Nejvhodnejsi znacky pro prvni boticky

susik77
28. bře 2008

Ahoj, poradte nejvhodnejsi znacku pro prvni boticky-konkretni-a obchod, nebo lekarny v Praze, kde se da poridit.Dekuji. 🙂

katy1979
18. čer 2008

v zdravotných potrebách som videla aj jedny sandálky so žirafkou a po pravde nekupila by som ich. nie kvôli vzhladu, ale som sa divila ako také topánky môžu mať také označenie.

a ževraj slovobuv majú aj klenbu narozdiel od protetiky.
mne sa protetiky neosvedčili. teda mame sandalky. nemajú klenbu nedržia mu pevne patu.
na jesen sa asi vraciame k cicibanom.
do babymarketu majú začať vozit aj slovobuv takže pozriem na jesen aj tie.
a slovenskému batovi neviem či môžem veriť. Vôbec netuším o ich detských topánkach nič. kto to robí či su nezávadné a podobné drobnosti.

takže pre nás je top firma ciciban.

lamia
18. čer 2008

My měli DPK capáky jako první botky a velká spokojenost,žirafu mají taky. Teď sandálky Superfit,taky sqelé,ty tuším žirafu nemají,ale fakt jsou velmi pevné a kvalitní (teda taky dost drahé..) Boty od Bati máme jedny,jsou sice hezké,ale spokojená s nima moc nejsem,dost tvrdé,nepohodlné...

kamilecka
19. čer 2008

Katy Slovobuv maju aj v bati niekedy ale bata si s0pravi inu cenu

tlapicka
19. čer 2008

kupjem essi, jsou nejlevnejsi se zirafou a dobry. Jen na zimu musim zase sehnat ve vyprodeji geox. byly loni neprekonatelny 😵

katia7
19. čer 2008

ten essik je sice lacny ale nema klenbu 😖

johanda
19. čer 2008

K té žirafě - i boty bez ní můžou být kvalitní. Výrobci musí za každý model, ktetý chtějí testovat na žirafu platit (nějaké desetitísíce), takže ti menší na to prostě namají, zejména, když těch modelů produkujíí více. Já jsem kupovala botky odněkud z Bánovců nad Bebravou, žirafu neměly a kvalitní jsou.

tlapicka
19. čer 2008

joh. mas pravdu, to mi presne rikal i ortoped 🙂 ale ja tu kvalitni botu nepoznam a moc se v cechach do obchodu nedostanu, takze essi na malomeste. 🙂

a k te klenbe: ano nema, ortoped mi rikal,ze klenba u detskych boticek byt nema, protoze maji deti tukovy polstar na chodidle, takze nema klenba vyznam. nevim, jestli je to pravda, ale neresim to 😅

lennis
19. čer 2008

tlapi, v jakým obchodě sháníš ty geoxky?? Já slyšela od botkách Fare, prý taky dobrý, zatím máme Santé

tlapicka
19. čer 2008

lennis, ty zimni jsem koupila ve vyprodejovym mestecku wertheim (bydlime v nemecku) zdaly se mi normalni cena, ale ted uz bych je mozna koupila i za ty strasny prachy, jak se osvedcily...

ty fare jsou urcite fajn! slysela jsem na ne samou chvalu!

kyri
19. čer 2008

taky máme santé a dobrý.
přijde mi, že pokud člověk nekupuje botky u čongů, tak skoro vždy koupí dobré - za poslední dobu, co jsem sháněla dětský botky, tak jsem neviděla (v obchodech + lékárnách) žádný špatný...

ovšem teď nemůžu sehnat holínky, hodily by se, ale nevíte, jestli je dělají i v 21/22 ?

audreyd
19. čer 2008
johanda
19. čer 2008

audreyd, z protetiky měla starší holka skvělé sandály, myslím, že je v CR prodávají v některých lékárnách a nejsou zase tak drahé

agness02
6. únor 2009

ahojky, byla jsem se poohlédnout po prvních botičkách pro malého a z toho výběru, co v obchodě měli mu nejlépe seděli botičky značky "vaj" znáte je někdo a máte s nimi zkušenosti? našla jsem tento jedinný odkaz: http://www.netta2.cz/index.php?idzbozi={9B90B44...
vypadají moc dobře, žirafku jsem na nich nenašla, ale paní prodavačka říkala, že certifikované jsou, co myslíte, mám do nich jít? nebo hledat dál žirafu?jo taky jsme zkoušeli zn. fare, jsou moc krásný, ale malej má trošku vyšší nárt, tak mu nesedí 😒

katy1979
6. únor 2009

agness myslím že su ok. nie vsetky topánocky musia mat zirafku. aj tie co su kvalitne a zdravotne v poriadku nemusia mat zakonite zirafku.

veronikahel
6. únor 2009

agness, nemajú moc dobrú podrážkku, tú lekári neodporúčajú...
videla som raz reláciu, kde robili testy detských topánok a jediné, ktoré prešli boli fare.. boli tam od baťu, deichman, nejaké čínske...
my kupujeme malému tieto http://www.dpk.cz/cz/index.php?option=com_virtu...

a akú žirafu máte na mysli?? 😕

katy1979
6. únor 2009

veronikahel prečo nemaju dobru podrážku? podla obrázku taku klasicku na prve topanocky. taku maju aj rak a tie su s tou zirafkou.

práve tie fare maju tu zirafku. tak ked tam bol bata, deichman a cinske tak sa ani necudujem že boli nevhodne. ja by som vylucila vsetky čo tam spomenuli.

