První botičky Santé vs. DD step

arilas
11. bře 2017

Holky byla by jste některá ochotná, co máte doma botičky na jaro zn. DD step, mi je zvážit? Chci je porovnat s botkama, co mám doma. O kolik jsou lehčí. Dostali jsme už dřív zn. Santé a zdají se mi moc těžké, neohebné. DD step jsme zkoušeli a chystám se je koupit. Tak teď přemýšlím, jestli si ty Santé nechat jako náhradní nebo prodat
Případně prosím o zkušenosti s těmito značkami

kajalka
11. bře 2017

Na DD step je místní odbornicí @panickatlamicka 🙂
Sante bych nebrala ani omylem, jsou to tvrdý kopyta.

martsla
11. bře 2017

Dobry den, doporucuji koupit dd step ale radu 015-jsou opravdu krasne ohebne🙂 a velmi mile me prekvapili🙂 rozdil mezi sante a touto radu ddstep je obrovsky... Jina rada od ddstep uz tak lehka a ohebna neni(jeste lze mozna rada 038 ale ani to neni ono) Boty sante jsem dceri zkousela ale nebyli tak ohebne a chodila v nich zvlastne takze jsme nekoupili...

alboo
11. bře 2017

@arilas nejlip ani jedny. Sante jsou tvrdy kopyta. Dd step, kdyz iz tak 015. Ted jdou hodne treba Froda a ani nejsou tak drahy

panickatlamicka
11. bře 2017

Pokud jde o d.d.step, tak 015. Ty ovsem vyrabeji jen do velikosti 24. Nicmene v botatexu delaji u dd stepek barefoot upravu (jedny takove odtud mame),Jedna-li se o prvni boticky, tak Prewalkery (froddo) jsou asi nejlepsi volba. ale ani tech dd step015 bych se nebala.Sante bych vyhodila.

panickatlamicka
11. bře 2017

Jo a ted jsem jeste trefila na znacku Jonap, nektere jejich modely jsou mozna lepsi nez dd step (co se tyce opatku-ten se mi zda u jonapek poddajnejsi). Jedna se o vzor 051 . http://www.detskaobuvberanek.cz/index.php?categ...

arilas
autor
11. bře 2017

No u nás je to s nabídkou trošku horší. Měli tam v naší velikosti jen dvoje botky od DD step, jinak samé tvrdé podrážky. Nevím, jestli bych měla risknout třeba přes net objednat tu řadu 015, jak radíte, když jsme zkoušeli jen ty z obrázku

veronikav31
11. bře 2017

U nás jsme první botičky pořídili dd step 015, na zimu měla jiné a teď máme druhé-jarní dd step 015 a jsme s nimi spokojený, malá v nich pěkně chodí, jiné jsem zkoušela si osahat,ale žádné se mi nezdály tak měkké

panickatlamicka
11. bře 2017

@arilas ja kupuju jedine pres net.

arilas
autor
11. bře 2017

@panickatlamicka Tak ono to asi bude podobné, když je to jedna značka, co myslíte?
Ty z obrázku malému seděly dobře.

panickatlamicka
11. bře 2017

@arilas staci jen sledovat oznaceni. musi to byt 015. Pak jen zvolis podle vkusu.

panickatlamicka
11. bře 2017

@arilas
A nenech se mylit. boty jedne znacky nebyvaji vzdy na stejne podrazce. u dd step jsou pak modely i s pomerne tvrdou podrazkou, kterou je nutne rozchodit a pevny opatek.