Obuv Adidas nebo Nike pro děti. Máte zkušenost?

neu.sona
16. únor 2011

Poprosila bych o Vaše názory na dětskou obuv od těchto výrobců. Já malýmu většinou kupuji boty superfit, fare, essi. Teď na jaro mu chci koupit boty ale dvoje a to jedny ven (lítání,motorka atd.) a pak jedny slušnější k doktorce a jiné příležitosti, aby nevypadal jak trhan. Ty první chci koupit superfitky a ty druhé bych chtěla nike nebo adidasky na suchý zip, ale fakt nevím. Dají se sehnat levně, ale aby tam byla kvalita pro tu dětskou nožku?
Díky za názory.

kristi
16. únor 2011

my jsme mely od mala Adidasky, Pumy a nikdy zadny problem, mala ma rada to zapinani na suchej zip a na ven se mi zdaji fakt fajn

petka80
16. únor 2011

Já taky kupuju hlavně superfitky, ale vloni jsem poprvé koupila i tenisky Adidas na sucháč a jsou bezvadný, hodně je užila a teď je ještě nosí na cvičení do tělocvičny. Takže určitě koupím další. Plus ještě doporučuju gumový sandálky Adidas do bazénu a k vodě, ty už budeme kupovat třetí.

blandik
16. únor 2011

- taky kupujem superfit, essi, fare...do tří let by děti měly mít nožku v kotníčkové botě - aby kotník byl fixovaný, jestli adidas takové dělá...nemám zkušenost...

lusi80
16. únor 2011

my máme taky od mala Adidasky,nikdy nebyl problém,jsou hodně lehoučké a to je důležity,ty máme jako lepší,potom máme ještě jedny,jaky koliv,na ven na lítačku obyč,od odrážedla jsou za chvilku stejně zničené 😀 😀 já i manžel máme taky adidasky,jsem s nima na míru spokojená,na léto k bazénu nebo do vody Adidasky sandále 😉 😉

myskin
16. únor 2011

Já bych tedy dítěti minimálně do 3 let nekoupila ani Adidas ani Nike. Když pominu to, že v testech dětské obuvi nikdy moc neobstály, cenově srovnatelné jsou kterékoliv zdravotní boty a pokud někdo upřednostňuje kvalitu, funkčnost i design tak sáhne po Superfit, Ecco,... Ale je to pouze můj názor.

martaska78
16. únor 2011

Ahojky, tuhle dělali test na botičky v Černých ovcích a tyhle "značkové" dost propadly. Já dětem kupuji s "žirafkou", Fare nebo Elephant 😉 .

e.vicca
16. únor 2011

ahojky, já taky kupuju botičky se "žirafkou", ale když ono ty značkové tenisky jsou někdy moooc hezké. Já myslím, že je dobré zvolit rozumný kompromis. Mít jedny botky, které podporují zdravý vývoj nožky a semtam to prostřídat s adidaskama nebo jinýma módníma botkama. To myslím nikomu nemůže uškodit 😉 Navíc když si vzpomenu v jakých botkách jsme chodily my jako malé, nejsem si tak jistá, jestli tehdy vyhovovaly dnešním standartům a všechny jsme to přežily 🙂

beponka
16. únor 2011

ahoj. my jsme zatím malou obouvali výhradně do Superfitek. ale teď jsem koupila už i jedny adidasky. jsou fakt krásný. myslím, že Adidas by si nedovolil dělat šméčka.

andyalukasek2008
16. únor 2011

Malý měl botasky adidas na podzim - nikdy více ☹... Jinak kupujeme výhradně žirafové a zůstaneme u nich, to byl děs ta bota!

mamkamarketa
17. únor 2011

ja teda nejsem zastancem ani zirafy 😒 ja kupuju boticky typu superfit, ciciban ted na zimu mame vikingy. teda palky to jsou desny,ale zase nozicky mu budou slouzit cely zivot, tak chci aby se spravne vyvijeli. adidasky sice krasne vypadaji,ale zase adidas nespolupracuje s podiatry a a ortopedy jako to maji jine firmy. to same crocsy (ted mluvim o originalech a ne tech z trznice) krasne vypadaji, jsou pohodlne, modni,ale otazkou je,zdali prospivaji detske nozicce 😒 nevim ale cenove to ma adidas treba jako essi, tak proc nekoupit ty lepsi pro dite nez ty hezci???

