• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejvhodnejsi znacky pro prvni boticky

17. ledna 2011 
Ahoj, poradte nejvhodnejsi znacku pro prvni boticky-konkretni-a obchod, nebo lekarny v Praze, kde se da poridit.Dekuji. :slight_smile:
28. bře 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
richter, super fit
mávajú ich v humanicu alebo stiefelkonigu :wink: určite sú aj v prahe
28. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v prvom rade by mala byt topka pevna,takze ja odporucam nejake tie zdravotnicke obchody,teraz uz maju super vyber a fakt krasne topanocky...
a v Prahe viem ze niekde blizko Vaclavaku,smerom na Karlove namiestie ...taky maly zasity obchodik,blizko menzi...ale urcite ich je tam viac
28. bře 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě botičky se Žirafkou a klaunem Essíkem, jsou zdravotně nezávadné :wink: a navíc ortopedické :wink: :wink: :wink: :wink: Tím bych se asi řídila jako první :wink:
28. bře 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kupujem značku pegres, v ortopedickej obuvi, ale kvôli tomu, že malý vykrivuje nožičku smerom dovnútra a potrebujeme pevnú obuv, kupujem tieto celokožené capačky na doma http://www.pegres.cz/obrazek.php?obr=1090 a na von tieto http://www.pegres.cz/obrazek.php?obr=1401 je to česká značka tak určite to budú mať v čechách :slight_smile:
28. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sú to topánočky so žirafkou :wink:
28. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je to ta zirafka?
28. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
žirafka je sybol zdravotne nezávadnej obuvi pre detičky :wink:
28. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky...o ty zirafce jsem slysela, spis jsem chtela vedet konkretni znacky a obchody.
28. bře 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ortopedická obuv santé - český výrobca. Vrele odporúčam, vzory sú pekné a dobre sedia na nôžkach.
28. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se osvědčily boty od Dagmar Kubátové ze Zlína (se Źirafou)
28. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Pata ma zatim jenom backurky na doma taky se zirafkou. Rada bych mu ale koupila nejaky boticky na ven. Nevite nekdo o nejakym kramku v HK, kde se daj nejaky kvalitni (a nemusi byt ani moc drahy) sehnat?
28. bře 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja kupovala botky u Bati (na doporuceni moji Dr.), designove to neni zadna bomba, ale jsou celokozene, kotnickove, pevne, zavazovaci a tak.
28. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem se byla podivat na krabici od boticek a zadna zirafa na ni neni, tak jsem z toho trochu rozladena :unamused:
28. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme zdravotní se žirafkou :wink:

anatanka, žirafka většinou bývá přímo na botce
28. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, značka žirafky je bezva pro rodiče, aby nešláply vedle, můžu si být jistá, že jsem koupila správně! Kajule: my kupovali první botičky ve Finese na Benešovce, skvěle tam poradí (obzvlášť, když obsluhuje ten pán (myslím, že je to majitel) a mají botky se žirafkou...
28. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som spokojna so zn RAK...je to slovenska vyroba, zirafu sice nema, ale su celokozene, snurovacie, s ortopedickou vlozkou a vysoke, splnaju vsetko, co myslim, ze splnat maju.Mala mi na nich vyrastla a rastie bez problemov...zatial.
28. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasné, ne všechny botky mají žirafu (navíc ta je myslím jen v ČR), jen to usnadní výběr rodičům, protože asi málokdo z nás je odborník na obuv, takže pokud botičky žirafu mají, může si být člověk jistý, že prošly náročnými testy a splňují veškeré požadavky...
28. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky mi dávaly odkazy na tyto stránky, když su hledala, tak předávám dál

http://www.dpk.cz/cz/
http://katalog.fare.cz/index.php
http://www.detskaobuv.cz/
28. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAby takze oprava....aj tato znacka, RAK ma zirafu...dobre ze pisete, ved ja mam pre chlapcov kupene boticky a zistujem podla tych linkov od majky, ze cislo maju akurat teraz, mna porazi, o chvilu su im male... :rolling_eyes: to som mohla aj vacsie kupit.... :fearful:
28. bře 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monas, diky moc za radu. :wink: Taky me to mohlo napadnout. :sweat_smile: V pondeli se tam vyrazim podivat. :slight_smile:
28. bře 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby, ako dlho asi vydrzia 1 boticky? nam by bola na doraz 17, tak nam doporucili 18, co zrovna nemali, tak neviem, ci nemam kupit zrovna 19 :sunglasses:
31. bře 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate niekto skusenost s topankami zo siesta shoes v auparku? my sme tam malej kupili, tak by som chcela vediet ake mate vy nazory.
31. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
geox
12. čer 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne se moc libi sante. Na strankach maji ale nejaky mensi vyber, v nasi lekarne jsem si prohlizela jejich katalog a bylo to daleko lepsi, i na zivo :slight_smile:
12. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Essi
12. čer 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

taky zrovna řešíme první chodící botičky pro Leonku. :slight_smile: Byli jsme dneska v Olomouci, ale musím říct, že v těch nejmenších velikostech (č. 19 - 20) nemají moc výběr. :unamused:

V každém obchodě mi prodavačky ochotně řekly, které botičky jsou certifikované a které ne - no, pozná se to samo i podle ceny (bohužel). :sweat_smile: U Bati mají všechny boty se Žirafou, v Humanicu mají taky certifikované všechny botičky, u Deichmana mají Elefanty (ty jsou dost drahé).... V lékárně ty Santé - ale tam teda velice omezený výběr a nic moc design (aspoň co jsem viděla).

Chtěla jsem se zeptat - nevíte některá jak jsou na tom botičky zn. Labota?? Žirafu nemají, nevíte jestli jsou certifikované? Nemáte některá zkušenost? Oni mají totiž teď akci - letní boty za 395 Kč a mají docela hezké vzory. :wink:
14. čer 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja ich sice nepoznam a nosime sante a protetiku ale podla mna pozri ci su kozene,pevna vysoka pata a klenba a ak hej sup do toho :wink:
18. čer 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
podľa mňa protetika :slight_smile: nikdy nesklamala, kupujem malému od začiatku a malej budem tiež :slight_smile:
18. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my kupujeme s Essíkem ve zdravotních potřebách :wink:
18. čer 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek