Reklamace dětské obuvi u Bati. Máte zkušenost?

lendych
2. pro 2009

Máte někdo zkušenost?
Před 14 dny jsme tam reklamovali synovi boty a jeste se neozvali, tak tam manzel volal a jeste to neni vyřízené. Tak jdem dnes koupit boty jinam. Jiné zimní totiž nemá.
Máte někdo zkušenost s Batou?Vratili Vam penize??

beruska2x
2. pro 2009

maji na to ze zakona 30dni, takze to to normalni, u Bati co vim tak bud daji nove boty nebo vrati penize v pohode.... zalezi co s nimi bylo...

berunda
2. pro 2009

ahoj lendych.My jsme včera řešili reklamaci u Bati. Koupili jsme naší dcerce u Bati zimni botičky. Vždy kupuju botičky ve special. prodejně. Ted jsme byli na dovče. Byla zima tak jsme sli k batzovi....
Botičkám za měsíc občasného tapání praskla podražka. Sla jsem je reklamovat. Prodavačka byla nepříjemná. Prej jsem první kdo tyhle botičky reklamuje. Prej muzem čekat měsíc na vyřízení. A s radostí mi řekla že prej at počítám že mi i reklamaci zamítnout a vratej zpět rozbitý botičky.. U nas je kosa. Dnes napadl snih,. Tak jsme dcerce včera kouipili ve zdravot obuvi od fare kvalitni. Doufam že mi bata penize vratej a už tam nic nekoupim. Třeba je nekdo s jejich botičkama spokojenej, ale mě našvala i dost ta nepříjemná prodavačka.

alterna
2. pro 2009

mám zkušenost že mi reklamaci zamítli, manžel měl rozbitou sálovou botu na fotbal a měl v ní kamínek

editah222
2. pro 2009

Já jsem u Bati reklamovala 2x (asi za 10 let) a vždy byla reklamace vyřízena k moji spokojenosti.

Ale kámoška tam koupila pro syna kopačky, které se po jednom fotbalovém treninku rozpadly a bylo ji řečeno, že to nejsou boty kterýma se může kopat do něčeho tvrdého a reklamace byla zamítnuta! 😠 Tak tam vletěl jeji manžel, udělal čoro moro a tak ji vedoucí prodejny vrátila peníze. Pohrozil jim Novou a nevím čím ještě, protože co to je za kopačky, kterýma se nemůže kopat. Fakt síla

afinka01
2. pro 2009

Ahojky,
my také malému koupili zimní botky u Bati a minulý týden jsem je reklamovala, pač obě botky ve stejných místech popraskaly. Hned nám vrátli penízky tak jsme už koupili botky jiné 😉

beruska2x
2. pro 2009

ja teda mam z Bati pro maleho jen backurky a zatim v poho ale boty tam kupovat nehodlam ale i tak cumim jak jsou "poruchove" 😲

lendych
autor
3. pro 2009

Moje kamardka tam minul tyden reklamovala detske botkya penize ji nevratili. Musi cekat 30 dni. Afinko to je fajn ze ti je vratili.