Sandálky pro 2letou musím kupovat s plnou špičkou?

vlastecka87
21. kvě 2014

Ahojte Maminky,mam dotaz sandalky pro dvouletou holcicku musim kupovat s plnou spickou??Pata pevna beru ,ale ta spicka se mi tam nepaci 🙂 diky za odpovědi a názory 🙂

ined77
21. kvě 2014

@vlastecka87 ..Ahoj, ta špička nemusí být nutně plná. Já mám ráda sandálky, které mají na špičce jakoby příčný pásek, jestli to vysvětluju dobře 😅 . Pěkně chrání prstíky proti případném zkopnutí 😉 .

missymici
21. kvě 2014

Koupila jsem s plnou špičkou i patou,po stranach vetrací.Spička plna je dobra proto,aby ji nožička neklouzala a držela pevne.
JAk píše @ined77 tu špičku mame řešenou podobne.Vespod je plna dokola asi 1cm a pad začína ten pruh vepredu a a po stranach dalsí pruhy pevne.

lucieandrlova
22. kvě 2014

My jsme už ve 2 letech plnou špičku neměli. Ale kupujeme boty KTR a oni mají takové pevnější i ty sandálky...

krystalka
22. kvě 2014

Já kupuju sandálky s krytou špičkou ještě i 6 letému synovi, protože on lítá jako splašený a každou chvíli by měl ukopnuté prstíky....ale není to úplně plná špička, je tam prostě jen příčný pásek, který ty prsty ochrání...patu už tedy my kupujeme klidně volnou, jen pásek....loni jsme měli moc pohodlné z Lidlu, letos mají trochu jiné modely a už mu tak dobře nesedí 😒

mafeska
22. kvě 2014

mám v plánu plnou špičku aby si neukopla palečky 🙂