Nejvhodnější holínky pro batole. Doporučte

jijitka
17. kvě 2011

Prosím, doporučte jaké holínky jsou vhodné pro batole (vel. 21-22). Vím, že holínky nejsou úplně vhodné žádné, ale chystáme se s malým na chatu a něco do mokré trávy potřebovat bude. Takže nějaké, které mají aspoň trochu pevnější kotník. Díky 🙂

luciferdik
17. kvě 2011

My jsme koupili prostě holínky, v té nejmenší velikosti navíc nebyl ani moc výběr a moc jsem to neřešila, protože mám pocit, že holínky prostě nikdy vhodná obuv nebude a není mezi nimi nějak podstatný rozdíl. Kupovala jsem první, když byl malýmu rok a kousíček a nejmenší měli velikosti 20/21. Měli jsme tyhle http://www.hybo.cz/zdenda/eshop/22-1-TOTALNI-VY... akorát v džínovém designu a dobře se obouvaly a neklouzaly tolik jako ty s hladkou podrážkou.

jijitka
autor
17. kvě 2011

@luciferdik Jo, tak ty u mě taky vedou, ale maskáčové nebo krokodýl 🙂

benjik
1. srp 2011

Holky,mám dotaz: holínky s tou vyndavací vložkou do chladnějších dnů nebo bez?

jijitka
autor
1. srp 2011

@benjik nám zatím stačí bez, ale dávám teplejší ponožky. Holínky má stejně volnější kvůli nazouvání, takže se dobře vleze. Ale je fakt, že o těch vyteplených jsem taky uvažovala, možná na podzim, kdy už bude větší zima..

petromilla
1. srp 2011

...asi nejlepší budou gumový... 😀

benjik
2. srp 2011

@jijitka no při letošním počasí je podzim snad celé léto 😀 já nakonec vzala ty s vložkou,byly dražší jen o 50,-,