renat2
17. únor 2011

My kupujeme Fare, DPK - "žirafkové" jak tu bylo psáno, v tomto upřednostňuji českou výrobu. Vše po poradě s ortopedem, RHB.
Adidas a jim podobné bych já osobně nikdy nekoupila, nejsem s nima spokojená ani v "dospěláckém" provedení....

lexxa24
18. únor 2011

Take bych nekoupila adidas apod. Vcera jsem na ne nahodou koukala v obchode a maji hodne tvrdou podrazku a neohyba se tam kde ma!! Pekne jsou, to je pravda, ale deti do 3 let maji nosit poradne boty. Pro paradu koupim neco jineho. V tak malem veku se o kostech malych nozickach u deti neda mluvit jako o kostech u dospelych a nozicky se rychle deformuji!! Mam bohuzel spatnou zkusenost s backurkami i od elefanten 😠

simonceli
18. únor 2011

Ahoj, malou bych te´d rozhodně neobula do adidasek. Koukáme na ně vždycky v krámu, jsou nádherný, ale nemají žádné tvarování na klenbu, jsou strašně tvrdé.... raději ji obuji do zrdravotní obuvi, nebo obuvi s certifikátem žirafky, než aby mi potom trpěla na záda a nohy, protože sjem jí obula pěkné, ale pro ni nevhodné boty.

kikimaruska
18. únor 2011

Co já mám zkušennosti vlastní, i co kupuje kamarádka, tak Adidas má hlavně botky úzké na uzkou nožku, třeba dítko s vysokým nártem nebo širokou nožkou do nich neobuješ 😒 ...tak na to pozor. Kupujeme bud Pegresky na vysoký nárt, pak Elefanten, Sante...,bačkurky Čechtín...moc si vybírat nemůžeme. Jinak kamarádka synovi kupuje Adidas běžně a je spokojená, já porovnat nemohu, protože nám prostě nejsou 😒 .

katiz
18. únor 2011

Taky pradši volím botky s žirafkou, sic na léto na odrážedlo buď pořídím chrániče na boty a nebo nějaké "levnější" u kterých nebude mrzet že je po pár jízdách zničí, ale kvuli zdraví nožiček zatím vítězí chrániče a na nožku kvalitní botku

ygreen
18. únor 2011

Syn měl Adidasky na tkaničky 28vel. teď na podzim poprvé, tedy cca 2,5 roku a pohoda, akorát mi přišlo, že mají dost zvýšenou patu, ale zase mají perfektní neklouzavou podrážku. My byli spokojení. A koupili jsme je cca za 600,- v areně Štěrboholy.

kukuli
18. únor 2011

My koupili Kubíkovi první adidasky ve dvou letech a jsme s nima spokojený. A to má taky vyšší nárt a bez problému. První měl superstary na suchý zip, teď má na tkaničky a oboje nám sedí pěkně.

vendulka
18. únor 2011

taky bych ráda takové nějaké adidasky nebo něco podbného koupila,ale asi ještě ten rok počkáme ono z toho stejnak to dítě nic nemá 😀 jen maminka 😵 Ono se sice říká, že min. do těch 3 let by mělo mít dítě na noze pouze kvalití a certifikovanou botu,ale já si osobně myslím, že je to asi jedno jestli ji dostane ve dvou, třech, pěti nebo deseti letech tu adidasku bo noha se vyvíjí strašně dlouho, ještě v pubertě a to asi takové dítě (puberťák) nebude chtít nosit, myslím, že asi ani ne 6-ti leté dítě, takže si ji může zkazit (nohu) kdykoliv potom...a nehledě na to, že znám pár maminek co používají výhradně tady ty certifikované boty na děti a mají potíže s nohama (ploché nohy atd...)
toť můj názor na to 🙂

podmajerska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marselina
28. črc 2013

