Sandálky pro 4leté děti, řešíte klenbu podestýlky?

jarunkaxyz1
19. čer 2013

Mamky, řešíte při koupi letních sandálků pro 4 a více leté děti, takovou tu správnou klenbu podestýlky? Bylo mi řečeno, že sandálky, jakožto sezonní botky u takhle velkých dětí už většinou moc neřeší, že jsou většinou "placaté". Dík moc za názory 😉

blahova_andrea
20. čer 2013

@anushka111 neboj, já to ve zlém ani nevzala 😉 o naší klenbě se zatím nikdo nevyjadřoval, tak předpokládám, že vyloženě špatná není a botičky kupuji podle více kritérií a taky podle účelu. jinak s tebou naprosto souhlasím, jak píšeš o těch botičkách pro holčičky i podpatcích...jsme za jedno 😉

monivo
20. čer 2013

Chodíme na rehabilitace, tak jsem se ptala doktorky na boty - říkala, že vůbec ne kotníkové (zimní samozřejmě ano). Stélka žádné ortopedické "vyvýšeniny" mít nemusí. Jde prostě o to, aby byla bota hlavně dostatečně ohebná a pevná pata. Kotník má být volný, aby při chůzi mohl pracovat jak má. A to prý i u dětí do 3let.
Originál Crocsy vůbec špatné pro nohu nejsou - někde jsem četla test a hodnotili to dobře. Ale jak říkám - originál!
A sandálky pro parádu - tenká podrážka, hladká, kluzká a tvrdá - taky nepoužíváme.

jarunkaxyz1
autor
20. čer 2013

@monivo - a jaké tedy sandálky používáte? Mám právě teď rovné, hladké, volná pata, špička, ale sedí dobře, noha neklouže, drží......

monivo
20. čer 2013

@jarunkaxyz1 já myslela sandálky takové ty s flitrama, s různýma obrázkama Popelky, lakované atd., co mají v Deichmannu apod., ty fakt na parádu. Už je tu někdo taky zmiňoval. Záleží taky, jak máte staré dítě. My máme stále i v 3,5letech plnou patu a i přes prsty pásek, aby si ho neukopla. V sandálech s volnou patou nám nožička lítala. Ale nad vel. 26 už to pak stejně jinak nepůjde. To už se pak s plnou patou dělají jen ty značkové typu Essi apod. Myslím, že to, že jsou drahé a značkové neznamená, že jiné značky jsou špatné.

podmajerska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz