Santé v Ostravě. Poraďte lékárnu, kde je velký výběr

kar.la
2. zář 2009

Dobrý den,
poradíte mi v Ostravě lékárnu, kde by byl velký výběr botiček Santé pro děti?
Musíme nosit i na doma kožené sandálky (tyto máme osvědčené), ale už teď se děsím,
kde je budeme zase v zimě shánět.
Vím o ochodech se zdravotní obuví, kde je prodávají celoročně, ale cena je tam o dost vyšší, než právě v lékárnách...
Díky 🙂

kacka.l
3. zář 2009

A nezkoušela jsi atlas v mariánkách, já jsme tam nakupovala, většinou se dá narazit i na výprodej.

kar.la
autor
3. zář 2009

To neznám...
To je prodejna s obuví nebo zdravotnické potřeby?

julie2905
3. zář 2009

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/prodejny/...

taky jsem dnes jedny botky kupovala (ve Znojmě) 🙂

kaa
5. zář 2009

Lékárna U Sokolovny u Hornické polikliniky
Lékárna U pošty, centrum
Lékárna Shopping park

johanda
5. zář 2009

Podobně jako kaa mám dobré zkušenosti s lékarnou U Sokolovny a pokud netrváš výhradně na Sante, skvělé, relativně levné kožené zdravotní botky zn. Protetica jsem koupila v lékarně Leksil Medical v Porubě na Opavské - pod VŠB.

kar.la
autor
6. zář 2009

Děkuji vám všem za tip 🙂

skimr
7. zář 2009

Velký výběr této značky se dá zakoupit v Bělském lese v bývalém Meinlu www.detske-boticky.cz . Je tam speciálka na dětské botičky. Prodávají Sante i jiné značky se žirafou. Od Sante i korkáče, sandály, celoroky ... Možná je lepší vyzkoušet i jiné výrobce. Každá botka je jinak tvarovaná na výšku i šířku.

kar.la
autor
7. zář 2009

Skimr: děkuji ti za tip.
Bohužel jsem si to přečetla až teď, odpoledne jsme byli koupit celoroční botky, nakonec v Mariánkách a koupili jsme tam boty značky DPK o stovku dráž než mají uvedené na odkaze od tebe 😒

julie2905
7. zář 2009

http://www.detske-boticky.cz/celorocni-obuv/san...

tak já kupovala přesně tyhle v lékárně, jen s tím rozdílem, že stály 432,- Kč

skimr
10. zář 2009

To musel být výprodej. Měli jednu velikost a potřebovali ji prodat. Nikdo nemá čas obíhat lékárny, aby utrefil svou velikost ve výprodeji. Já chci přijít, mít si z čeho vybrat a vybrané zboží, aby bylo i skladem. To jsou v mnohých obchodech nesplnitelné požadavky. Prodejna v Bělském lese toto splňuje. Příjdu a vím, že koupím. Nakoupím za pár minut. Pro mnohé čas nejsou peníze. Nechci se tahat s děckem od krámu ke krámu celé dny.

julie2905
10. zář 2009

Nebyl to žádný výprodej, normální cena, vybrala jsem je z katalogu, je pravda, že skladem nemají skoro nic, ale paní v lékárně mi řekla, že Santé dělá rozvoz každý čtvrtek, byla jsem tam v úterý a ve čtvrtek jsem je měla, v případě, že by velikost neseděla, si je nemusíš kupovat. Taky nemám čas obíhat lékárny, byla jsem jen v jedné, sice dvakrát, jednou objednat a podruhé koupit, ale našla jsem si tu pro nás nejbližší a když jsem šla s dcerou na procházku, zastavily jsme se v lékárně.
Taky se nechci tahat s děckem od krámu ke krámu celé dny, ale mě ty dvě procházky za těch 300.- Kč stály, ještě když je mi jasné, že to letos určitě poslední nákup botiček nebyl.
Každý nemá na to nakupovat za přemrštěné ceny, to je pak těžké rozeznat co je normální cena a co výprodej