kupujeme tak též,naše první byly Nike a maxim.spokojenost

lucinka_jirackova
28. črc 2013

Měli jsme Nike z deichmannu a super 🙂

krystalka
14. srp 2013

My kupujeme už poněkolikáté botasky od Nike na suchý zip, ale mají víc modelů a ne všechny vypadají tak bytelně - ty naše jsou takové černé se žlutooranžovým pruhem a zatím vydržely úplně všechno, nosí jen ty jedny jak do školky, tak do města i na hřiště a pořád vypadají pěkně, zvládají kolo, koloběžku...a vždycky kupujeme nové, až když z nich vyroste. Kupujeme je buď v Deichmannu asi za 800,- a nebo občas na ně mají akci ve Sportisimu - to bývají tak za 550,-. Co jsme je měli prvně, tak už jiné nekupujeme, k tomu má jedny sandály na léto a jedny zimní Superfity s goretexem a v pohodě s tím vystačí 🙂

25ka
19. únor 2014

no ak mam vybrat medzi adidas a nike tak za mna nike - mi ich kupujeme v A 3 a mame od nich klubovu kartu takze vzdy aj zlavu dostaneme.

lenkalenulka
19. únor 2014

Kamoska svoji male kupuje od prvnich krucku superfit zdravotni kotnikove boty a mala ma ve trech letech ploche nohy a ortopedcke vlozky... ja jsem kupovala spis tak aby nebyly moc tezke, aby byly kotnikove, kulata spicka, dostatecne siroke ,dostatecny nadmerek a dobre se zavazovaly a drzely na nozce... mozna i v techle znackach vyberete dobre ale maji spis nizke tenisky a kotnicky jim pak jdou sejdrem..:-\

lenkaef
19. únor 2014

Adidas superstar.Celoroční a skvělé na údržbu.
Pořizuji každý rok.🙂

mercedesse
19. únor 2014

Dětem kupuju Fare, Essi, Pegress a pod. Prostě botky s atestem a nejlépe kotníčkové kožené. Do Nike a Adidas bych nešla, ty si může vzít až bude starší a bude potřebovat machrovat ve škole, ale na takhle malou a rostoucí nožičku bych je nekoupila. Známé dcera pořád takové nosila a dnes má těžký problém s nožičkama.

adelka89
19. únor 2014

nelibi se mi, že sporotvni botky, ac v detskych velikostech nejsou vubec prizpusobene vyvijejici se detske nozicce, takze za me pro male deti ne. Myslim, ze ve 4 letech u neni potreba u ditete tolik fixovat kotnik (mozna i drive) tak potom bych klidne nad nejakou sportovni obuvi uvazovala, drive ne.

konidana
7. bře 2014

Adidas , Nike a pod. značky bych malému dítěti nekoupila. Od pohledu se mi nelíbí, viděla jsem jak někteří rodiče doslova bojují, aby dětskou nožku dostali do takovýchto značkových botiček - špatnš se obouvají nebo nedrží. Možná pauošalizuji, ale za mne určitě NE!

clare01
17. bře 2014

Taky jsem proti těmto značkám pro malé děti. Takže kategoricky NE pro Nike i Adidas a jim podobným. Tam ta potřebná kvalita opravdu chybí, poslední dobou mi připadá, že to jsou šunty a nekupuji ani sobě a přitom jsem vždycky měla NIKE tolik v oblibě, ale už hezkých pár let do toho nejdu.
Pro děti jen kvalitní , pevnou obuv, která samozřejmě není levná, ale na tom se přece nešetří, nohy nás přece nosí celý život.
Taky pozor na velikost obuvi, malé nebo i naopak velké boty nohu stejně kazí a nepomůže ani kvalita. Takže, kde mi neporadí s velikostí a s měřením, utíkám pryč.

onno
17. bře 2014

Ahoj ,tak já kupuji Superfitky jak na zimu ,tak na léto nebo podzim a letos jsem koupila Ecco a nikdy více.Jako do kočáru nechodící to jsem kupovala Adidas zavazování měly pěkně až ke kotníčku.Jinak Nike a Puma za mě ne.Teď kupuji Adidas a Superfitky a jsem zpokojená teda i můj předškoláček musí se umět vybýrat. 😉