Sorel, byly drahý, ale vydržely fakt všechno a nepustily ani kapičku vody (ani při dvouhodinovém hraní v tajícím sněhu!), jen malému se v nich hůř chodilo, ale to asi ve všech sněhulích 🙂

nuonuon
autor
25. srp 2013

@krystalka My kupujeme Vikingy taky s goratexem, Superfitky jsem měli na zimu jednou a malej v nich měl studenou nohu, nevím jestli to byl nějaký slabší model, ale moc teple nebyly☹, jinak mi Superfitky vyhovují, ale zimní ne☹. Potřebujeme ještě jedny náhradní boty do takové té opravdové brečky, malej chodí do lesní školky, takže je venku o trošku více, než běžné děti a za každého počasí, takže letos bych k těm Vikingům chtěla i nějaké ty sněhule.

krystalka
25. srp 2013

@nuonuon - aha, tak to my zase ty Superfitky kupujeme právě jenom ty zimní...už jsem taky někde četla, že někdo měl podobnou zkušenost s těmi studenými nožkami, ale možná že to závisí i na tom, kolik má dítě v té botě místa a třeba já i když mám na zimu fakt hodně teplé boty, s tlustým kožíškem, silnou podrážkou, teplé ponožky, tak stejně když přijdu domů a zuju se, tak mám nohy studené - ale subjektivně mi zima není a nemocná z toho taky nejsem...tak nevím. Ale Vikingy jsou taky fajn boty, od těch jsme zase my měli nějaké jako botasky na suchý zip a byly fajn, lehoučké, krásně seděly...akorát ta cena...ale my jsme pak objevili jeden model botasek od Nike a už kupujeme každý rok jen ty samé pořád dokola 🙂 - vydržely úplně všechno, i když je syn měl jako jediné boty do školky, do města i na hřiště, na koloběžku....

hojda
27. srp 2013

Já teď pokuju po Demar s ovčím rounem, ani nejsou drahé. Třeba tyhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=68158114&tab=4

nemáte někdo zkušennost s touto značkou?

xbohu
10. zář 2013

Já už třetí zimu koupím GORE-TEXové SUPERFIT. Vždy mi stačily pouze jedny. Nepromoknou, nožička byla vždy teplá (i ve slabých ponožkách, punčocách), jiné nepotřebuji. SUPERFIT vřele doporučuji. Jiné na výměnu nepotřebuji, žádné sněhulky apod. Vydrží ve sněhu, nemá studené, mokré nožičky, maximální spokojenost. Sestry syn měl Elephanty a v nich měl právě studenou nožičky. Na Superfitech se mi líbí ohebná podrážka, botička je lehká, lze snadno a rychle obouvat. Opravdu to mají vychytané. První bačkůrky jsme měli Santé a to se nedalo srovnat, botička nebyla ohebná, těžká, povolilo šití, takže reklamace. Pokud objevíte Superfity, jiné už chtít nebudete. Aspoň takto to píše hodně maminek, že už ani jiné nekupují.

antarres
10. zář 2013

Loni jsme měli sněhule Demar s ovčí vlnou a super spokojenost, jinak kupuji každý rok Vikingy s membránou a sněhule Merrell (dole vypadají jako gumovky a nahoře jsou krásně řešené, zatahování na šňůrku, zrovna dneska jsem objednávala stejné, ale větší. Jsem s nimi max spokojené.

lubosova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkasubrtova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz