Nejvhodnejsi znacky pro prvni boticky

susik77
28. bře 2008

Ahoj, poradte nejvhodnejsi znacku pro prvni boticky-konkretni-a obchod, nebo lekarny v Praze, kde se da poridit.Dekuji. 🙂

tilly
28. bře 2008

richter, super fit
mávajú ich v humanicu alebo stiefelkonigu 😉 určite sú aj v prahe

simonko
28. bře 2008

no v prvom rade by mala byt topka pevna,takze ja odporucam nejake tie zdravotnicke obchody,teraz uz maju super vyber a fakt krasne topanocky...
a v Prahe viem ze niekde blizko Vaclavaku,smerom na Karlove namiestie ...taky maly zasity obchodik,blizko menzi...ale urcite ich je tam viac

makelka
28. bře 2008

Určitě botičky se Žirafkou a klaunem Essíkem, jsou zdravotně nezávadné 😉 a navíc ortopedické 😉 😉 😉 😉 Tím bych se asi řídila jako první 😉

dadka212
28. bře 2008

ja kupujem značku pegres, v ortopedickej obuvi, ale kvôli tomu, že malý vykrivuje nožičku smerom dovnútra a potrebujeme pevnú obuv, kupujem tieto celokožené capačky na doma http://www.pegres.cz/obrazek.php?obr=1090 a na von tieto http://www.pegres.cz/obrazek.php?obr=1401 je to česká značka tak určite to budú mať v čechách 🙂

dadka212
28. bře 2008

a sú to topánočky so žirafkou 😉

katia7
28. bře 2008

co je to ta zirafka?

dadka212
28. bře 2008

žirafka je sybol zdravotne nezávadnej obuvi pre detičky 😉

susik77
autor
28. bře 2008

diky...o ty zirafce jsem slysela, spis jsem chtela vedet konkretni znacky a obchody.

tamia
28. bře 2008

ortopedická obuv santé - český výrobca. Vrele odporúčam, vzory sú pekné a dobre sedia na nôžkach.

johanda
28. bře 2008

nám se osvědčily boty od Dagmar Kubátové ze Zlína (se Źirafou)

kajule
28. bře 2008

Tak to Pata ma zatim jenom backurky na doma taky se zirafkou. Rada bych mu ale koupila nejaky boticky na ven. Nevite nekdo o nejakym kramku v HK, kde se daj nejaky kvalitni (a nemusi byt ani moc drahy) sehnat?

anatanka
28. bře 2008

Ja kupovala botky u Bati (na doporuceni moji Dr.), designove to neni zadna bomba, ale jsou celokozene, kotnickove, pevne, zavazovaci a tak.

anatanka
28. bře 2008

Ted jsem se byla podivat na krabici od boticek a zadna zirafa na ni neni, tak jsem z toho trochu rozladena 😒

majka07
28. bře 2008

My máme zdravotní se žirafkou 😉

anatanka, žirafka většinou bývá přímo na botce

monas
28. bře 2008

jojo, značka žirafky je bezva pro rodiče, aby nešláply vedle, můžu si být jistá, že jsem koupila správně! Kajule: my kupovali první botičky ve Finese na Benešovce, skvěle tam poradí (obzvlášť, když obsluhuje ten pán (myslím, že je to majitel) a mají botky se žirafkou...

miriamkac
28. bře 2008

ja som spokojna so zn RAK...je to slovenska vyroba, zirafu sice nema, ale su celokozene, snurovacie, s ortopedickou vlozkou a vysoke, splnaju vsetko, co myslim, ze splnat maju.Mala mi na nich vyrastla a rastie bez problemov...zatial.

monas
28. bře 2008

To je jasné, ne všechny botky mají žirafu (navíc ta je myslím jen v ČR), jen to usnadní výběr rodičům, protože asi málokdo z nás je odborník na obuv, takže pokud botičky žirafu mají, může si být člověk jistý, že prošly náročnými testy a splňují veškeré požadavky...

majka07
28. bře 2008

jinak holky mi dávaly odkazy na tyto stránky, když su hledala, tak předávám dál

http://www.dpk.cz/cz/
http://katalog.fare.cz/index.php
http://www.detskaobuv.cz/

miriamkac
28. bře 2008

BAby takze oprava....aj tato znacka, RAK ma zirafu...dobre ze pisete, ved ja mam pre chlapcov kupene boticky a zistujem podla tych linkov od majky, ze cislo maju akurat teraz, mna porazi, o chvilu su im male... 🙄 to som mohla aj vacsie kupit.... 😨

kajule
28. bře 2008

Monas, diky moc za radu. 😉 Taky me to mohlo napadnout. 😅 V pondeli se tam vyrazim podivat. 🙂

susik77
autor
31. bře 2008

baby, ako dlho asi vydrzia 1 boticky? nam by bola na doraz 17, tak nam doporucili 18, co zrovna nemali, tak neviem, ci nemam kupit zrovna 19 😎

vocko3
31. bře 2008

mate niekto skusenost s topankami zo siesta shoes v auparku? my sme tam malej kupili, tak by som chcela vediet ake mate vy nazory.

binki
12. čer 2008

geox

ene
12. čer 2008

Mne se moc libi sante. Na strankach maji ale nejaky mensi vyber, v nasi lekarne jsem si prohlizela jejich katalog a bylo to daleko lepsi, i na zivo 🙂

jabber
12. čer 2008

Essi

nelis
14. čer 2008

ahoj holky,

taky zrovna řešíme první chodící botičky pro Leonku. 🙂 Byli jsme dneska v Olomouci, ale musím říct, že v těch nejmenších velikostech (č. 19 - 20) nemají moc výběr. 😒

V každém obchodě mi prodavačky ochotně řekly, které botičky jsou certifikované a které ne - no, pozná se to samo i podle ceny (bohužel). 😅 U Bati mají všechny boty se Žirafou, v Humanicu mají taky certifikované všechny botičky, u Deichmana mají Elefanty (ty jsou dost drahé).... V lékárně ty Santé - ale tam teda velice omezený výběr a nic moc design (aspoň co jsem viděla).

Chtěla jsem se zeptat - nevíte některá jak jsou na tom botičky zn. Labota?? Žirafu nemají, nevíte jestli jsou certifikované? Nemáte některá zkušenost? Oni mají totiž teď akci - letní boty za 395 Kč a mají docela hezké vzory. 😉

katia7
18. čer 2008

ahoj ja ich sice nepoznam a nosime sante a protetiku ale podla mna pozri ci su kozene,pevna vysoka pata a klenba a ak hej sup do toho 😉

audreyd
18. čer 2008

podľa mňa protetika 🙂 nikdy nesklamala, kupujem malému od začiatku a malej budem tiež 🙂

schnek
18. čer 2008

my kupujeme s Essíkem ve zdravotních potřebách 😉