astrane
6. únor 2009

My kupujeme DPK nebo BoPo Třebíč,oboje mají žirafku,líbí se nám a dobře sedí.taky Essi jsou kvalitní,i když bez žirafy.Klasický capáčky-tedy ty .byly neořekonatelný DPK:
http://www.dpk.cz/cz/index.php?option=com_virtu...

veronikahel
6. únor 2009

neviem, kamoška keď bola s malou u lekárky a mala takýto typ, len od baťu, tak jej povedala, že to nie su dobré topánky....
dobre topánky by mali mať vnútornú vložku takú, ktorá presahuje trošku aj na boky tej topánky...
ten test dávali na ČT v čiernych ovciach na začiatku januára tohto roku.
tu to je, len mne to nejde prehrať, neviem, čo sa stalo...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209452801...

astrane
6. únor 2009

Jsou to botky pro chodce -začátečníky-tedy ty co toho až tolik nenachodí a spíš popochází 😉 Pak by měli mít pevnější botky s pevnější podrážkou.Ale ty většina dětí zezačátku těžko snáší,protože bývají těžší.takže tyto jsou lehké a pevné kolem kotníků,tak myslím v pořádku.Celokožené jsou taky a jsou atestované,tak jsem předpokládala,že jsou ortopedicky v pořádku.Čt mi bohužel na PC nehraje-škoda,zajímalo mě to 😒 mě v těchto chodili obě děti a byly v nich spokojené...(měli jsme velikost 13,takže opravdu jen jako 1. botičky na učení)

janetina
6. únor 2009

Elephanten my odporucame

veronikahel
7. únor 2009

skuste si prehrať to video s testom topánok...
kliknite na ten čierny obdlžníček s nápisom "Do okna" a dajte si to prehrať...
http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/c...

katy1979
7. únor 2009

to ani testovat nemuseli také sunty co tam ukazovali, prečo netestovali značkové detské topánky to by som bola zvedavá na výsledok. Ale také že bata, deichmnan, tesco a tržnica to su vsetko neznačkové, a povodom ktorý nikto netusí.

elephanten su fajn.

my nosime tieto:
http://www.cipele.sk/index.php?menu=ciciban

http://www.ciciban.info/ContentDetails.aspx?gcg...

tinka08
8. únor 2009

ahojte, dáte mi info, kde by som v Bratislave zohnala Fare, DPK alebo Santé, príp. iné spomenuté v tejto diskusii? už sa pomaly staviame na nožičky, ale zatiaľ ešte nechodíme. 😉

poup
8. únor 2009

Kdy jste kupovali první chodící botičky? Malá se staví a krokuje kolem nábytku....capáčky bych jí už asi na ven dávat neměla, co? Uvažuju o botičkách teď na jaro....

veronikahel
8. únor 2009

poup, tak to by si už mala kúpiť teraz, keď už sa stavia a robi kroky...

tinka, DPK topánočky v BA myslím, že nekúpiš, lebo pán, ktorý má predajňu v ZA s tými topánkami nám hovoril, že nie su v BA a niektorí chodia k nemu až z BA...
Fare a Sante, by mohli mať v niektorej z lekárni...

katy1979
9. únor 2009

tinka v zdravotných potrebách.

poup ked sa už stavia tak už by mala mat obuté topánocky a nie sa stavat v capackách. ......

andy80
9. únor 2009

Já první botky kupovala u Bati a byli super.

kubinkov
9. únor 2009

Tak už máme první botky. Protože malý po venku ještě nechodí, koupila jsem celokožené lehoučké botky Pegres, jsou české a s atesty. Snad jsou dobré.

krista
18. únor 2009

monika6e • 1d • Včera ve 20:00
Ahoj holky! Anička má přesně rok a začala nám běhat. Teď vymýšlím, jaké botky na ven jí koupit. Nejlepší jsou prý s atestem - žirafa (česká) nebo slon (DE). Ale co třeba Adidas botičky. Moc se mi líbí. Ale nevíte někdo, zda a jaké atesty vůbec mají? A jaké mají vaše děti botky? Jak jste spokojení? Prosím poraďte... Děkuju

skurinka • 2d • Včera ve 20:22
nejlepsi z vlastni skusenosti -elefanten schuh z deichmana jsou trochu drazsi ale jsou dobre a nebo bären shuh ty kupuju a jsem s nema spokojena

slunicko552 • 1d • Včera ve 20:28
Tak já souhlasím se sku- deichman.Máme od tama všechny a jsme moc spokojení 😉

astrane • 2d • Včera ve 22:44
Určitě kožené,šněrovací a kotníčkové.Raději s atestem a lehké,aby se toho nelekla.My měli napoprvé nejraději klasiku od DPK:
http://www.dpk.cz/cz/index.php?option=com_virtu...
Jaký dělá adidas netuším,ale pokud to splňuje výše uvedené...

ria80 • 1d • Včera ve 23:17
My kupujem žirafu.Chodíme přímo do obchůdku s dětskou zdravotní obuví,který si náhodou zařídila moje bývalá kolegyně z práce.Takže máme protekci. 😉 A jsme spokojení

martinka81 • 1d • Včera ve 23:22
Mf Dnes dělala test na vybranou dětskou obuv:
http://data.idnes.cz/g/eko/infografika_detskaob...
Takže pozor na Baťu...

kacka.va • 1d • Dnes v 09:01
já jsem nedávno četla, že některé ty botky od Deichmana se ukázaly jako blbé ☹

lena27 • 1d • Dnes v 09:02
my kupujeme botičky u Bati a jsme spokojeni

skurinka • 2d • Dnes v 09:09
kacka ale u nas v nemecku jsou dobre testovane 😉 a ja jsem psala o elefanaten schuh und bären schuh

kacka.va
18. únor 2009

já jsem nepsala reakci na tebe a už vůbec ne na elephanty. 🙂