S jakým předstihem kupujete zimní botky?

janicka006
5. zář 2011

Dobrý den,
zajímalo by mne,na kdy si plánujete nákup zimních botek pro vaše děti.
Bude to naše "první chodící zima",a tak ještě nemám představu kdy botky koupit.Nemyslím,že by naší slečně během měsíce nějak strašně vyrostla noha,ale přeci jen nechci koupi zimních botek uspěchat.
Díky za odpověď🙂

bufina
5. zář 2011

My jsme pro malou kupovali zimní boty koncem října. To myslím že úplně stačí, většinou se začínají nosit během listopadu..

mifinka
5. zář 2011

No, tak boty nechávám opravdu na poslední chvíli.. třeba zimní bundu budu kupovat už ted, kalhoty taky, ale na boty si počkám až budou aktuální .. a kupuju je v obchodě. Malej má vysokej nárt, takže si netroufnu zrovna zimní boty koupit přes net 🙂

jmisa
5. zář 2011

Boty koupíme koncem října, chceme Superfitky a zase později už bývá zboží hodně přebrané.

mataharyy
5. zář 2011

No teď jdu ještě koupit podzimní (nějaké kotníkové), neb mi dítko vyrostlo za dva měsíce z bot a zimní budu řešit někdy v listopadu (pokud nezačne zítra mrznout 😀 ) a jestli to bude jako v létě tak počítám že i tak budem kupovat dvoje 😅 a jinak kupuju na www.detskeboty.cz mám je vyzkoušené a i kyž má mladej vysokej nárt po mě, ještě jsem neměla problém a navíc bydlím na slovensku a tu sehnat pěkný a funkční boty není reálné 🙄

mamkamarketa
5. zář 2011

ja je budu kupovat uz ted v zari 😅 loni jsem je shanela ''az'' v listopadu a uz bylo vsechno prebrane 😠 zustali jen superfity a pod 🙄 takze pokud hadam,ze za 2 tydny pujdem kupovat zimni boty

beruskaveruska
5. zář 2011

tak toto též řeším bojím se, že to uspěchám a na druhou stranu pak není z čeho vybírat....tak si říkám, že přelom září/říjen by mohl být ideální 🙂

hojda
5. zář 2011

Taky mám zkušennost, že v listopadu, už nic nemají, takže začínám pomalu přemýšlet už teď. Nové Superfitky by se měli objevit teď během září🙂.

coxa
5. zář 2011

Prvnímu synovi rostla noha snad po měsíci,takže jemu jsme kupovali na poslední chvíli a sehnali jsme, u druhého to není tak hrozné, takže uvidím podle počasí - tak konec října předpokládám. 🙂

kristi
5. zář 2011

co nejdříve, tento měsíc určitě...pak většinou nebývají

janovkov
5. zář 2011

Loni jsem malému kupovala boty na začátku listopadu a byly už dost probrané. V obchodě, kde mu kupuju boty, prý zimní dostanou na počátku října, tak tam nějak v té době zajdeme. Zimní si zatím po internetu kupovat netroufnu.

antarres
5. zář 2011

Už jsem zrovna včera koukala na netu na zimní botky. Máme osvědčené Vikingy nebo Fare.

evulka25
6. zář 2011

Já chci vyrazit tento týden, má teď nožičku 24 tak bych to viděla tak mezi 25 a 26, aby mu zimu vydrželi, ale zároveň se v nich nezabil 🙂

vendulka
6. zář 2011

já to nechávám vždy když je to aktuální, když už je zima, tak jdu kupovat boty, takto dopředu bych je nekoupila bo nevím jak povyroste malé noha a abych kupovala dvoje za zimu, na to se můžu 😝
a co mám zkušenost,tak většinou v zimě už bývají i ve slevě, takže sem loni na botech (superfity) ušetřila 600,- 😝
Já myslím, že výběr je vždycky,zatím se mi enstaloabych nenákapla na boty které se mi líbí, že by neměli

apollo11
7. zář 2011

Na tuhle zimu až to bude aktuální, roste jak z vody 😉

weri1
7. zář 2011

začali jsme botky teprve kupovat, ale budu je kupovat vždy až to bude aktuální

momis
7. zář 2011

taky kupuju boty až je to aktuální, když už jsou potřeba.